Olimpia Grudziądz

0

Arka Gdynia

0

• Bezbramkowy remis w Grudziądzu. Ten mecz miał dwie twarze: pierwsza połowa to lepsza gra gospodarzy, w drugiej połowie lepiej grali goście. Obydwa zespoły nie potrafiły wykorzystać swoich okazji, szczególnie Arka w drugiej połowie miała wyśmienite szanse do zdobycia gola. Arkowcy mogą żałować, że nie wykorzystali swoich szans i wracają do domu tylko z jednym punktem.

• Sędzia Zając kończy mecz. Podział punktów w Grudziądzu. Olimpia Grudziądz 0:0 Arka Gdynia.

• Wilczyński "przekombinował" zamiast zagrać piłkę w pole karne, zwlekał z oddaniem strzału, w efekcie stracił piłkę.

• Sędzia Zając dolicza 3 minuty do czasu gry drugiej połowy.

• Dośrodkowanie Radzewicza prawą nogą, pewnie wyłapuje bramkarz Olimpii.

• Pierwsza akcja Tumicza, który wywalczył rzut rożny dla Olimpii.

• Na boisko wbiega Tumicz, który zastępuje Ruszkula.

• Znakomita okazja dla Olimpii! Domżalski dośrodkował piłkę w pole karne, a strzał z bliska jednego z zawodników gospodarzy pewnie wyłapał Szromnik!

• Łągiewka przeszkodził Szromnikowi w interwencji, to mogło się skończyć bramką samobójczą.

• Ruszkul sam na sam, jednak na spalonym.

• Druga zmiana w drużynie Gospodarzy. Huberta Kościukiewicza zastępuje Jarosław Białek.

• Nieporozumienie Piotra Kuklisa z Mirko Ivanovskim.

• W tym fragmencie meczu, obydwie drużyny wymieniają ciosy, praktycznie "akcja za akcję".

• Pewna interwencja Radzewicza, który wślizgiem odebrał piłkę Ruszkulowi.

• Ofiarną interwencją strzał Domżalskiego blokuje Jarun! Gdyby nie reprezentant palestyny prawdopodobnie Arka straciłaby bramkę!

• Ostatnia zmiana w drużynie gości. Marcina Budzińskiego zastępuje Paweł Czoska.

• Kolejny rzut rożny wykonywany przez gospodarzy, znowu nie przyniósł efektów, piłka wybita.

• Kokoszka zauważył wysuniętego Szromnika i spróbował uderzenia ze znacznej odległości. Młody bramkarz Arki nie dał się zaskoczyć.

• Druga zmiana w zespole Arki, boisko opuszcza Siebert, w jego miejsce Piotr Kasperkiewicz.

• Przerwa techniczna na uzupełnienie płynów.

• Ruszkul jakimś cudem sięgnął piłki, którą wydawałoby się, że piłkarze Arki mają pod kontrolą, przy okazji napastnik Olimpii sfaulował Michała Szromnika.

• Cieciura opuszcza boisko, w jego miejsce Domżalski.

• Fatalne nieporozumienie bramkarza Olimpii z jednym z obrońców, w efekcie rzut rożny dla Arki.

• Dośrodkowanie Radzewicza z rzutu wolnego wybite przez Dąbrowskiego.

• Antybohater poprzedniej akcji Bartłomiej Niedziela opuszcza boisko, w jego miejsce Michał Płotka.

• Znakomita kolejna szansa Arki! Budziński zagrał na kompletnie wolną lewą stronę do Niedzieli, ten jednak w sytuacji sam na sam uderzył bardzo niecelnie!

• Seria 3 rzutów rożnych dla Olimpii. Żaden nie z nich jednak nie stworzył zagrożenia pod bramką Arki.

• Cieciura wykorzystał błąd 2 zawodników Arki, którzy zderzyli się ze sobą, jednak nie potrafił celnie dośrodkować.

• Frańczak leży na boisku, jednak chyba będzie w stanie grać dalej.

• Dośrodkowanie Wilczyńskiego zostało wybite.

• Znakomita szansa Arki! Z rzutu rożnego na krótki słupek dośrodkowywał Kuklis, jeden z zawodników Arki przedłużył piłkę, ta trafiła do Budzińskiego, który mając praktycznie pustą bramkę uderzył ponad poprzeczką.

• Kolejny źle wykonany rzut rożny przez gospodarzy.

• Znakomicie długą piłkę przejął Ruszkul. Napastnik gospodarzy wpadł w pole karne i zagrał piłkę w stronę Dziedzica. Jedynie interwencja Łągiewki uchroniła Arkę od utraty gola.

• Ruszkul nie dał rady sam pokonać trzech obrońców Arki. Od bramki zaczyna Szromnik.

• Drugą połowę rozpoczęli zawodnicy gospodarzy.

