0 dogrywka 1 połowap.

Pogoń Szczecin

0

0 2 połowa

• Koniec! Zwycięstwo Olimpii Grudziądz! Pogoń Szczecin odpada na pierwszym etapie rozgrywek o Puchar Polski. Grudziądzan czeka teraz pojedynek z Lechem Poznań! Mecz był bardzo zacięty i o zwycięstwie gospodarzy zdecydowała "jedenastka" z drugiej części dogrywki.

• Żółtą kartą ukarany również Hernani

• W międzyczasie drugą żółtą kartkę, w konsekwencji czerwoną otrzymał Emil Noll. Pogoń w "dziesiątkę"

• GOOOL! Olimpia prowadzi 1:0 po bramce z rzutu karnego Adama Cieślińskiego!

• Rzut karny dla Olimpii! Kłus przewracany w polu karnym! Do "jedenastki" podejdzie Cieśliński.

• Z boiska zszedł Marcin Woźniak, zmienia go Dawid Abramowicz. Oznacza to, że wcześniej przygotowywany Smoliński nie pojawi się dziś na murawie

• Piłkarzy powoli zaczynają łapać skurcze. To oznaki zmęczenia, jaki dopada zawodników Olimpii i Pogoni.

• Przed zawodnikami druga połowa dogrywki. Jeśli w tej części gry nie wpadną żadne bramki, będziemy świadkami serii rzutów karnych. Tym razem zaczynają piłkarze Olimpii Grudziądz

• Sędzia zakończył pierwszą część dogrywki. Póki co nadal utrzymuje się wynik bezbramkowy

• Przy linii bocznej do wejścia przygotowuje się Marcin Smoliński. Jak na razie obie drużyny nie kwapią się specjalnych ataków na bramkę.

• Jak na razie bardzo nieskuteczny w grze ofensywnej jest Dariusz Gawęcki, piłkarz pozyskany przez Olimpię latem

• Strzał z dystansu Roberta Szczota. Na nieszczęście gospodarzy obok bramki Janukiewicza

• Okazja dla Olimpii. Do piłki z prawej strony podszedł Kryszak, niestety dośrodkowanie po ziemi wybijają obrońcy Pogoni

• Nad stadionem w Grudziądzu zaszło słońce. Obraz gry jak na razie nie uległ zmianie

• Z lewej strony dośrodkowuje Budka, sytuacją wyjaśnia Kryszak

• Od początku pierwszej części dogrywki ponownie gra przeniosła się do środkowych sektorów boiska

• Sędzia rozpoczął dogrywkę. Zaczęli "portowcy"

• W drugiej części gry spotkanie nieco się ożywiło. Swoje okazji do zdobycia zwycięskiej bramki mieli zarówno goście, jak i gospodarze. Przed piłkarzami przerwa na zregenerowanie sił.

• Sędzia zakończył spotkanie. Po regulaminowym czasie nadal mamy bezbramkowy rezultat. Czekają nas dodatkowe 30 minut.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Mariusza Kryszaka wybijają obrońcy Pogoni

• Dośrodkowanie z lewej strony Frańczaka na rzut rożny wybija Peter Hricko.

• Żółtą kartką ukarany Grzegorz Bonin

• Najlepsza okazja Olimpii w tym spotkaniu. Kłus dośrodkował z lewej strony. Do piłki próbował dojść Dariusz Gawęcki. Niestety skuteczną interwencja obrońców Pogoni uniemożliwiła oddanie celnego strzału na bramkę gości

• Rajd z prawej strony Roberta Szczota. Po minięciu jednego zawodnika Pogoni, za mocno wypuścił sobie piłkę i z 5 metra rozpocznie Janukiewicz

• W końcówce co raz więcej błędów w środkowej strefie boiska popełniają piłkarze obu ekip.

• Na lewej stronie znalazł się Jakub Cieciura. Jego dośrodkowanie było słabej jakości i od bramki zaczął Janukiewicz

• W przypadku remisu czekają nas dodatkowe 30 minut dogrywki.

