Olimpia Grudziądz

0

Dolcan Ząbki

2

• Spotkanie przez większość czasu było bardzo senne i mało porywające. W końcówce Dolcan zdobył bramkę i gdy Olimpia rzuciła się do odrabiania strat skuteczną kontrą goście dobili grudziądzan.

• Koniec spotkania. Dolcan odnosi cenne wyjazdowe zwycięstwo.

• Ostania zmiana w Dolcanie. Głowacki za Piesia.

• Zapaśnik za Sierpinę.

• Żółta kartka dla Sierpiny za faul.

• Strzelec bramki schodzi, w jego miejsce Kosiorowski.

• Sierpina ze Świerblewskim wyszli z dobrą akcją. Sierpina dograł idealnie do Świerblewskiego i ten nie miał problemu z umieszczeniem piłki w bramce.

• 2:0 dla Dolcanu! Świerblewski!

• Świerblewski dostał żółtą kartkę za symulowanie faulu w polu karnym.

• Domżalski idealnie dograł w pole karne do Ruszkula, ale ten w doskonałej sytuacji nie trafił.

• Ostatnia zmiana w Olimpii. Domżalski za Cieciurę.

• Sierpinia dostał piłkę z głębi pola karnego, przyjął, lekko wypuścił i uderzył przy słupku. Osiecki mógł się lepiej zachować w tej sytuacji.

• Sierpina wyprowadza Dolcan na prowadzenie!

• Kontra Olimpii. Ruszkul zagrał do Tumicza, ale bramkarz uprzedził zawodnika gospodarzy.

• Dwa rzuty rożne dla Dolcanu, ale bez zagrożenia pod bramką grudziądzan.

• Świerblewski krótko rozegrał korner z Sierpiną, ale z akcji nie wynikło żadne zagrożenie.

• Rzut wolny dla Dolcanu. Wrzucał piłkę w pole karne Świerblewski, piłkę przechwycił Sierpina, rozegrał krótko z Piesiem, który uderzył i wywalczył rzut rożny po rykoszecie.

• Druga zmiana w Olimpii. Za Pacha wszedł Rogóż.

• Tempo spotkania znowu spadło, na boisku nie dzieje się wiele, zanosi się na bezbramkowy remis.

• Z rzutu wolnego z lewej strony dośrodkował Kryszak, ale poradzili sobie z zagrożeniem obrońcy.

• Kryszak dośrodkował z rzutu wolnego i Dąbrowski uderzył szczupakiem, ale piłka przeszła obok bramki.

• Dąbrowski strzelał z dystansu, ale nie trafił czysto. Piłka minęła bramkę.

• Grischok doszedł do prostopadłej piłki i próbował zagrać do Tumicza, ale uprzedził go Leszczyński.

• Zmiana w Olimpii. Tumicz za Suleja.

• Rzut wolny dla Olimpii. Dośrodkował w pole karne Kryszak, ale Leszczyński pewnie wyłapał piłkę.

• Ruszkul faulował, ale sędzia pokazał kartkę Cieciurze. Po interwencji sędziego technicznego sędzia zmienił decyzję i ukarał Ruszkula.

• Na razie gra znowu toczy się głównie w środku pola. Żaden z zespołów po przerwie zauważalnie nie przyspieszył gry.

• Dolcan miał rzut wolny w lewej strony pola karnego, ale po wrzutce obrońcy wyjaśnili sytuację.

• Początek drugiej połowy.

• Sędzia bez zbędnego przeciągania zakończył pierwszą, nudną część spotkania. Oby po przerwie było ciekawiej.

• Minuta doliczona.

• Grischok zabrał się z piłką w pole karne, ograł obrońcę i zdołał oddać strzał. Minimalnie niecelnie.

• Służby stadionowe już rozwinęły tunel do szatni, a piłkarze jakby tylko czekali na gwizdek kończący pierwszą połowę.

• O dziwo tempo spotkania nie uśpiło kibiców, którzy cały czas głośno dopingują Olimpię. W dzisiejszym dniu to oni są najbarwniejszym elementem meczu.

• Pach oddał strzał z dystansu, ale uderzył bardzo niecelnie. Ten jeden z nielicznych strzałów oddaje obraz tego spotkania. Senni i niemrawo.

• Spotkanie znowu nieco "siadło". Dolcan cofnął się do obrony, Olimpia próbuje konstruować akcje, ale oba zespoły notują dużo strat i gra jest bardzo szarpana.

