Olimpia Grudziądz 2 - 2 Sandecja Nowy Sącz

Olimpia Grudziądz

2

Sandecja Nowy Sącz

2

• Arbiter Łukasz Bednarek zakończył mecz.Sandecja nie zdołała wygrać w Grudziądzu choć była bardzo blisko.

• Sandecja próbowała jeszcze przedrzeć się w pole karne Olimpii, ale nic z tego nie wyszło.

• Gol Adama Cieślińskiego z jedenastki! Marcin Cabaj msui po raz drugi wyjmować piłkę z siatki.

• Arbiter dyktuje karny dla Olimpii. Faulowany był Sławmoir Mazurkiewicz

• Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

• Świetna akcja Olimpii. Z bliskiej odległości uderzał Jan Pawłowski, ale kapitalnie obronił Cabaj.

• Mróz wchodzi za Szczepańskiego.

• Teraz do ataku ruszyli piłkarze Olimpii, motywowani jeszcze przez trenera Asensk'ego, ale jak na razie nie ma zagrożenia pod bramką Cabaja.

• Kolejna akcja Sandecji, dzięki której gości wywalczyli rzut rożny, ale nie było zagrożenia pod bramką Michała Wróbla.

• Marcin Makuch ukarany żółtą kartką.

• Goście grają dokładniej i tym samym stwarzają sobie więcej okazji do strzelenia bramki i tym samym podwyższenia wyniku meczu. To nie jest niestety ta sama Olimpia co w spotkaniach z Flotą i ŁKS-em

• Cieśliński otrzymał bardzo dobre podanie i uderzył z około 15 metrów obok bramki.

• Gra toczy się głównie na połówce Olimpii Grudziądz. Sandecja konstuuje kolejny atak pozycyjny.

• Rzut rożny dla Sandecji, ale gospodarze rozpaczliwie wybijają futbolówkę.

• Pawłowski zmienił Ruszkula.

• Maciej Górski wchodzi za Piotra Giela.

• Długa piłka na Adama Cieślińskiego, ale napastnik gospodarzy nie doszedł do tego zagrania.

• Fatalna postawa defensorów z Grudziądza. Piłka trafiła pod nogi Patryka Tuszyńskiego, który nie zastanawiając się długo przerzucił furbolówkę nad Michałem Wróblem i Sandecja jest już na prowadzeniu.

• GOOOOOL! Patryk Tuszyński 2:1 dla Sandecji.

• Teraz w odpowiedzi akcja Sandecji. Piłka mocno wstrzelona do bramki Wróbla została jeszcze trącona przez któregoś z zawodników z Nowego Sącza i trafiła do siatki. Arbiter Bednarek dopatrzył się jednak pozycji spalonej.

• Kolejny atak pozycyny Olimpii, ale tej akcji brakuje nieco tempa. Zawodnicy z Grudziądza nie wychodzą na pozycję i nie ma do kogo rozegrać piłki.

• Bębenek wchodzi za Kosiorowskiego.

• Robert Szczot wchodzi za Frańczaka.

• Coraz większa przewaga grudziądzan. Sandecja zepchnięta do rozpaczliwej defensywy. Czy gospodarze wreszcie będą w stanie wykończyć jakąś akcję?

• Wreszcie składna akcja Olimpii Grudziądz. Piłka wędrowała niemal jak po sznurku, ale ostatecznie futbolówka nie trafiła do Adam Cieślińskiego.

• Tym razem na uderzenie z dystansu zdecydował się Paweł Nowak. Jego strzał był jednak niecelny.

• Dariusz Kłus ukarany żółtą kartką za faul.

• Adam Cieśliński szarżował na prawej flance, ale jego podanie było niedokładne i akcję rozpoczynają już goście.

• W odpowiedzi akcja Sandecji Nowy Sącz. Piłka wrzucona w pole karne, ale Michał Wróbel był na posterunku.

• Od razu z animuszem ruszyli piłkarze Olimpii. Cieśliński otrzymał podanie od Smolińskiego i strzelił nieznacznie ponad poprzeczką.

• Zaczęli drugą połowę gospodarze!

• Koniec pierwszej połowy do przerwy w Grudziądzu jest remis 1:1.

• Adam Mójta ukarany żółtą kartką.

• Na strzał z dystansu zdecydował się Maciej Rogalski, ale jego uderzenie zostało zblokowane i nie stanowiło zagrożenia dla bramki Cabaja.

• Olimpia Grudziądz próbuje jeszcze odpowidzieć na bramkę Tuszyńskiego. Adam Banasiakdośrodkował w pole karne Sandecji, piłka była jedna uderzona zbyt słabo.

• Sędzia doliczył 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Faulowany w środku pola Adam Cieśliński.

