Olimpia Grudziądz 0 - 2 Flota Świnoujście

Olimpia Grudziądz

0

Flota Świnoujście

2

• KONIEC! Flota dość niespodziewanie wygrywa w Grudziądzu 2:0 po golach Marka Niewiady i Pawła Lisowskiego.

• Zmiana w drużynie Floty, za Olszara na boisku pojawia się Erić.

• Olszar zdecydował się na przeprowadzenie samotnej akcji, ograł z łatwością kilku rywali, ale ostatecznie stracił piłkę.

• Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

• Grzelak uderzał z rzutu rożnego, gospodarze wybili piłkę z pola karnego, ale szybko przejął ją Kamiński, który niespodziewanie postanowił oddać strzał. Piłka powędrowała obok bramki Sapeli.

• Rzut rożny dla Floty, bez zagrożenia pod bramką Olimpii.

• Piłkę z rzutu rożnego uderzał Kaczmarek, ta powędrowała do Kłusa, który oddał strzał, jednak pewnie wybronił Brljak.

• Suchocki próbował zagrać w pole karne, ale zrobił to na tyle źle, że piłkę pewnie wyłapał Brljak.

• Arkadiusz Aleksander 'zdecydował się na oddani strzału tuż sprzed pola karnego, ale piłka nawet nie doleciała do bramki Floty, gdyż została zablokowana przez piłkarzy tej drużyny.

• Olszar ładnie ograł Bielawskiego, wrzucił piłkę w pole karne, gdzie...nie było żadnego z jego kolegów.

• Do końca spotkania pozostał nieco ponad kwadrans i niewiele wskazuje na to, że wynik ulegnie zmianie. Flota Świnoujście może dziś odnieść zwycięstwo po raz pierwszy w tym sezonie.

• Reca leży na boisku i potrzebuje pomocy medycznej.

• Z boiska schodzi Woźniak, w jego miejsce zobaczymy Suchockiego.

• Kaczmarek uderzał z rzutu wolnego, ale piłka zamiast powędrować w pole karne opuściła boisko.

• Żółtą kartką ukarany Brud.

• Marek Opałacz ukarany żółtą kartką.

• Olszar zgubił futbolówkę w polu karnym Olimpii, gospodarze wykorzystali ten błąd i wyprowadzili kontratak. Popovica zagrał do Kaczmarka, który uderzał na bramkę trafiając w boczną siatkę.

• Bielawski zagrywał w pole karne głową, piłka powędrowała do Smolińskiego, który uderzył jednak ponad bramką.

• To mogła być dobra akcja, ale Cieśliński zagrał za mocno do Kaczmarka.

• Zmiana w szeregach Floty, z boiska schodzi Stasiak, zastąpi go Cienciała.

• Woźniak walczył na skrzydle z Sołowiejem i ostatecznie przegrał to starcie.

• Kamiński zagrał do Olszara, ale.Piter-Bućko przecina to podanie.

• Piłka po uderzeniu Popovica trafia w jednego z zawodników i zaskakująco zmienia tor lotu zmierzając prosto do bramki gości, golkiper Floty z ledwością ją wybronił!

• Kaczmarek zagrał na skrzydło do Bielawskiego, a ten chciał zaatakować bramkę rywali. W ostatniej chwili zablokował go Opałacz.

• Marcin Kaczmarek złapany na spalonym.

• Kolejna już w tym meczu zbyt łatwa strata Bielawskiego.To nie jest dobre spotkanie w wykonaniu tego piłkarza.

• Kolejny korner dla gospodarzy, ten element gry egzekwował Kaczmarek, ale po raz kolejny zrobił to źle i piłkę wybił Brljak.

• Pomoc medyczna jest udzielana Stasiakowi.

• Rzut rożny dla Olimpii, Kaczmarek uderzał piłkę, którą chwilę później wybił jeden z obrońców Floty.

• Cieśliński wchodzący z ławki już zaznaczył swoją obecność na boisku, ładnie zagrał do Kaczmarka, po którego dośrodkowaniu futbolówkę złapał Brljak.

• Zmiana, z boiska schodzi Szczot, w jego miejsce pojawia się Cieśliński.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Flota dość niespodziewanie prowadzi w Grudziądzu 2:0.

• Tak jest, konieczna jest zmiana, kontuzjowany Andelković opuszcza boisku, zastąpi go Łabędzki.

• Andelković nie podnosi się z murawy, piłkarze sygnalizują konieczność zmiany.

• Piłka powędrowała do Kamińskiego, a ten zagrał ją do nadbiegającego Pawła Lisowskiego, który nie dał szans Sapeli i pewnie go pokonał.

• GOOOL! LISOWSKI!!

• Niewiada wygrał pojedynek o górną piłkę z Kłusem.

• Wrzutka Kamińskiego w pole karne, ale piłkę przejął Andelković.

• Aleksander zagrał do Kaczmarka, który przebojem chciał się przedrzeć pod pole karne rywali, ale koniec końców został skutecznie zablokowany przez graczy Floty.

• Dośrodkowanie Kamińskiego z prawej strony zostało zablokowane przez Szczota.

• Ten stały fragment gry wykonywał Grzelak, który uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego i trafił prosto w mur.

• Piter-Bućko fauluje przed własnym polem karnym, rzut wolny dla Floty.

• Indywidualna akcja Bruda, który oddał strzał z okolicy dwudziestego metra. Ten strzał był jednak mocno niecelny.

