• Goooooooooooooooooooooool! Lubenow z rzutu wolnego.

• Scherfchen w polu karnym zablokował strzał rywala.

• Napastnik Olimpii wykorzystał podanie i strzelił do pustej bramki.

• Piątkowski za Podstawka.

• Kucharzak fauluje przed polem karnym piłkarza Olimpii Elbląg.

• Mateusz Lisiecki zmienia Bartosiaka.

• Matwijów prostopadle do Kołosowa jednak napastnik Olimpii nie przejął podania.

• Napastnik Górnika Polkowice wykorzystał dośrodkowanie i świetnie główkował na bramkę Olimpii Elbląg.

• Gooooooooooooooool! Kuświk.

• Borsukow za Ichima.

• Piotrowski strzela z pola karnego jednak Rogaczow odbija piłkę. Górnik Polkowice lepiej rozgrywa niż w pierwszej połowie meczu.

• Peroński za Salamońskiego.

• Nadijewskij podaje idealnie na kontratak gości którzy tej sytuacji niecelnie rozegrali piłkę.

• Czoska w indywidualnej akcji dryblingiem przechytrzył kilku piłkarzy rywali jednak potem dobrze ustawieni obrońcy Górnika Polkowice przejęli piłkę.

• Kuświk znalazł się w sytuacji sam na sam z Rogaczowem i strzelił do bramki.

• Chałas za Koladke.

• Goooooooooooooooooooool! Kuświk.

• Rozpoczęcie drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy.

• Scherfchen powstrzymuje popisy Janusa.

• Nowak efektownie wybija piłkę spod własnej bramki.

• Kołosow wybija piłkę z własnego pola karnego po chwili Wacławczyk strzela tuz obok słupka.

• Kazimierczak wyłapuje dośrodkowanie z rzutu rożnego pomocnika Olimpii Elbląg.

• Lubenow do Kołosowa który jednak nie przyjął dobrze piłki.

• Olimpia Elbląg przekombinowała przed bramką Polkowic i Czoska podał niecelna prostopadła piłkę którą przejął Kazimierczak.

• Rogaczow pewnie łapie dośrodkowanie z rzutu wolnego rywali.

• Na stadionie około 500 kibiców.

• Matwijów znakomitej sytuacji strzelił obok słupka.

• Po dośrodkowaniu w pole karne faulowany był przez Ichima napastnik gości.

• Gooooooooooool! Piotrowski.

• Rzut karny dla Górnika Polkowice.

• Górnik Polkowice ma większe posiadanie piłki jednak nie potrafi stworzyć czegoś konkretnego.

• Salamoński fauluje Lubenowa powstrzymując kontratak Olimpii.

• Bartosiak fauluje w środkowej strefie.

• Spore zamieszanie przed polem karnym najpierw sędzia nie zauważa faulu na piłkarzu Olimpii potem Kołosow w sytuacji mając tylko bramkarza pewnie zdobył bramkę.

• Gooooooooooooooool! Kołosow.

• Scherfchen znowu próbuje rozgrywac jak na razie niedokładnie.

• Piotrowski bardzo niedokładnie rozprowadził akcję Polkowic.

• Kołosow przejął prostpadłą piłkę od Scherfchena natomiast wrzucił niedokładnie w pole karne gości.

• Matwijów mocno z dystansu jednak prosto w bramkarza.

• Rogaczow minimalnie szybszy od Podstawka wyłapuje piłkę.

• Koladko musiał radzić sobie z całą obrona więc stracił piłkę.

• Goście często szukają prostopadłym podanie Podstawka.

• Podstawek dośrodkowywał w pole karne jednak nikt nie zamykał akcji napastnika Polkowic.

• Podanie z głębi pola do Podstawka uprzedza obrońca.

• Rozpoczynamy mecz.

• Ekipy już na boisku rozpoczną zawodnicy Górnika Polkowice.

• Drużyny przygotowują się na murawie do meczu. Kibiców gości nie ma na stadionie.

• Górnik Polkowice: Kazimierczak - Kocot, Wacławczyk, Kucharzak, Nowak, Salamoński, Bancewicz, Janus, Piotrowski, Kuświk, Podstawek Rezerwowi: Szymański, Ałdaś, Dabrowski, Darda, Peroński, Więzik, Piatkowski

• Olimpia Elbląg: Rogaczow - Banasiak, Ichim, Scherfchen, Nadijewskij, Czoska, Matwijów, Lubenow, Bartosiak, Kołosow, Koladko Rezerwowi: Talik, Borsukow, Górka, Chałas, Rafał Lisiecki, Tiszkiewicz, Sidorowicz.

• Witam wszystkich na meczu Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice. Gospodarze muszą wygrać by mieć szanse na utrzymanie w lidze.