Olimpia Grudziądz 1 - 2 Flota Świnoujście

Olimpia Grudziądz

1

Flota Świnoujście

2

• Olimpia Grudziądz pomimo porażki zapewnia sobie utrzymanie w 1. lidze. Ryszard Kłusek ze swoimi "Wyspiarzami" wygrał po raz trzeci z rzędu. Flota zalicza bardzo udany finisz rozgrywek.

• Dąbrowski strzela z 20 metrów. Pewnie piłkę chwyta Waśków. Sędzi kończy spotkanie.

• Arifovic żólta.

• Sędzia dolicza 4 minuty do dzisiejszych zawodów w Grudziądzu.

• Rzut rożny dla Olimpii. Mawo wybija piłkę głową.

• Za Stańka wchodzi Ratajczak.

• Po dośrodkowaniu Grischoka Ratajczak strzałem z główki przenosi piłkę nad poprzeczkę.

• Opałacz chciał pokonać bramkarza z dystansu, tym razem z ponad trzydziestu metrów trafia w bramkarza.

• Okińczyc wchodzi za Nnamaniego.

• Strzał Misana z 20 metrów, jednak niecelny.

• Frańczak zmieniony przez Domżalskiego.

• Za Ostalczyka Mawo.

• Przepraszamy za problemy techniczne

• Misan wchodzi za Bodzionego.

• Dośrodkowanie Ostalczyka z rzutu wolnego zbyt mocne. Piłka opuściła boiska. Od bramki zacznie Michał Wróbel.

• GOOOOL! 1:2 dla Floty! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Ostalczyka do bramki trafił Niewiada.

• Urwał się Bodziony obrońcom, jednak w dogodnej sytuacji zbyt mocno wypuścił sobie piłkę.

• Kieruzel długim podaniem uruchamił Arifovicia, ten nie doszedł jednak do tego dalekiego zagrania.

• Dośrodkowanie Frańczaka z prawej flanki. Pewnie piłkę wyłapuje Paweł Waśków.

• Fatalne zagranie Cieciury wzdłuż linii bocznej boiska. Aut dla Floty.

• W odpowiedzi akcja biało-zielonych. Zbyt mocne podanie MAriusza Kryszaka do Grischoka i przy piłce "Wyspiarze".

• Uderza płasko Bodziony, piłka w polu karnym zablokowana przez któregoś z obrońców gospodarzy.

• Teraz Chyła potrzebuje pomocy medycznej. Zaostrzył się nam mecz.

• Na boisku leży kontuzjowany Piotr Ruszkul. Konieczna będzie interwencja medyczna.

• Ruszkul niedokładnie zagrał do Paula Grischoka. Podanie dobrze przecina Nnamani.

• Ładna akcja Ostalczyka, ale na koniec pomocnik Floty niedokładnie zagrał w pole karne.

• Grischok zaczyna II połowę od kolejnej akcji, tym razem zagrał miękko w pole karne. Sulej uderzył główką, ale nie trafił w światło bramki..

• Rozpoczynamy druga połowę!

• Za chwilę w Grudziądzu zacznie się II połowa spotkania przedostatniej kolejki 1. ligi.

• Koniec pierwszej częsci spotkania do przerwy w Grudziądzu 1:1.

• Sędzia doliczył minutę do 1 połowy.

• Akcja Grischoka i kolejne dośrodkowanie w pole karne. Jego zagranie było jednak zbyt głębokie. Zapowiada się na remis do przerwy...

• Dużo walki w środku pola.

• Dąbrowski faulowany na 40. metrze przed bramką Waśkowa.

• Uderzenie z dystansu Ostalczyka , ale bardzo niecelne.

• Rzut rożny dla Olimpii Grudziądz. Obrońca "Wyspiarzy" wybił piłkę poza pole karne.

• Olimpia osiągnęła teraz zdecydowaną przewagę. To podopieczni Kaczmarka są teraz częściej przy piłce. Czy stworzą sobie groźne sytuacje pod bramką Waśkowa.

