Lech Poznań

1

1 2 połowa

1 dogrywka 1 połowap.

• Koniec!!!! Sensacja w Grudziądzu!!! Lech całkowicie zasłużenie odpada z Pucharu Polski!!! Brawo dla Olimpii za walkę !!!

• Arboleda na murawie...od bramki Wróbel

• Trener Olimpii wykorzystuje komplet zmian.

• Na boisku leży dwójka zawodników Olimpii ale piłkarze Lecha nie wybijają piłki prowadząc kontrę

• Marcin Woźniak, strzelec drugiej bramki dla Olimpii opuszcza murawę wskutek drugiej żółtej kartki.

• Lech nie potrafi wyjść z własnej połowy boiska

• Rogalski z narożnika pola karnego źle trafia w piłkę i nie oddaje mocnego strzału na bramkę Kotorowskiego!!

• G o o o l l l l l l l !!!! Przepiękna indywidualna akcja Woźniaka i Kotorowski jest bezradny !!!!!!!!

• Fatalnie gra w dzisiejszym meczu Rogalski, który raz po raz notuje straty.

• W pierwszych minutach dogrywki częściej przy piłce jest Lech ale sytuacji pod bramką Wróbla nie ma

• Dodatkowy czas gry rozpoczną goście z Poznania

• Czekają nas dodatkowe emocje!!!

• Fatalnie strzela Rogalski po ładnej kontrze całego zespołu!!

• 180 sekund doliczone

• Roszkul schodzi z boiska a na murawie melduje się Kryszak

• Seria kilku kornerów dla Lecha

• Lech przycisnął!! Możdżeń w pole karne, Kłus źle trafia w piłkę i mamy kolejny rzut rożny

• Ruszkul zablokowany przez Kebba Ceesaya

• Kolejna szansa z rzutu rożnego dla Gawęckiego

• G o o o lll !!! Lovrencsics zagrał do Trałki a ten pokonał Wróbla!!

• Ostatnie 8 minut niezwykłych emocji w Grudziądzu

• Za przerwanie akcji Lecha Woźniak ogląda kartkę

• Dwie stuprocentowe okazje Olimpii!!! Najpierw Ruszkul a potem Kłus nie wykorzystali świetnych okazji !!

• Świetna wrzutka Gawęckiego i znów po strzale Cieślińskiego świetnie broni Kotorowski wybiając piłkę na rzut rożny

• Ostatnia korekta w składzie Lecha. Tonew zmienia Bereszyńskiego

• Coraz bardziej nerwowo na murawie. Łukasz Bednarek musi odpowiednio zapanować nad wydarzeniami na boisku.

• Nowy zawodnik Lecha dostaje żółtą kartkę za niesportowe zachowanie

• Zmęczony Grischok opuszcza boisko na 20 minut przed końcem. W jego miejsce na murawie melduje się Rogalski

• Węgier Gergo Lovrencsics próbuje wymusić rzut karny ale sędzia nie daje się nabrać

• Były zawodnik m.in Sandecji Nowy Sącz brzydko sfaulował Trałkę i zobaczył żółtą kartkę za to przewinienie

• Dośrodkowanie Możdżenia pewnie wybija Łabędzki

• Bardzo dobra komunikacja arbitrów. Sędzia główny nie zauważył ręki zawodnika Lecha ale asystent mu to zasygnalizował i mamy kolejny rzut wolny dla Olimpii jednak tym razem bez zagrożenia pod bramką Kotorowskiego

• Mający już żółtą kartkę na koncie Arboleda fauluje Cieślińskiego

• Fatalnie rozegrał piłkę Możdżeń, poszła szybka kontra ale Paul Grischok źle dośrodkował w obręb pola karnego LEcha

• Lech w pierwszym kwadransie drugiej połowy ma ogromne problemy z zorganizowaniem groźnej akcji pod bramką Wróbla. Olimpia bardzo mądrze się broni.