• Próba uderzenia z dystansu Dariusza Kłusa, ale strzał został zablokowany.

• Długie podanie do Adama Cieślińskiego, ale napastnik Olimpii nie doszedło do tej piłki.

• Michał Wróbel z najbliższej odległości pokonany przez Patryka Tuszyńskiego.

• GOOOL. Tuszyński. 1:1

• Tymczasem na biosku w Łęcznej dobiega końca spotkanie Bogdanki ze Stomilem. Po 80. minutach kibice nie doczekali się w tym spotkaniu goli.

• Teraz dobrą okazję mieli goście z Nowego Sącza. Błąd defensywy gospodarzy, ale skończyło się tylko na strachu.

• Piłkarze Olimpii przycisnęli teraz gości, dłużej utrzymują się przy piłce. Wyraźnie zyskali sporo animuszu.

• Marcin Cabaj musiał wyjmować piłkę z siatki po pięknym uderzeniu z rzutu wolnego Rogalskiego z około 30 metrów.

• GOOOOL! Maciej Rogalski 1:0 dla Olimpii

• Faul na Dariuszu Kłusie. Od rzutu wolnego rozpocznie Olimpia Grudziądz.

• Coraz więcej ofensywnych akcji Sandecji Nowy Sącz, teraz to przyjezdni przejęli inicjatywę i oni tworzą ciekwsze akcje.

• Żołtą kartką za faul ukarany Piotr Giel.

• Piotr Giel uderzał z narożnika pola karnego, ale nieznacznie się pomylił. To była najlepsza szansa dla Sandecji.

• Przymusowa zmiana w ekipie gospodarzy Za Stańka wchodzi Mazurkiewicz.

• Początek spotkania odbywał się pod lekkie dyktando Olimpii Grudziądz, ale teraz mecz się wyrównał i Sandecja także próbuje zagrażać bramce Michała Wróbla.

• Marcin Smoliński, dośrodkował futbolówkę w pole karne. Marcin Cabaj wyskoczył najwyżej i złapał piłkę, uprzedzając Stańka.

• Piotr Kosiorowskiego zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, ale strzał był niecelny. Piłka poszybowała ponad bramką Wróbla.

• Dośrodkowanie w pole karne Sandecji z rzutu wolnego. Wrzutka nie był zbyt precyzyjna i obrońcy interweniowali bez zarzutu.

• Kolejna akcja gości z Nowego Sącza. Wstrzeleni piłki w pole karne, ale tam czujnie interweniował Michał Wróbel. I wykopem rozpoczął kolejną akcję grudziądzan.

• W odpowiedzi akcja Sandecji. Szarża Piotra Giela zatrzymana przez defensora Olimpii Grudziądz.

• Zagranie z prawej strony w pole karne Sandecji. Obrońcy gości byli jednak na miejscu i wybili futbolówkę.

• Gospodarze rozpoczną od rzutu wolnego. Faulowany był Adam Cieśliński.

• Pierwsza akcja gospodarzy. Adam Frańczak otrzymał podanie na prawej flance, ale było ono odrobinę zbyt mocne i zawodnik Olimpii nie doszedł do tej piłki.

• Rozpoczynamy pierwszą połowę w Grudziądzu! Zaczęli piłkarze Sandecji!

• Obie drużyny wychodzą już na plac gry. Wkrótce zabrzmi pierwszy gwizdek arbitra Łukasza Bednarka.

• Kto dzisiaj sięgnie po trzy punkty? Za Olimpią przemawiają: atut własnego boiska, wierni kibice oraz bardziej doświadczona kadra zespołu. Z kolei czynnikami wpływającymi na korzyść Sandecji są: chęć podtrzymania zwycięskiej passy, wiara we własne umiejętności oraz młodość i głód gry zawodników.

• W Grudziądzu pierwsze, jeszcze nieśmiałe oznaki wiosny. Jest pogodnie i świeci słońce. Na trybunach zgromadziło się dotychczas ponad 1000 widzów.

• Rezerwowi Sandecja: Daniel Bomba, Peter Petran, Petar Borovićanin, Maciej Będenek, Wojciech Mróz, Kristof Kurczyński, Maciej Górski

• Rezerwowi Olimpia: Daniel Osiecki, Sławomir Mazurkiewicz, Marcin Woźniak, Robert Szczot, Mateusz Górka, Mariusz Kryszak, Jan Pawłowski

• Dotychczas oba zespoły trzykrotnie mierzyły się ze sobą. Bilans tych spotkań to: dwa zwycięstwa Sandecji i jeden remis.

• Zapraszamy na relację LIVE z meczu 22. kolejki 1. ligi pomiędzy Olimpią Grudziądz i Sandecją Nowy Sącz.