Olimpia Grudziądz

3

KS Polkowice

2

• Olimpia Grudziądz wygrywa 2 z rzędu spotkanie i oddala się od strefy spadkowej. Po dzisiejszej porażce sytuacji klubu z Polkowic staje się coraz gorsza. Zawodnicy Janusza Kudyby mają już siedem punktów straty do 14. w tabeli Dolcanu Ząbki. Dziękujemy za śledzenie relacji LIVE.

• Koniec spotkania!!!

• Ratajczak za Grischoka.

• Spotkanie potrwa jeszcze 3 minuty...

• Ałdaś ogląda żółty kartonik za faul.

• Za Kryszaka Kościukiewicz.

• Kolejna akcja Olimpii. Wrzutka Dziedzica trafia pod nogi Kucharzaka, tym samym Cieśliński nie dochodzi do dogodnej sytuacji.

• Stały fragment gry dla grudziądzan. Kryszak dośrodkowuje, ale piłka przeleciała nad zawodnikami na drugą stronę boiska.

• Olimpia Grudziądz jest coraz bliżej drugiego z rzędu zwycięstwa. Ale to tylko jedna bramka przewagi.

• W odpowiedzi akcja zespołu z Polkowic. Bartków zdecydował się na strzał z 35 metrów. Niecelna próba.

• Akcja gospodarzy. Cieśliński zagrywał w pole karne do Dziedzica, jednak podanie niecelne.

• Teraz to Polkowice muszą gonić wynik. Napór grudziądzan w ostatnim fragmencie meczu okazał się skuteczny i to gospodarze są teraz bliżej zwycięstwa.

• Dąbrowski za Bancewicza.

• Staniek celnie uderzył głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Mariusza Kryszaka.

• GOOOOOOLLL!!!

• Cieciura za Piotra Ruszkula.

• Nie ma gola!!! Cieśliński uderzył w słupek!

• Będzie karny dla Olimpii. Faulowany był Dziedzic.

• Sytuacja dla gości. Złe wybicie piłki przez Mariusza Kryszaka wprost pod nogi Janusa. Strzał pomocnika Polkowic został zablokowany.

• Rzut wolny dla piłkarzy z Polkowic. Damian Piotrowski dośrodkował w pole karne. Futbolówkę z pola karnego wybił Abramowicz.

• Za Podstawka wchodzi Mateusz Piątkowski.

• Olimpia Grudziądz miała rzut wolny z około 20 metrów. Do piłki podszedł Cieśliński. Jego uderzenie trafiło w poprzeczkę.

• Kolejna akcja Damiana Piotrowskiego. Po zamieszaniu w polu karnym piłkę odbija Wróbel.

• Odpowiedź piłkarzy Z Polkowic. Zza pola karnego uderzał Piotrowski. Uderzenie, jednak słupka bramki Michała Wróbla.

• Świetna interwencja Mariusza Kryszaka po rzucie wolnym dla podopiecnych Janusza Kudyby.

• Grischok strzela z około 25 metrów. Futbolówkę nad poprzeczką przenosi Szymański.

• Wrzutka w pole karne Grischoka. Do piłki wyskakuje Cieśliński, zgrywa ją głową do Janusza Dziedzica, który strzałem z najbliższej odległości doprowadza do remisu.

• GOOOOLLL!!!! A jednak udało się. 2:2

• Piłkarze z Polkowic umiejętnie bronią dostępu do własnej bramki. Biało-zieloni nie potrafią znaleźć sposobu na zespół Janusza Kudyby.

• Z dystansu uderzał Mariusz Kryszak, ale bardzo niecelnie.

• Peroński ukarany żółtą kartką. To już 5 żółtko pokazane dzisiaj przez arbitra.

• Kolejne dośrodkowanie Grischoka, do piłki w polu karnym dochodzi Adam Cieśliński, któremu piłkę z pod nogi wybija obrońca Polkowic.

• Akcja Olimpii, zagranie Kłusa do Cieślińskiego, ten na spalonym.

• Rozpoczynamy drugą połowę!!!

• Koniec I połowy.

• Bartków strzela celnie z 5 metrów do bramki. Po rzucie rożnym fatany błąd popełnił Michał Wróbel.Gospodarze tracą bramkę w doliczonym czasie gry.

• GOOOOOOOLLL!!! 1:2

• Staniek faulował Kuświka i otrzymał żółtą kartkę.

• Sędzia Mularczyk doliczył do I połowy 1 minutę.

• Kłus odgrywał piłkę do Kowalskiego. Bardzo niecelnie. Zbyt wiele niedokładności jest dzisiaj w szeregach Olimpii.

• Akcja Cieślińskiego prawą stroną boiska kończy się stratą piłki. Gospodarze próbują indywidualnymi zagraniami stworzyć zagrożenie pod bramka Szymańskiego.

• Ponownie akcję lewą stroną boiska przeprowadził Grischok. Jego dośrodkowanie łapie golkiper gości. Olimpia coraz odważniej próbuje akcji ofensywnych.

