Olimpia Grudziądz

0

Dolcan Ząbki

0

• Kuriozalna sytuacja na koniec spotkania! Cieśliński nie trafia w bramkę, choć wszyscy widzieli już piłkę w siatce. Zawód i żal z kolejnej straty punktowej piłkarzy Olimpii. Natomiast w szeregach Dolcanu Ząbki ogromna radość z wywiezionego punktu.

• Karny dla Olimpi!!!!! Ręką piłką w polu karnym zagrywa obrońca Dolcanu!!!

• To była najprawdopodobniej ostatnia sytuacja Olimpii. Do dośrodkowania Gawęckiego nie doszedł Cieśliński, następnie strzał Grischoka zablokowali obrońcy Dolcanu

• Zmiana w Dolcanie. Z boiska schodzi Mateusza Piątkowski, a pojawia się na nim Maciej Tataj

• Sędzia spotkania dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry

• Z potencjalnego remisu bardziej zadowoleni będą goście, którzy w ligowej tabeli mają już trzy oczka. Dla piłkarzy Olimpii będzie to druga strata punktowa w rozpoczętym przed tygodniem sezonie

• Żółta kartka dla Mateusza Piątkowskiego

• Absolutnie najlepsza okazja Olimpii!!! Cieśliński wyszedł sam na sam z Leszczyńskim. Minął bramkarza i nie trafił w niemal pustą bramkę!

• Niezwykle emocjonująca końcówka w Grudziądzu. Zarówno Olimpia, jak i Dolcan może strzelić dziś zwycięską bramkę.

• Zmiana w szeregach gości. Chwastek schodzi, wchodzi Świerblewski

• Ogromna nieporadność w poczynaniach ofensywnych gospodarzy. Przed momentem w prostej sytuacji do rywala podał Ruszkul

• Odpowiedź Dolcanu natychmiastowa! Piesio sam na sam z Wróblem, na szczęście dla miejscowych kibiców nie trafia w bramkę!

• Co za akcja! Trzech piłkarzy Olimpii wyszło na czystą pozycję. Niestety złe rozegranie i spowolnienie ataku poskutkowało stratą piłki

• Kibice z Grudziądza raczej nie spodziewali się tak trudnej przeprawy swoich ulubieńców. Wszyscy mają jeszcze w pamięci ostatni triumf w Pucharze Polski, odniesiony nad drużyną Lecha Poznań

• W międzyczasie trzecia zmiana w barwach Olimpii. Zgodnie z zapowiedzią na boisku pojawił się Piotr Ruszkul. Z murawy zszedł Mariusz Kryszak

• Kapitalne dośrodkowanie z prawej strony boiska od Paula Grischoka. Dochodzi do niego Cieśliński, który strzałem głową trafia w poprzeczkę.

• Żółta kartka dla Szymona Matuszka

• W relacji z pierwszej połowy wkradł się błąd. Trzecią doskonałą sytuację dla gospodarzy zmarnował Dariusz Kłus. Piotr Ruszkul, o którym była mowa właśnie kończy rozgrzewkę i z pewnością niebawem pojawi się na boisku

• Trener Tomasz Asensky przygotowuje podwójną zmianę. Do wejścia gotowi są już Paul Grischok i Dariusz Gawęcki

• A teraz genialna okazja dla Dolcanu! W polu karnym Wróbla do piłki doszedł Mateusz Piątkowski, który z piątego metra trafił w poprzeczkę!

• Do prostopadłego podania od Dariusza Kłusa nie doszedł Adam Cieśliński

• Tym razem z dystansu uderzył Zjawiński. Piłka zdecydowanie minęła bramkę Wróbla

• Od początku drugiej połowy wiele decyzji sędziego nie podoba się miejscowym kibicom. Spotkanie nie jest już tak jednostronne jak w pierwszej części gry.

• Na boisku pojawili się już zawodnicy obu drużyn

• W pierwszej kolejce rozgrywek na zapleczu T-Mobile Ekstraklasy, Dolcan Ząbki pokonał drużynę Stomilu Olsztyn. Z kolei Olimpia przegrała w wyjazdowym spotkaniu z Flotą Świnoujście.

• W Grudziądzu bramek jak na razie nie oglądamy. Po pierwszych 45 minutach zdecydowanie więcej do powiedzenia na boisku mają podopieczni Tomasza Asenskiego. Doskonałe sytuacje do strzelenia bramek marnowali Marcin Smoliński, Adam Cieśliński i tuż przed gwizdkiem arbitra Piotr Ruszkul.

