2

• Zakończyła się rywalizacja w ćwierćfinale PP. Legia pewnie pokonała Olimpię 2:1 i awansowała do półfinału. Za wspolne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej

• Pięknie w pole karne Legii wpadł Cieśliński ale jego uderzenie przeleciało obok słupka

• 180 sekund dolicza sędzia

• G o o o o l l l l ! ! ! ! ! Piękne podanie do Banasiaka od Cieślińskiego, który atomowym strzałem w krótki róg pokonał Skabę!!

• Legia jest już myślami przy spotkaniu derbowym z Polonią

• Już w tym spotkaniu nic się nie zmieni. Legia zagra w półfinale PP z Ruchem a Olimpia wraca do 1. ligi

• Kucharczyk wychodzi sam na sam z bramkarzem ale nie trafia w bramkę!! Powinno być 3:0 dla gości.

• Ostatnia zmiana także w zespole Legii. Salinas zmienia Vrdolijaka

• Ostatnia zmiana w tym meczu w zespole Olimpii. Gawęcki zmienia Ruszkula

• G o o o o l l l l ! ! ! ! ! Legia strzela kolejne bramki!! Tym razem po indywidualnej akcji Saganowski pokonuje Wróbla!!

• Astiz melduje się na boisku na ostatnie 13 minut

• Kryszak za Smolińskiego

• G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Gol zagrywa do Dwalisziliego, który ładnym lobem trafia w okienko bramki Olimpii. Wróbel nawet nie drgnał!

• Adam Cieśliński dwukrotnie z trudnej pozycji uderza na bramkę Skaby ale rezerwowy bramkarz Legii nie ma kłopotów z obroną tych uderzeń

• Ostatnie 20 minut meczu przed nami. Czy doczekamy się gola?

• Frańczak zmienia Szczota

• Nudne ostatnie fragmenty spotkania. Legia dominuje a Olimpia coraz słabsza

• Młody Jagiełło wchodzi na boisko

• Po ostrej centrze Radovica Łabędzki w ostatniej chwili wybił piłkę

• Jedna groźna akcja dwójki Ruszkul-Cieśliński to za mało, zdecydowanie za mało jak na prawie 20 minut drugiej połowy.

• Zawodnicy wracają już na boisko.

• Sędzia z Łodzi kończy ciekawą pierwszą połowę meczu. Oczywiście wynik pierwszego spotkania ustawił mecz rewanżowy ale mimo tego oglądamy ciekawe widowisko.

• 60 sekund dolicza arbiter

• Rogalski wchodzi w pole karne Legii ale jego akcja nie miała prawa powodzenia. Vrdolijak rozpoczyna kolejną akcję ofensywmą

• Spadło tempo pod koniec pierwszej połowy meczu. Szczot wywalczył rzut rożny.

• Na spalonym zawodnik gości

• Starcie Jędrzejczyka ze Szczotem kończy się stratą piłki przez tego drugiego.

• Dośrodkowanie Ruszkula Żewłakow wybija w ostatniej chwili za linię końcową

• Ruszkul brzydko kopnął w nogi Jodłowca i zasłużenie zobaczył żółtą kartkę

• Dośrodkowanie Radovica wybijają obrońcy Olimpii spod bramki. Przed tym zdarzeniem oglądaliśmy naprawdę klasowe zagranie Tomasza Brzyskiego.

• Legia zaczyna dominować. W przeciągu ostatnich minut dwie dogodne okazje dla gości jednak na posterunku Michał Wróbel.

• Legioniści powoli opanowują sytuację na boisku choć gospodarze co jakiś czas próbują szczęścia w szybkich kontrach co w słabej grze obronnej gości może mieć różne efekty

• Ofiarna interwencja Marcina Stańka, który uderzenie Vrdolijaka przyjął na ciało

• Rogalski dostaje kartkę za faul na Brzyskim

• Adam Cieśliński niepilnowany na linii pola karnego oddaje strzał, który przechodzi niewiele obok słupka

• Marcin Smoliński notabene były gracz Legii uderza z 20 metrów jednak jego uderzenie blokuje obrońca gości.

• Brzyski jednak z rzutu wolnego źle zagrywa i Wróbel łapie piłkę

• Ruszkul z Cieślińskim próbowali zaskoczyć obronę Legionistów ale stoperzy z Warszaw sobie poradzili. Po szybkiej kontrze mamy rzut wolny z 25 metrów dla gosci

• Ładną akcje Tomasza Brzyskiego jak profesor przerwał młody Pisarczuk.

• Seria rzutów rożnych dla gości tym razem jednak bez zaskoczenia dla bramkarza Olimpii

• Mamy odpowiedź Legii - po wymianie piłki przed polem karnym Olimpii na bramkę Wróbla uderzał Tomasz Brzyski ale bramkarz gospodarzy wybił piłkę. Po rzucie rożnym Saganowski trafia w poprzeczkę!!

• Legia musi się zdecydowanie obudzić, ponieważ gospodarze zaskoczyli lidera Ekstraklasy na samym początku

• Kolejna doskonała szansa Olimpii!!! Rogalski znów po zagraniu Ruszkula stanął przed znakomitą okazją na gola ale nie trafił w bramkę

• Doskonała szansa Olimpii. Łatwo dał się ograć Jedrzejczyk Cieślińskiemu i zawodnik gospodarzy świetnie dośrodkował na głowę Rogalskiego, którego uderzenie głową o milimetry minęło bramkę

• Pierwszy faul w tym meczu. Na boisku leży Pisarczuk

• Przy piłce gospodarze zaczynamy to spotkanie!!!

• Sędzia z Łodzi wyprowadza obie drużyny na boisko! Za moment rozpoczniemy spotkanie!!

• Murawa w Grudziądzu z pewnością nie przypomina kolorem trawy jednak jak sam powiedział trener Jan Urban jej stan jak na tą porę roku jest zadowalający.

• Stadion w Grudziądzu powoli się wypełnia.

• Przypomnijmy, że pierwszy mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Legii 4:1 choć pierwsi gola sensacyjnie zdobyli ówcześni goście.

• Rewanżowe spotkanie ćwierćfinału PP w Grudziądzu miało się odbyć dwa tygodnie wcześniej ale wskutek ataku zimy mecz został wtedy odwołany. Dziś już nic nie powinno przeszkodzić obu drużynom w grze.

• Rezerwowi Legii: Berezowski, Astiz, Rzeźniczak, Suler, Choto, Salinas, Jagiełło

• Rezerwowi gospodarzy: Osiecki, Mazurkiewicz, Kokoszka, Kryszak, Gawęcki, Górka, Frańczak

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Olimpii Grudziądz z Legią Warszawa. Za moment przedstawimy skład gospodarzy oraz ławki rezerwowych.