• Świetna odpowiedź gości. Flota Świnoujście niebezpiecznie atakowała w polu karnym i w słupek uderzył Arifovic

• Świetna akcja gospodarzy. Nie udało się jednak doprowadzić jej do końca, dobrą interwencją popisał się Bielecki.

• Piotr Ruszkul pokonał bramkarza gości i mamy remis 1:1

• GOOOOOOL 1:1

• Aktywny dzisiaj Grischok przeprowadził kolejną akcję. Tym razem próbował przedrzeć się środkiem boiska. piłke wybił mu obrońca gości.

• Kłus dogrywał do wybiegającego Suleja, ale ten nie zdołał przyjąć piłki.

• Kryszak do Paula Grischoka, ten dośrodkował w pole karne. Piłkę udanym wyjściem łapie Paweł Waśków.

• Janusz Dziedzic zszedł z boiska z powodu urazu.

• Za Dziedzica Sulej

• Stały fragment gry kończy się zdobyciem bramki przez gości. Strzelcem gola Marek Niewiada.

• GOOOOOL 0:1

• Kibiców na trybunach jest coraz więcej.

• Goście wykonywali rzut rożny. Pod bramką Wróbla było niebezpiecznie, ale interwencja Cieciury wyjaśnia sprawę.

• Dużo walki w środku boiska i sporo niecelnych podań. Gospodarze próbują ustawić sobie grę jednak gracze ze Świnoujścia wcale nie ułatwiają im tego zadania.

• Ładna akcja Olimpii. Grischok dośrodkował w pole karne. Obrońcy Floty wykazali czujność i uprzedzili wbiegających w pole karne napastników gospodarzy.

• Gra toczy się głównie w śroku pola narazie żadna z drużyn nie osiągnęła zanczącej przewagi.

• Mocny strzał Grischoka zza pola karnego. Waśków pewnie łapie piłkę w rękawice.

• Próba kombinacyjnej gry gości przed polem karnym grudziądzan. Podanie w pole karne zblokowane i piłka w rękach Michała Wróbla.

• Olimpia Grudziądz wykonywała pierwszy stały fragment gry. Rzut rożny dla grudziądzan jednak dośrodkowanie kompletnie nieudane.

• Zaczynamy mecz!!!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą już na plac gry . Za moment zacznie się spotkanie.

• Duży krok w realizacji celu, czyli pozostania w I lidze podopieczni Marcina Kaczmarka wykonali w środę, kiedy to w ostatnich sekundach pojedynku w Radzionkowie strzelili wyrównującą bramkę.

• Flota Świnoujście wystąpi dzisiaj osłabiona brakiem kontuzjowanych Fryca i Melona.

• Flota Świnoujście: Alan Wesołowski, Radosław Jasiński, Salomon Mawo, Damian Misan, Bartosz Śpiączka, Ivan Udarevic, Wojciech Okińczyc

• Olimpia Grudziądz: Daniel Osiecki, Jarosław Ratajczak, Hubert Kościukiewicz, Bartłomiej Kowalski, Janusz Białek, Grzegorz Domżalski, Przemysław Sulej

• Prezentujemy ławki rezerwowych obu drużyn:

• Zapowiedź dzisiejszego spotkania możecie przeczytać TUTAJ

• Jednak Flota Świnoujście z pewnością nie będzie łatwym rywalem dla grudziądzan. Podopieczni Ryszarda Kłuska wygrali dwa mecze z rzędu odkąd objął on stery w drużynie.

• Zapraszamy na relację na żywo ze spotkania 33. kolejki 1. ligi. W dzisiejszym meczu gospodarze z Grudziądza zagrają z Flotą Świnoujście. Piłkarze Olimpii potrzebuje zdobyć 1 punkt, aby mieć już pewność gry w 1 lidze w przyszłym sezonie.