• Sędzia zakończył pierwszą część spotkania. Po 45 minutach gry mamy rezultat 0:0

• Żółta karta dla zawodnika Olimpii Grudziądz - Michała Łabędzkiego

• Kapitalne dośrodkowanie po ziemi z lewej strony Frańczaka! Do piłki dochodzi Ruszkul i uderza wysoko nad bramką. Była to druga 100 % sytuacja Olimpii w tym meczu.

• Pierwsza połowa chyli się ku końcowi. Na tablicy wyników nadal mamy rezultat bezbramkowy

• Dośrodkowanie z lewej strony Bartosza Osolińskiego wybija Michał Łabędzki

• Dotychczasowy obraz pierwszej połowy prezentuje się następująco. Na początku zdecydowaną przewagą mieli gospodarze, następnie po kwadransie gry mecz wydawał się bardziej wyrównywać. Po chwili do kolejnych ataków ruszyli piłkarze Olimpii. Obecnie gra toczy się w środkowych strefach boiska.

• W grę obu drużyn wkradło się sporo niedokładności

• Ładny rajd Macieja Rogalskiego z prawej strony boiska przerywają obrońcy gości

• Akcje Olimpii nabierają tempa. Przed momentem z lewej strony boiska znalazł się Frańczak, jego dośrodkowanie przecięli defensorzy Dolcanu

• Kolejna doskonała sytuacja dla Olimpii! Sam na sam z bramkarzem Dolcanu wyszedł Cieśliński. Niestety napastnik gospodarzy przegrywa pojedynek z Leszczyńskim i nadal wynik 0:0

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany zawodnik przyjezdnych - Grzegorz Piesio.

• Najlepsza okazja meczu! W zamieszaniu w polu karnym Leszczyńskiego do piłki doszedł Woźniak i bez wahania uderzył... w poprzeczkę! Nadal mamy wynik bezbramkowy

• Pewna interwencja Wróbla po dośrodkowaniu Dolcanu

• Po początkowej dominacji gospodarzy, spotkanie nieco się wyrównało

• Groźny strzał Marcina Smolińskiego nieznacznie mija bramkę Leszczyńskiego

• Groźna kontra Dolcanu. Lewą stroną popędził Jakubik. Jego dogranie przerwali obrońcy Olimpii, jednak futbolówka trafiła do zawodnika Dolcanu, który uderzył na bramką. Piłka po rykoszecie wyleciała na rzut rożny

• W zamieszaniu w polu karnym Wróbla, piłka trafiła przed pole karne do Grzegorza Piesio, który bez przyjęcia uderzył wysoko nad bramką

• Od początku spotkania zdecydowaną przewagą mają gospodarze, którzy przez niemal cały czas gry znajdują się na połowie przeciwnika

• Tym razem strzału z dystansu spróbował Kryszak. Efekt - wysoko nad bramką

• Kolejna okazja Olimpii. Z prawej strony dogrywa Frańczak, niestety napastnicy z Grudziądza mijają się z futbolówką

• Tym razem rzut rożny dla Dolcanu. Bez większych problemów radzą sobie obrońcy Olimpii

• Od początku spotkania trwa głośny doping miejscowych kibiców

• Pierwsza poważna okazja Olimpii. Z prawej strony pola karnego dośrodkowywał Frańczak. Do piłki doszedł Cieśliński, który plecami do bramki zdołał oddać strzał. Piłka przeleciała nad bramką Leszczyńskiego

• Pierwsze wejście w pole karne Mariusza Kryszaka przerywają defensorzy z Ząbek

• Rozpoczęli goście

• Na murawę wychodzą piłkarze obu drużyn. Na stadionie zebrało się około 3 tysięcy kibiców. Za chwilę zaczynamy!

• Już za kilka minut początek spotkania pomiędzy Olimpią Grudziądz a Dolcanem Ząbki.

• Już za 20 minut pierwszy gwizdek sędziego. W Grudziądzu jak na razie pochmurnie, ale bez opadów deszczu.

• Na murawie są już obie "jedenastki". Piłkarze rozpoczęli rozgrzewkę. Na stadion przybywają pierwsze grupki kibiców.

• Ławki rezerwowych prezentują się następująco: Olimpia - Osiecki, Abramowicz, Mazurkiewicz, Pisarczuk, Gawęcki, Grischok, Ruszkul. Dolcan - Humerski, Bazler, Wiśnowski, Ciesielski, Tataj, Dybiec, Świerblewski.

• Jesteśmy już na stadionie przy ul. Piłsudskiego 14 w Grudziądzu, gdzie o ligowe punkty zmierzą się drużyny Olimpii i Dolcanu Ząbki.