• Wreszcie dobra akcja gospodarzy. Cieśliński efektownie minął dwóch rywali i podał prostopadle do Piotra Ruszkula. W ostatniej chwili sytuację wyjaśnił Kucharzak.

• Indywidualna akcja Dziedzica,który jednak w łatwy sposób stracił piłkę.

• Akcja Polkowic. W dogodnej sytuacji znalazł się Kuświk, jednka strzelił w boczna siatkę.

• Goście wykonywali kolejny już rzut rożny. Bancewicz dośrodkowywał, ale Kowalski wybija piłkę poza boisko i od auto goście.

• Aktywny dzisiaj Grischok próbował z lewej strony dośrodkowac w kierunku bramki. Zagranie kompletnie mu nie wyszło i piłka wylądowała w rękach Szymańskiego.

• Polkowiczanie próbowali krótko rozegrać rzut rożny, jednak w łatwy sposób stracili futbolówkę. Ponownie szczęścia w akcji ofensywnej próbują piłkarze Olimpii.

• Tempo spotkania nieco spadło. Teraz Cieśliński niecelnie zagrywał do Kryszaka i przy piłce gościez Polkowic.

• Faulowany był Janusz Dziedzic, ale sędzia Mularczyk nie dopatrzył się przewinienia.

• Rzut wolny wykonywali goście. Do piłki podszedł Ałdaś. Jego strzał pewnie wyłapał golkiper Olimpii. I wciąż mamy remis.

• Zza pola karnego uderzał Adam Cieśliński. Bramkarz Polkowic pewnie łapie strzał napastnik biało-zielonych.

• Maciej Bancewicz wrzucił piłkę w pole karne. Tam futbolówkę przejął Kuświk i pokonał Wróbla. W Grudziądzu mamy remis 1:1.

• GOOOOOOLLL!!!! 1:1

• I zmiana w drużynie gości za Szuszkiewicza na boisku pjawia się Ałdaś.

• Ruszkul ogląda żółty kartonik.

• W odpowiedzi akcja gości z Polkowc. Bancewicz zza pola karnego strzela w środek bramki Olimpii strzeżonej przez Michała Wróbla.

• Grischok wrzuca piłkę w pole karne jednak skutecznie interweniuje Szymański, który uprzedza próbującego dojść do piłki Cieślińskiego.

• Grischok uderza z dystansu. Piłka przelatuje nad poprzeczką bramki Szymańskiego. Kolejna groźna akcja Olimpii.

• Żółta kartka dla Podstawka,

• Akcja gospodarzy jak po sznurku. Grischok zagrywa do Kłusa, ten oddaje futbolówkę do Dziedzica, który płaskim strzałem pokonuje Szymańskiego.

• Gooooll !!!! 1:0 dla Olimpii !!!!

• I znowu akcja gości z Polkowic. Piłka wstrzelona wzdłuż bramki lecz żaden z zawodników z Polkowic nie zamknął akcji.

• Żółta kartka dla Abramowicza za faul.

• Ależ szansa gości! Sam na sam z Michałem Wróblem był Kuświk ale uderzenie napastnika z Polkowic obronił Wróbel.

• Janusz Dziedzic przeprowadził akcję lewą stroną boiska. Dośrodkowanie piłkarze Olimpii skutecznie zablokowane przez Wacławczyka.

• Zaczynamy spotkanie!!!

• Piłkarze są już na boisku. Za moment zacznie się spotkanie w Grudziądzu.

• W rundzie jesiennej zespół z Polkowic wygrał z Olimpią Grudziądz 3:2. Bramkę dającą zwycięstwo KS Polkowice strzelił w 88. minucie Jakub Więzik.

• Zapowiedź dzisiejszego spotkania możecie przeczytać tutaj

• W środowej kolejce Polkowice rzutem na taśmę zremisowały na własnym boisku z Wisłą Płock 2:2, natomiast podopieczni trenera Kaczmarka pewnie wygrali z Olimpia Elbląg 3:0.

• Zespół Olimpii Grudziądz zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli 1. ligi, z przewaga dwóch punktów nad strefa spadkową. Drużyna gości z 29 punktami jest przedostatnim zespołem 1 ligi. Dla obu zespołów jest to kluczowe spotkanie w walce o utrzymanie.

• KS Polkowice: Przemysław Kazimierczak, Damian Dąbrowski, Jakub Więzik, Patryk Bryła, Mateusz Piątkowski, Damian Ałdaś, Łukasz Sierpina

• Olimpia Grudziądz: Daniel Osiecki, Jarosław Ratajczak, Hubert Kościukiewicz, Jakub Cieciura, Jarosław Białek, Grzegorz Domżalski, Przemysław Sulej

• Za chwilę zaprezentujemy ławki rezerwowych obu zespołów.

• Zapraszamy na relację LIVE ze spotkania 31. kolejki 1 ligi pomiędzy Olimpią Grudziądz i KS Polkowice.