• Piłkarze wyszli już na murawę.

• Obydwa zespoły stwarzają sobie sytuacje, jednak żadna z drużyn nie była w stanie ich wykorzystać. Zdecydowanie groźniej w pierwszej połowie atakowali gospodarze. Goście również stwarzali sobie sytuacje, jednak większość strzałów zawodników Arki była skutecznie blokowana.

• Sędzia Michał Zając zakończył pierwszą połowę spotkania. Po 45 minutach Olimpia Grudziądz 0:0 Arka Gdynia.

• Sędzia doliczył jedną minutę do czasu gry pierwszej połowy.

• Wilczyński zatrzymany w polu karnym przez Dąbrowskiego.

• Ivanovski znalazł się z piłką w polu karnym, jednak zwlekał z oddaniem strzału, a gdy już zdecydował się uderzyć na bramkę Olimpii, jego uderzenie zostało zablokowane.

• Dobra akcja gości, Budziński zagrał prostopadłą piłkę w pole karne do Kuklisa, ten z pierwszej piłki zagrał do Ivanovskiego, jednak strzał macedończyka został zablokowany.

• Żadna ze stron nie może udowodnić swojej wyższości nad rywalem. Chociaż lepsze okazje do strzelenia bramki mieli gospodarze.

• Znakomicie piłkę na lewą stronę zagrał Siebert, trafiła ona do Ivanovskiego, którego dośrodkowanie zostało wybite na rzut rożny.

• Zbyt głębokie dośrodkowanie zawodnika Olimpii z rzutu wolnego.

• Łągiewka ukarany żółtą kartką za faul na Dziedzicu.

• Jeden z zawodników Olimpii wstrzelił piłkę w pole karne, jednak pewną interwencją popisał się Szromnik.

• Kryszak ostro sfaulowany przez Kuklisa.

• Bardzo niecelny strzał Sieberta z 30 metrów.

• Strzał Dziedzica ląduje na górnej siatce, piłka wcześniej odbiła się od jednego z obrońców.

• Znakomitą piłkę otrzymał Ruszkul od Dziedzica, ten pierwszy przyjęciem piłki zmylił obrońcę Arki, jednak w sytuacji sam na sam oddał bardzo niecelny strzał.

• Dobre dośrodkowanie Krajanowskiego z prawej strony, Kuklis jednak nie zdołał wykończyć akcji głową.

• Po pierwszych 20 minutach tego meczu, lekką przewagę mają gospodarze, Arka nastawiła się na grę z kontry.

• Bardzo nieudany strzał Wilczyńskiego.

• Ruszkul znakomicie wpadł w pole karne, jednak w ostatniej chwili piłkę wślizgiem odebrał mu jeden z obrońców Arki.

• Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne, jednak Dąbrowski nie potrafił skierować piłki głową w światło bramki.

• Dośrodkowanie Radzewicza, wybite przez Kowalskiego.

• Dośrodkowanie Kokoszki, jednak napastnik Olimpii w polu karnym niecelnie uderzył.

• Seria kilku wrzutów z autu dla Olimpii.

• Kolejna pewna interwencja Krajanowskiego. Zatrzymał on Frańczaka.

• Z rzutu wolnego z około 30 metrów uderzał Kryszak! Piłka zatrzymała się na poprzeczce!

• Piłkarze Olimpii starają się wywierać presję na zawodnikach Arki. Na razie mecz toczony w dosyć powolnym tempie.

• Niezły rajd Frańczaka na lewej stronie, zatrzymany przez Krajanowskiego.

• Znakomita okazja dla Arki! W pole karne dośrodkował Wilczyński, Ivanovski wyprzedził obrońcę Olimpii i uderzył z pierwszej piłki, niestety niecelnie.

• Pierwsza szansa dla Olimpii, jednak sędzie odgwizdał spalonego.

• Pierwszy faul w meczu, Frańczak nieprzepisowo zatrzymał Budzińskiego.

• Losowanie wygrał kapitan Olimpii. Pierwszą połowę rozpoczną goście.

• Zawodnicy obydwu drużyn wychodzą już na murawę.

• Sekundy dzielą nas od rozpoczęcia tego meczu!

• Zawodnicy już na rozgrzewce. Gospodarze nie zostali ciepło przywitani przez grupę kibiców z Gdyni.

• Pogoda jest idealna dla kibiców, jednak piłkarzom, upały mocno doskwierają.

• Do meczu pozostała niecała godzina! Czy Arka odniesie swoje pierwsze wyjazdowe zwycięstwo od 5 marca 2010, czy może Olimpia pokrzyżuje plany gościom i zdobędzie drugi komplet punktów w tym sezonie? Dowiemy się już niedługo, zapraszam na relację live z tego spotkania!