• Grischok przed szansą na zdobycie drugiej bramki ale po ładnym, niesygnalizowanym uderzeniu trafia w poprzeczkę!!

• Gergo Lovrencsics zakręcił obrońcami w polu karnym ale obrońcy w końcu wybili piłkę

• Bereszyński otrzymuje dalekie podanie od kolegi ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną

• Ruszkul w polu karnym Lecha przegrał pojedynek z Arboledą, którego przy odbiorze piłki dodatkowo sfaulował.

• Zamieszanie pod bramką Wróbla ale sędzia przerywa grę

• Znów Cieśliński przed szansą jednak znów Kotorowski ratuje swój zespół!!!!

• Będącego dziś w bardzo słabej dyspozycji Wołąkiewicza zmienia Arboleda

• Strzał głową Gawęckiego piękną interwencją zatrzymuje Kotorowski!!!

• Znakomitą szansę zmarnowali gospodarze! Cieśliński został zablokowany w polu karnym a Ruszkul z 8 metrów źle trafił w piłkę i ta przeleciała wysoko nad poprzeczką

• Wróbel uprzedza dalekim wybiegiem Ślusarskiego a strzały Możdżenia i Drewniaka nie trafiają w światło bramki

• Niedługo zostanie nam tylko kwadrans do zakończenia pierwszej połowy. Jeżeli taki rezultat utrzyma się do przerwy to w szatni trener Rumak będzie zdecydowanie musiał wstrząsnąć swoimi podopiecznymi.

• Kebba Ceesay dobrze uprzedza Cieślińskiego a centra z rzutu roźżnego wpada wprost w ręce Kotorowskiego

• Znów Henriquez próbował zaskoczyć Wróbla - tym razem było zdecydowanie bliżej celu. Bramkarz wybił piłkę poza końcową linię

• Możdżeń łatwo ograł Łabędzkiego zagrał w pole karne ale Staniek zdążył wybić piłkę

• Luis Henriquez z 25 metrów uderza na bramkę jednak bardzo niecelnie

• Bereszyński naciska blisko pola karnego jednego z obrońców Olimpii ale robi to bez powodzenia i mamy kontrę gospodarzy po której jednak nic nie wynika

• Olimpia na swojej połowie czeka na Lecha, który po stracie bramki próbuje otrząsnąć się i zbudować jakąś akcję ofensywną.

• Czy i jak Lechici odpowiedzą??

• G o o o o o o l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! Przepiękną przewrotką Adam Cieśliński po błędzie Wołąkiewicza i dośrodkowaniu Frańczaka pokonuje Kotorowskiego!!!!

• Goście także wykonywali rzut rożny ale zupełnie bez zagrożenia dla bramki Wróbla

• Adam Cieśliński fauluje Kamińskiego w pobliżu pola karnego Lecha

• Grischok zbyt głęboko dośrodkowuje piłkę - wprost w ręce Kotorowskiego

• I mamy pierwszy rzut rożny dla Olimpii

• Pierwsze 10 minut bardzo szybkie z przewagą gości. To Lech jak do tej pory bliższy zdobycia bramki

• Ruszkul z rzutu wolnego strzela na bramkę ale bardzo niecelnie

• Pierwsza akcja gospodarzy. Frańczak zaskakująco dośrodkowuje w pole karne, zaskoczony Kotorowski tylko dobija piłkę ale Kłus był zbyt daleko aby dobić futbolówkę do siatki

• Za 5 minut początek meczu

• Tomasz Asensky natomiast powiedział, że ten mecz traktuje jako kolejne ważne spotkanie w swojej pracy trenerskiej a ewentualna wygrana z Lechem niezwykle go ucieszy.

• Trener Rumak powiedział, że rywal został dokładnie rozpracowany i rywala z zaplecza Ekstraklasy szanuje.

• W dniu wczorajszym zanotowano już w rozgrywkach PP kilka niespodzianek-czy w niedzielę czeka nas kolejna?

• W Grudziądzu ładna pogoda, warunki bardzo dobre do gry.