• W spotkaniu dwóch beniaminków mamy remis 1:1

• Doliczone są 3 minuty

• Na szczęście dla Olimpii uderzenie w mur

• Głupi faul zawodnika Olimpii 20 metrów od swojej bramki. Rzut wolny i Zaniewski opuszcza boisko

• Nowy zawodnik, który dopiero kilka minut temu pojawił się na boisku Daniel już dwukrotnie próbował pokonać bramkarza rywali. Tym razem bardzo efektownie bo piętką ale niestety - strzał okazał się niecelny. Do końca spotkania coraz bliżej

• Ostatnie minuty z powodu grząskiego boiska nie mogły rozgrzać zmokniętych kibiców. Eivinas Zagurskas wykorzystał mokrą murawę i strzałem z 40 metrów zmusił do wysiłku Stodołę

• Wyczuciu Wyczałkowskiego Wisła zawdzięcza to, że Zaniewski nie doszedł do dogodnej sytuacji

• Druga zmiana w drużynie trenera Wesołowskiego

• Powoli do głosu dochodzą zawodnicy z Elbląga. Groźny strzał Stańka obronił Kamiński a wcześniej trzykrotnie dobrze uprzedzał rywali.

• Deszcz pada a w między czasie Iwan oraz Jaroń próbowali zaskoczyć przeciwników. Zdecydowanie bliższy szczęścia był ten drugi po którego silnym strzale piłka przeleciała minimalnie obok bramki

• Mamy wyrównanie

• Faul Sielewskiego i rzut karny dla Olimpii

• I znów nad stadionem im. Kazimierza Górskiego w Płocku przechodzi nawałnica. Aura nie jest przychylna piłkarzom.

• Łukasz Zaniewski doszedł do piłki ustawionej niemal na 11 metrze ale jego uderzenie...przeleciało wysoko nad bramką Kamińskiego

• Jaroń wychodził sam na sam z bramkarzem ale doświadczony Staniek w ostatniej chwili przerwał tą akcję. Było bardzo groźnie.

• Zmiana w zespole Olimpii - Daniel Koczon opuścił boisku a w jego miejsce Bartłomiej Banasiak.

• Zaczyna Olimpia

• Po pierwszych 45 minutach Wisła prowadzi z Olimpią 1:0

• Stodoła lepszy w pojedynku "1 na 1" z Chwastkiem

• Do końca pierwszej połowy już tylko 2 minuty.

• Ostatnie kilka minut toczone w ulewnym deszczu nie zapisało się jakoś szczególnie w historii tego spotkania

• Mamy pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Kamil Biliński pokonuje Stodołę

• Kolejny rzut rożny dla Wisły. Czy zespół z Płocka zdobędzie bramkę i wykorzysta swoją przewagę?

• Jak do tej pory przewagę mają piłkarze Wisły. "Goście" w dzisiejszym spotkaniu po chwili wyrównanej gry podopieczni Broniszewskiego przejmują coraz bardziej zdecydowaną przewagę

• Kamil Biliński uderza sprzed pola karnego bardzo mocno i bardzo niecelnie. Od bramki były bramkarz MKS Kluczbork Krzysztof Stodoła

• Krzysztof Kamiński odważnym wyjściem uprzedza Daniela Koczona.

• Eivinas Zagurskas uderza z 25 metrów z wolnego. Mamy rzut rożny

• Bartłomiej Sielewski po zespołowej akcji uderza z 25. metrów. Piłka przeleciała niewiele od bramki Krzysztofa Stodoły. Zabrakło niewiele a była to najlepsza sytuacja podopiecznych Mieczysława Broniszewskiego

• Radosław Kursa blokuje uderzenie Daniela Koczona. W Płocku jak do tej pory widzimy ciekawe spotkanie

• W odpowiedzi Bartosz Iwan nie doszedł do piłki zagrywanej przez Siernata. Były gracz Piasta próbował uderzyć piłkę głową ale zagranie było zbyt silne.

• Znów Biliński - za pierwszym razem zablokowany, za drugim pewnie broni Stodoła

• Krzysztof Kamiński poradził sobie z uderzeniem z wolnego jednego z graczy Olimpii

• Indywidualnej akcji próbował Robert Chwastek ale obrońcy Olimpii spokojnie sobie poradzili z atakiem zawodnika Wisły.

• Początek spotkania to delikatna przewaga potencjalnych gości w tym spotkaniu czyli piłkarzy Wisły. Aktywny jest Kamil Biliński, który dwukrotnie w pierwszych minutach stanął przed szansą na zdobycie prowadzenia.

• Zaczynamy spotkanie w Płocku w którym gospodarzem jest....Olimpia

• Zawodnicy na boisku, za moment początek meczu

• Już za chwilę początek spotkania

• W zespole z Elbląga w pierwszym składzie zobaczymy m.in Daniela Koczona oraz Marcina Pacana, znanych z występów w Wiśle Płock.

• W zespole z Płocka nastąpiły 4 zmiany w porównaniu z poprzednim spotkaniem. Na ławce mecz rozpoczną Matar, Ricardinho, Daniel oraz Zembrowski, w ich miejsce w pierwszej jedenastce zobaczymy Kurse, Jaronia, Kamińskiego i Bilińskiego.