Olimpia Elbląg

2

Polonia Bytom

1

• Koniec spotkania! Olimpia - Polonia Bytom 2-1. Jest to pierwsze zwycięstwo zespołu z Elbląga w tym sezonie.

• Wojciechowski wybija piłkę z pustej bramki! Potem rzut rożny ale nie ma zmiany rezultatu.

• Polonia w atakach! Po dośrokowaniu strzał i poprzeczka ale faul na bramkarzu.

• Troche niespodziewany gol dla gości! 2-1! Z wolnego po ziemi tuz przy słupku strzelił Świerczok.

• Zmiana. Za Banasiaka wchodzi Dremliuk.

• Banasiak kontuzjowany.

• Na trybunie widać transparent "Wracamy".

• Gra się uspokoiła. Olimpia gra spokojnie. Goście nie potrafią zagrozic bramce Stodoły.

• Po klepce z Zanieskim strzelał Banasiak.

• Polonia próbuje jednak niecelne podania dominuja w ich akcjach.

• Kartka dla Banasiaka.

• Zmiana. Do gry wchodzi Góral za Wojsyka.

• Zmiana. Wchodzi Mąka schodzi Kornacki.

• Mocny strzał Kołodziejskiego 30 metrów! Broni Balaż.

• Mecz coraz bardziej nerwowy! Bramkę zdobył Tanżyła ale sedzia nie uznał gola. Pozycja spalona.

• Brutalny mecz pełen brzydkich fauli. Ostre wejście od tyłu Stańka i czerwona kartka.

• Strzał Banasiaka minimalnie obok słupka.

• Kartki ida szerokim strumieniem. Kolor żółty dla Alancewicza.

• Faul i druga żółta kartka dla Dziewulskiego. Polonia w ciężkiej sytuacji.

• Kilka podań w pole karne Olimpii zakończonych spokojnymi interwencjami Stodoły.

• Zmiana w Olimpii. Wchodzi Banasiak za ukaranego kartką Iwana.

• Nastepny faul. Kartka dla Iwana.

• Pacan w mur z wolnego.

• Ostry faul Dziewulskiego. Wolny dla Olimpii.

• Iwan faulował w ataku. Rozpoczyna Balaz.

• Rozpoczyna się druga połowa.

• Zmiana. Za Pokotyliuka wchodzi Alancewicz.

• rezerwowi: Olimpia Budakovic Dremliuk Lubenov Banasiak Koczon Pawlak, Polonia Kiełpin, Alancewicz, Góral, Killar, Mąka, Matusiak, Tiodorović

• Mecz mimo wielu okazji z obu stron pod dyktando Olimpii. Wyróżniają sie znacznie obrońcy Olimpii Pacan i Staniek. Wygrywają wiele pojedynków i pewnie odbieraja piłkę. Mecz jest jednak chaotyczny i nie obwfituje w sytuacje bramkowe.

• Asysta z rożnego Matwijowa.

• Co się odwlecze to nie uciecze! Gol dla Olimpii! 2-0! Bramkę głową strzelił Iwan!

• Niewiarygodne!!!!! Piłkarze Olimpii wyszli 3 na 1 w kontrze ale gola nie ma.

• Piłka tuz nad poprzeczką po uderzeniu głową Iwana.

• Po ostrej wymianie w środku piłka dla Olimpii.

• Pogoda się troche poprawiła. Jest trochę chłodniej.

• Olimpia wymieniła kilka podań. Matwijów przeniusł grę do Kołodziejskiego ale ten niecelnie dośrodkowywał.

• Iwan szukał w polu karnym Zaniewskiego ale niecelna piłka.

• Wojsyk strzela Stodoła broni.

• Prostopadłe podanie do Chomiuka ale za mocna piłka.

• Celny strzał Matwijowa ale na posterunku Balaz, który łapie piłke.

• Dużo fauli. Teraz nastepny na Zaniewskim.

• Strzał Matwijowa i piłka nad bramką.

• Polonia Bytom pod bramka Olimpii. Najpierw rożny, potem wolny i piłka w rękach Stodoły.

• Po prostopadłym podaniu do Zaniewskiego szybszy jednak Balaż.

• Piłkarze i sędzia maja chwilę na uzupełnienie płynów. W Elblągu jest gorąco.

• Piłkarze Olimpii spokojnie grają i czekaja na okazję do kontry.

• Gra toczy sie w środkowej części boiska.

• Rzółta kartka dla Kaczmarczyka za ostre wejście faulem.

• Piłka na razie nie klei się obu druzynom. Sporo fauli i niedokładności.

• Mocny strzał ale piłka nad bramka Stodoły.

• Polonia w ataku. Rzut rożny.

• Mecz na razie z przewagą gospodarzy.

• Matwijów niecelnie w pole karne.

• Na trybunach trocę wolnych miejsc ale "Ultrasi" dopinguja znakomicie.

• Obrońcy Polonii oczywiście

• Gooooooool! 1-0! Po faulu obrońcy Olimpii gola z karnego strzelił Pacan!

• Sam na sam z bramkarze Olimpii po błędzie Szarego strzelał Wojsyk

• Po wolnym dla Polonii rożny dla Olimpii

• Pierwsze zamieszanie w polu karnym Olimpii ale Pacan wybija.

• Rozpoczynamy mecz!

• Zawodnicy już na murawie, obecnie ma miejsce ceremonia wręczenia specjalnego pucharu dla Olimpii w związku z awansem do I ligi,

• Na trybunach również kibice z Bytomia. A za chwilę zaczynamy.

• Jak na inaugurację sezonu w 1 lidze w Elbląga, liczba kibiców nie powala na kolana.

• Witamy w relacji z Elbląga, gdzie słoneczna pogoda sprzyja grze. Słońce może za moment schować się za chmurami, i warunki będą jeszcze lepsze. Za około kwadrans pierwszy gwizdek sędziego.