• Flota wciąż atakuje, ale jak na razie nieskutecznie. Przed chwilą na spalonym został złapany Rafał Grzelak.

• Strata piłki przez Woźniaka mogła kosztować jego drużynę bardzo wiele. Na szczęście dla gospodarzy Sołowiej po przechwycie piłki także nie zachował się zbyt dobrze, a futbolówka ostatecznie opuściła plac gry.

• Jakiegoś urazy doznał Arkadiusz Reca, któremu udzielana jest pomoc medyczna poza boiskiem.

• Aleksander przyjął piłkę przed polem karnym i zdecydował się na uderzenie na bramkę. Jego strzał został jednak zablokowany przez Stasiaka.

• Odważne zachowanie Sapeli, Grzelak dostał piłkę prosto w pole karne, ale golkiper Olimpii wyszedł z własnej bramki i wygrał z piłkarzem Floty w pojedynku jeden na jeden.

• Niedokładne zagranie Lisowskiego i łatwa strata gości.

• Bielawski faulował Sebastiana Olszara i sędzia podyktował rzut wolny dla gości. Wówczas do piłki podszedł Grzelak, który skierował piłkę bezpośrednio w pole karne, a ta trafiła do Marka Niewiady. Piłkarz Floty tylko dopełnił formalności i z bliskiej odległości pokonał golkipera rywali.

• GOOOOL!! MAREK NIEWIADA!!!

• Żółtą kartką ukarany Bielawski.

• Grzelak prostopadle do Kamińskiego i byłoby to nawet niezłe podanie, gdyby nie fakt, że obu piłkarzy wyprzedził Szczot i odebrał im futbolówkę.

• Gra nieco się uspokoiła, piłkarze znów wymieniają podania w środku pola.

• Piłkarze Floty wymienili między sobą kilka podań przed polem karnym, a cała akcja zakończyła się strzałem Bruda, który jednak nie sprawił żadnych problemów Sapeli.

• Rzut wolny dla Olimpii, Kaczmarek wrzuca piłkę na szesnasty metr, ale na rzut rożny wybija Grzelak.

• Woźniak próbował dośrodkować w pole karne, ale wyszedł mu przy tym całkiem niezły strzał. Brljak miał spore problemy, by uchronić swoją drużynę przed stratą bramki.

• Szczot dobrze przyjął piłkę od Woźniaka, ale w mig został zaatakowany przez Stasiaka i został zmuszony, by wybić piłkę na aut.

• To mogła być groźna akcja! Sołowiej przyjął piłkę lecącą do niego po uderzeniu z rzutu rożnego, uderzył główką i trafił tylko w poprzeczkę!

• Rzut wolny w wykonaniu piłkarzy Floty nie przyniósł Olimpii zagrożenia. Po tym, jak Lisowski uderzał futbolówkę bezpośrednio na bramkę rywali tę na rzut rożny wybił Sapela.

• Niezła wrzutka w kierunku pędzącego prawym skrzydłem Bielawskiego, który źle przyjął sobie piłkę i sfaulował przy tym Reca.

• Ładnie chciał to rozegrać Grzelak, który wypatrzył w polu karnym Olszara. Jednak w momencie zagranie futbolówki nieco się pomylił i ta trafiła prosto w ręce Sapeli.

• Woźniak próbował zagrać w kierunku Kaczmarka, ale całą tę akcję przerwał Lisowski.

• Początek meczu nie należy do najbardziej porywających. Piłkarze jak na razie spokoje rozgrywają piłkę, a gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

• Pierwsza akcja grudziądzan, piłkę przyjął Aleksander i składał się do oddania strzału, ale sędzie zasygnalizował pozycję spaloną.

• Gospodarze grają dziś w zielonych koszulkach, z kolei Flota w niebieskich.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

• Piłkarze obu drużyn już pojawili się na placu gry. Za moment zaczynamy.

• Na stadionie w Grudziądzu od dzisiejszego meczu z Flotą Świnoujście wraca zorganizowany doping kibiców Olimpii.

• Po mały falstarcie na początku sezonu, "Wyspiarze" zdają się nabierać wiatru w żagle. Po porażce Zagłębia Lubin zremisowali 2:2 z Chrobrym, a w tygodniu w meczu Pucharu Polski pokonali Wigry Suwałki 2:0 i awansowali do kolejnej rundy.

• Gospodarze to zespół, który chce za wszelką cenę wywalczyć awans do Ekstraklasy. Ostatnio jednak piłkarze Dariusza Kubickiego notują raczej spadek formy - najpierw przegrali w meczu drugiej kolejki 1. ligi z Termaliką 0:1, a później pożegnali się z Pucharem Polski ulegając Stali Stalowa Wola.

• Dzisiejszy mecz będzie szczególny dla Tomasza Kafarskiego, obecnego trenera Floty, który jeszcze przed rokiem prowadził...Olimpię.

• Rezerwowi piłkarze Floty: Marcin Skrzeszewski, Nenad Erić, Kamil Zieliński, Sławomir Cienciała, Dawid Retlewski, Dawid Siemko, Dawid Kort

• Rezerwowi piłkarze Olimpii: Michał Wróbel. Bruno Żołądź, Michał Łabędzki, Łukasz Suchocki, Bartosz Jaroch, Oskar Trzepacz, Adam Cieśliński

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego ZAPOWIEDZIĄ.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relacje LIVE z meczu Olimpia Grudziądz - Flota Świnoujście!