• Koniec meczu. Olimpia remisuje 0-0 z Sandecją.

• Sandecja na połowie Olimpii. Rzut wolny w okolicach pola karnego.

• Rzut wolny dla Sandecji. Piłkarze gospodarzy niweluja zagrożenie.

• Groźne dośrodkowanie w pole karne jednak bramkarz Kozioł faulowany.

• Piłkarze Sandecji znów faulują! Kartą ukarany Jędrzejowski.

• Aktywny Kołodziejski znowu faulowany. Po dośrodkowaniu w polu karnym jednak na spoalonym piłkarz Olimpii.

• Najlepszy strzelec Sandecji zostaje zmieniony przez Wojciecha Trochima.

• Pacan efektownym szczupakiem wybija piłkę w polu karnym.

• Sędzia zablokował akcję Szarego. Z tego Sandecja ma kontrę. Dośrodkowania w pole karne i rzut rożny.

• Lyubenov z dystansu strzela jednak piłka minimalnie nad poprzeczką.

• Z dystansu strzrelał Burkhardt.

• Agresywna próba odbioru Zaniewskiego ale z faulem.

• Po dośrodkowaniu Kaczmarczyka niecelnie głową strzelał Zaniewski. Zadziwia łatwość z jaką Olimpia przejmuje piłkę w środu pola.

• Niewiele zbrakło by Koczon znalazł sie sam na sam z bramkarze. Olimpia zamkneła Sandecje w jej polu karnym ale niecelnie podawała prostopadle do napastników.

• Zawodnicy Sandecji nie potrafią od kilku minut zagrac składnej akcji i zagrozic Olimpii.

• Wiśniewski zmienił Gawęckiego.

• Kaczmarczyk podaje do Lyubenova, który niecelnie zagrywa w polu karnym do napastników.

• Dariusz Gawęcki słabym strzałem nie zaskoczył Stodoły.

• Zaniewski za Bartosiaka.

• Fechner zatrzymuje kontrę Kołodziejskiego.

• Ofensywna akcja Szarego. Piłka do Kołodziejskiego, który dośrodkowuje w bramkarza.

• Po nieudanym wybiciu Stodoły piłkę przejął Jędrzejowski ale obrońca sprytniejszy.

• Z strzału mogło wyjść podanie ale do piłki nie doszedł Koczon.

• Nastepny faul w meczu przypomniał by powiedzieć o sytuacji Iwana, który po zmianie pojechał do szpitala na badania. Wczesniej na boisku zderzył sie w powietrzu z obrońcą. Również w tej chwili dwóch piłkarzy z przeciwnych druzyn było kontuzjowanych. Juz jednak wszystko w porządku.

• Nieudana próba prostopadłej piłki górą do Bartosiaka.

• Kołodziejski przejął piłke i od razu strzelał. Jednak niecelnie.

• Za Szepańskiego wchodzi Patryk Jędzrejowski.

• Rozpoczyna się druga połowa.

• W pzrerwie meczu klub zorganizował konkurs dla kibiców. Kibic z odpowiednim numeram karty wygrał...parasolkę. Na murawie trwa konkurs dla tych którzy złapali piłki lecące na trybuny. tych kilku kobiców strzela karne Budakoviciovi. Z tego wydarzenia nie robie relacji :). Jeżeli chodzi o ilośc kibiców to jest ich około 700. Kibiców gości nie ma.

• Do przerwy remis w meczu. Jescze pod koniec połowy przebitkę wygrał Woźniak ale niecelnie dośrodkował.

• Po dośrodkowaniu z rzutu roznego minimalnie niecelnie główkował Kołodziejski.

• Po dobrej kombinacyjnej akcji na połowie Sandecji niecelnie strzelał Wojciechowski.

• Duzo dzisiaj fauli w meczu. Kibice z dużą dezaprobatą oceniaja postawę gości, którzy raz za raz zatrzymują akcje Olimpii. Teraz za takie przewinienie kartka dla Szczepańskiego.

• Przez chwilę na boisku leżał Kaczmarczyk.

• Muszalik faulem zatrzymuje kontrę gości.

• Kartka za faul dla Berlińskiego.

• Groźny fragment Olimpii! Kilka dośrodkowań, zamieszanie w polu karnym jednak Sandecja tylko w strachu.

• Za Iwana wchodzi Koczon.

• Po rzucie wolnym niecelnie strzelał Kołodziejski.

• Akcje pod dwoma bramkami. Najpierw po własnym przejęciu dośrodkowywał Kaczmarczyk, potem Aleksander nie poradził sobie z obrońcami Olimpii.

• Olimpia przeniosła gre na połowe gości ale kolka podań i niecelne prostopadłe nie przyniosło bramki.

• Interwencja stodoły po strzale Gawęckiego. Po chwili faul przed polem karnym. Do piłki podchodzi burkhardt ale strzela nad poprzeczką.

• Kołodziejski aktywnie na boku w rajdzie ale jego dośrodkowanie niecelne.

• Poza boiskiem Iwan. Jednak zmiany nie ma. W międzyczasie zakotłowało się w polu karnym stodoły ale piłka wybita.

• Na boisku lezy kontuzjowany Iwan. Przed chwila silne starcie z obrońcą rywala w pojedynku powietrznym.

• Olimpia gra dzisiaj piłka, dużą liczba podań czym stwarza przewagę.

• Iwan zgrywa w polu karnym piłkę do Kołodziejskiego który jednak wprost w bramkarza Kozioła. Chwilę później niecelna główka Iwana.

• Dobra szybka akcja Sandecji w której ofensywnie zaatakował Wożniak. Dośrodkowanie jednak wybił Kołodziejski.

• Dośrodkowanie Burkhardta ale Iwan skacze najwyżej w polu karnym.

• Piłkarze Sandecji próbują prostopadle podawac do napastników ale obrońcy Olimpii dobrze neutralizują ich poczynania.

• Olimpia przejeła inicjatywę. Gra toczy się na połowie gości.

• Kołodziejski próbował zaskoczyc bramkarza Sandecji bezpośredniu z rzutu rożnego.

• Do prostopadłej piłki wychodził Gawęcki ale spalony.

• Lyubenov ostro dośrodkowuje i mało brakowało a piłka wpadła by za kołnierz Kozioła.

• Pierwsza okazja dla gospodarzy, rzut wolny.

• Dzisiaj na stadionie więcej kibiców. Na łuku słychać najaktywniejszy doping.

• Rozpoczęcie meczu. Zaczyna zespół Sandecji.

• Do bramki po przerwie wraca kupiony przed sezonem Krzysztof Stodoła. W meczu nie zagra kontuzjowany Andrzej Matwijów, natomiast po zawieszeniu za kartki zagra Marcin Pacan.

• Olimpia: Stodłla Wojciechowski Staniek Pacan Szary Muszalik Kaczmarczyk Lyubenov Kołodziejski Iwan rez: Budakovic Dremliuk Koczon Pawlak Sierant Zaniewski Zuraw Sandecja: Kozioł Fechner Frohlich Midzierski Woźniak Berliński Gawęcki Janic F. Burkhart Szczepański Aleksander rez: Różalski Dymkowski Eismann Jędrzejowski Lesniak Trochim Wisniewski

• Witam wszystkich z Elbląga, Michał Libuda dzień dobry. Piękna słoneczna pogoda w mieście, zobaczymy dla kogo będzie dzisiaj sprzyjała. Zapraszam na relację z meczu Olimpia Elbląg-Sandecja Nowy Sącz.