• Faul przed polem karnym Dolcanu. Z 25 metrów z rzutu wolnego uderzył Kryszak, ale złapał piłkę Leszczyński.

• Grischok ponownie zdołał dośrodkować w pole karne, obrońcy próbowali wybijać piłkę, ale doszedł do niej Ruszkul i głową uderzył minimalnie niecelnie.

• Grischok mocno dośrodkował w pole karne, a Ruszkul uderzył z pierwszej piłki, jednak za wysoko i piłka minęła bramkę.

• Koziara mocno uderzył z dystansu, ale trafił w głowę obrońcy. Piłka wyszła na rzut rożny, po którym nie było zagrożenia.

• Dolcan próbuje zaskoczyć gospodarzy wrzutkami w pole karne, ale na razie dobrze radzi sobie z nimi Osieck, który wszystkie piłki pewnie wyłapuje.

• Rzut rożny dla Olimpii. Po dośrodkowaniu Cieciury piłkę starał się dokładnie dograć Grischok, ale wybili ją obrońcy Dolcanu. To był dopiero drugi rzut rożny w spotkaniu.

• Dolcan cały czas próbuje konstruować ataki, ale ciągle nie stwarza kolejnych okazji. Dużo niedokładności w grze, piłki posyłane do nikogo. Spotkanie na razie jest bardzo nudno, nie bardzo nawet można odnotować jakieś akcje.

• Kibice gospodarzy cały czas prowadzą doping. Na trybunach nieco ponad 1000 osób. W sektorze gości pusto.

• Od paru minut więcej z gry ma Dolcan, który teraz częściej gości na połowie gospodarzy. Samo widowisko na razie ciągle nie porywa.

• Dobrą okazję miał Dolcan. Po ładnym rozegraniu piłki w polu karnym Sierpinia doszedł do dobrej okazji, ale nieczysto uderzył i piłka minęła bramkę. Najlepsza jak na razie okazja w spotkaniu.

• Na razie spotkanie toczy się w sennym tempie. Składne akcje można policzyć na palcach jednej ręki.

• Akcja Dolcanu. Świerblewski wychodził na dobrą pozycję, ale uprzedził go Osiecki. Wcześniej Kryszak leżał na murawie, ale goście nie przerwali gry.

• Olimpia próbuje konstruować ataki, ale na razie nie stwarza zagrożenia. Dolcan ma problemy w obronie, ale nie przekłada się to na okazje dla gospodarzy.

• Po kontrze Olimpii na dobrą pozycję wychodził Kryszak, ale faulem zatrzymał go Korkuć, za co został ukarany żółtą kartką.

• Dolcan wywalczył rzut rożny, ale nic z niego nie wynikło.

• Na razie bardzo spokojnie grają oba zespoły, notując sporo strat w środku pola. W tym obszarze boiska głównie toczy się teraz gra.

• I rozpoczęli też piłkarze. Od środka zaczął Dolcan.

• Kibice Olimpii już rozpoczęli doping.

• Zespoły są już na murawie. Dolcan zagra w niebieskich koszulkach, Olimpia standardowo na biało-zielono.

• Ławka rezerwowych Dolcanu: Humerski, Charzewski, Głowacki, Kosiorowski, Tataj i Zapaśnik.

• Ławka rezerwowych Olimpii: Wróbel, Adamczyk, Copik, Domżalski, Gajda, Rogóż i Tumicz.

• Znamy już składy obu drużyn. W wyjściowej "11" Dolcanu tuż przed meczem zaszła zmiana. Na rozgrzewce urazu nabawił się Dariusz Dadacz i w jego miejsce zobaczymy na boisku Marcina Korkucia.

• Znamy już składy obu drużyn. W wyjściowej "11" Dolcanu tuż przed meczem zaszła zmiana. Na rozgrzewce urazu nabawił się Rafał Grzelak i w jego miejsce zobaczymy na boisku Marcina Korkucia.

• W Grudziądzu dzisiaj typowo jesienna pogoda. Jest szaro, duże zachmurzenie, ale nie pada. Warunki do gry są całkiem niezłe.

• Spotkanie nie cieszy się dużym zainteresowaniem kibiców. Na trybunach zasiada około 1000 osób.

• Witamy w relacji ze stadionu w Grudziądzu, gdzie miejscowa Olimpia podejmie Dolcan Ząbki.