• Ładnie z prawej strony boiska zastawiał się Robert Szczot. Po zagraniu w pole karne do piłki doszedł Gawęcki, ale uderzył mocno nad bramką. Chwilę później po prostopadłym podaniu ten sam piłkarz doszedł do kolejnej dogodnej sytuacji. Niestety strzał był zbyt lekki i prosto w bramkarza Pogoni

• Żółta kartka dla Akahoshiego

• Fatalnie mogło zakończyć wyjście na przedpole przez Daniela Osieckiego. Młody bramkarz Olimpii uprzedził napastnika Pogoni, ale wybił piłkę tuż pod nogi nabiegającego Budki. Ten bez zastanowienia uderzył minimalnie obok pustej bramki.

• W odpowiedzi pojedynek z lewej strony boiska. Djousse kontra obrona Olimpii. Lepsi defensorzy "biało-zielonych"

• Z piłką w pole karne wbiegł Frańczak. Rajd skrzydłowego Olimpii przerwali defensorzy Pogoni. Po rzucie rożnym Kryszaka do piłki próbowali dojść zawodnicy Olimpii, jednak ponownie górą obrona gości

• Zmiana w barwach Olimpii. Robert Szczot w miejsce Paula Grischoka

• W zamieszaniu z Djousse żółtą kartką ukarany Dariusz Kłus

• Na boisku po starciu z defensorami Olimpii leży Djousse. Potrzebna pomoc medyczna

• Kapitalna okazja Pogoni! Po zamieszaniu w polu karnym Olimpii do dogodnej sytuacji doszedł Bartosz Ława. Piłka po jego strzale minimalnie minęła lewy słupek bramki Osieckiego

• Bardzo dobre dośrodkowanie Mariusza Kryszaka z rzutu wolnego! Piłkę na rzut rożny wybijają obrońcy gości. Następnie po rzucie rożnym do świetnej okazji strzeleckiej doszedł Frańczak, który uderzył wysoko nad bramką.

• Daniel Osiecki zastępuje podstawowego bramkarza Olimpii, Michała Wróbla i ja na razie radzi sobie bardzo dobrze

• Mocne dośrodkowanie Akahoshiego pewnie chwyta Osiecki

• Tym razem z prawej strony przedzierał się Bonin. Jego dośrodkowanie na rzut rożny wybijają obrońcy Olimpii

• Do śmielszych ataków ruszyli piłkarze Olimpii. Najpierw dośrodkowanie z prawej strony Cieciury wypiąstkował Janukiewicz, a chwilę później bramkarz "portowców" złapał dogranie Frańczaka z drugiej strony boiska

• Z prawej strony dośrodkowuje Noll. Piłka ląduje w rękawicach Osieckiego

• Od początku drugiej połowy gra toczy się na stronie Olimpii

• Zaczynamy drugą połowę meczu.

• Tylko 999 kibiców mogło się dziś zmieścić na stadionie w Grudziądzu, ale mimo to nie ma dziś kompletu. Oczywiście w związku z remontem nie ma też kibiców gości. Miejscowy młyn od czasu do czasu coś krzyknie, ale ogólnie mecz przebiega w piknikowej atmosferze.

• Widać, że oba zespoły jeszcze nie weszły w sezon. Gra toczyła się w pierwszej połowie głównie w środku pola. Minimalną przewagę miała Pogoń i mogła ją udokumentować golem do szatni, ale nie trafił Budka. Czekamy na gole w drugiej połowie meczu.

• Koniec pierwszej połowy.

• Rajd Adriana Budki z lewej strony boiska i niecelny strzał na bramkę Osieckiego. To była najlepsza sytuacja Pogoni w pierwszej połowie boiska.

• Emil Noll ukarany żółtą kartką.

• Żółta kartka dla Jakuba Cieciury.

• Paul Grischok ładnie przymierzył z dystansu i niewiele się pomylił.

• Świetne dośrodkowanie z lewej strony Akahoshiego. Na szczęście z całą sytuacją poradzili sobie obrońcy Olimpii

• Jak na razie mecz nie stoi na najwyższym poziomie. Obie drużyny nie są jeszcze na 100% przygotowane do sezonu

• Z 30 metrów strzelał pomocnik Pogoni. Na szczęście dla gospodarzy - bardzo niecelnie

• Z piłkę w pole karne próbował zabrać się Ruszkul. Szarżę napastnika Olimpii przerwali defensorzy Pogoni

• Piłkę na lewej stronie przechwycił Budka. Nieudane przyjęcie skrzydłowego Pogoni uniemożliwiło dokładne uderzenie na bramkę Osieckiego.