• Goool! Olimpia prowadzi już 2:1 po trafieniu Konrada Kaczmarka!

• Kaczmarek po wejściu na boisko mógł szybko wpisać się na listę strzelców, ale nie sięgnął piłki

• Marek Krotofil za Szymona Jarego

• Druga zmiana w Olimpii. Konrad Kaczmarek zmienił Piotra Ruszkula

• Smoliński też dzisiaj strzela wszędzie, ale nie w bramkę. Kolejne niecelne uderzenie pomocnika gospodarzy

• Gdyby teraz zakończyły się wszystkie mecze 34. kolejki pierwszej ligi to Olimpia zajęłaby 7. miejsce, a Energetyk 16. Zobacz tabelę na żywo!

• Znowu Rogalski strzelał i ponownie nie trafił w bramkę. Ma dzisiaj sporo okazji w ofensywnie pomocnik Olimpii, jedną wykorzystał i zdobył bramkę, ale powinien mieć przynajmniej o jedno trafienie więcej na koncie

• Cisse stracił piłkę na rzecz Woźniaka, który szybko zagrał do Rogalskiego. Ten z koeli dośrodkował w pole karne, gdzie nie żaden z jego kolegów nie doszedł do piłki

• Faulowany był Rogalski i on wykonywał rzut wolny. Pomylił się dosyć wyraźnie i Bucek nie był zmuszony do najmniejszego wysiłku w tej sytuacji

• Marcin Grolik - za faul

• Rogalski chciał szybko strzelić drugiego gola, ale tym razem sfaulował bramkarza z Rybnika

• Rogalski poradził sobie w polu karnym z Grolikiem i z kilku metrów wpakował piłkę do siatki

• Gool! Mamy remis 1:1 w Grudziądzu po golu Macieja Rogalskiego!

• Gospodarze ruszyli z kontrą, jednak dobrze ustawiony w obronie Sobczak przerwał szybki atak Olimpii

• Dobrze interweniował Fabiniak, który pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego

• W przerwie na stadionie zjawili się kibice z Rybnika

• Łukasz Suchocki zmienił w przerwie Roberta Szczota

• Początek drugiej połowy!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Olimpia przegrywa z Energetykiem 0:1. To gospodarze byli częściej w ataku, ale goście wykorzystali swoją szansę i prowadzą

• Strzał Pisarczuka z dystansu niecelny. Sporo pomylił się piłkarz Olimpii

• Słodowy wrzucił piłkę z autu w pole karne Olimpii, gdzie najlepiej zachował się Płonka i pokonała Fabiniaka strzałem głową w długi róg

• Goool! Energetyk prowadzi 1:0 po trafieniu Michała Płonki!

• Kowalczyk szybszy od Szarego w pojedynku biegowym, jednak po chwili napastnik Olimpii faulował obrońcę Energetyka

• Cisse uderzył mocno, tyle że nad poprzeczką. Nawet gdyby trafił, to sędzia i tak nie uznałby gola, bo napastnik Energetyka chwilę wcześniej faulowal

• Smoliński najpierw zaliczył dobrą interwencją w defensywie, bo przejął piłkę, ale potem w ataku było już zdecydowanie gorzej. Pomocnik Olimipii oddał niecelny strzał

• Strzał Rogalskiego z pola karnego za mocny i piłka poleciała nad poprzeczką. Gospodarze cały czas mają kłopoty z precyzją przy wykańczaniu akcji

• Szybką akcję gospodarzy zakończył strzałem Szczot, ale Bucek nie musiał interweniować

• Wieczorek pokusił się o uderzenie z dystansu. Bardzo niecelna próba pomocnika Energetyka

• Podanie do Kowalczyka, który był na spalonym. Próbuje coś "wyczarować" napastnik gospodarzy, jednak na próbach się kończy

• Niedokładne podanie Staniczka do Płonki. W ten sposób rybniczanie na pewno nie zaskoczą gospodarzy

• Gospodarze mają przewagę, częściej atakują, ale jak na razie niewiele z tego wynika. Przez prawie pół godziny nie stworzyli sobie nawet jednej bardzo dobrej okazji bramkowej

• Znowu znalazł się w dobrej sytuacji Kowalczyk, który strzelał głową, jednak wprost w Bucka. Napastnik Olimpii nie wykorzystał dobrego podania od Szczota

• Po drugiej stronie boiska niecelnie strzelał Kowalczyk, który do momentu uderzenia wszystko zrobił tak jak trzeba. Co z tego skoro w najważniejszym momencie zabrakło mu precyzji

• W odpowiedzi z dystansu uderzał Cisse, ale został zablokowany przed obrońcę gospodarzy

• Jako pierwsi zaatakowali gospodarze, ale nie zdołali oddać groźnego strzału. Piłka wylądowała w rękach bramkarza Energetyka

• Początek spotkania w Grudziądzu!

• Ostatnie w tym sezonie spotkanie będzie dla obu zespołów szansą na przerwanie niekorzystnej passy. Zarówno Olimpia jak i Energetyk w trzech ostatnich meczach nie wygrały ani razu. Obie drużyny zdobyły zaledwie po dwa punkty

• Kto z kim zakończy tegoroczny sezon w pierwszej lidze? Zobaczcie zapowiedź 34. kolejki!

• Dzisiaj wszystkie spotkania rozgrywane są o tej samej godzinie. Zapraszamy również do śledzenia naszej multirelacji z 9 stadionów pierwszej ligi!

• Dariusz Kubicki, trener Olimpii Grudziądz nie ma dzisiaj do dyspozycji nawet kompletu rezerwowych. Zamiast siedmiu na ławce gospodarzy siedzi tylko pięciu graczy.

• Energetyk - rezerwowi: Skrzeszewski – Popiela, Musiolik, Krotofil, Edison, Gródek, Gilewicz

• Olimpia - rezerwowi: Osiecki – Banasiak, Śmietanko, Suchocki, Kaczmarek

• Dla rybniczan to pożegnanie z pierwszą ligą przynajmniej na rok. Energetyk przed tygodniem stracił szanse na utrzymanie. Goście w tabeli są na przedostatnim, 17. miejscu i mają w dorobku zaledwie 33 punkty

• Gospodarze mają jeszcze szansę, by na koniec sezonu zająć piąte miejsce. Po pierwsze muszą wygrać swój mecz i liczyć, że Termalica oraz Wisła Płock co najwyżej zremisują. Olimpia zajmuje 7. miejsce, ma 50 punktów na koncie