• Goooool! Francois Modesto! Olympiakos prowadzi już 3:1!

• Na spalonym Błaszczykowski

• Subotić do przodu, dalekie podanie, ale to woda na młyn dla gospodarzy, którzy radzą sobie spokojnie z takimi zagraniami

• Giannis Maniatis na boisku,a Jean Makonu poza placem gry

• Kolejna akcja BVB zakończyła się niepowodzenie, a sytuację wyjaśnił dalekim wybiciem Modesto

• Polska akcja w wykonaniu Borussii. Piszczek do Lewandowskiego,a ten zgrywał do Błaszczykowskiego. Po raz kolejny w tym meczu dobrze jednak interweniowali we własnym polu karnym gospodarze i wybili futbolówkę

• Lewandowski wyszedłby sam na sam z Costanzo, ale bramkarz Olympiakosu dobrze interweniował na trzydziestym metrze

• A tak swoją drogą, to piłkarze obu drużyn coś dzisiaj często się ślizgają...

• Goetze prawie przejął piłkę tuż przed polem karnym Olympiakosu, ale się... poślizgnął

• Płaski strzał Cholevasa z rzutu wolnego minął bramkę BVB

• Cholevas źle przyjął sobie piłkę i zaprzepaścił świetną akcję gospodarzy. Strzelca pierwszego gola zatrzymał Piszczek

• Czas na drugą połowę meczu w Pireusie!

• Olympiakos prowadzi do przerwy z Borussią 2:1

• Znowu Djebbour! Tym razem snajper gospodarzy poślizgnął się przy strzale i piłka minimalnie minęła bramkę Borussii

• Djebbour przejęciem piłki łatwo ograł Suboticia, potem poślizgnął się jeszcze Hummels i napastnik Olympiakosu mocnym strzałem z pola karnego pokonał bramkarza Borussii

• Rafik Djebbour! Olympiakos znowu na prowadzeniu! Jest 2:1!

• Mirallas pozostawiony na szóstym metrze bez opieki próbował strzelać wślizgiem, ale nie trafił w bramkę

• Dobrze naciskał Piszczek na Marcano i też wyjechał z piłką na aut

• Kagawa tym razem uderzał z ostrego kąta i wreszcie trafił w bramkę. Tyle że dobrze ustawiony Costanzo spokojnie złapał piłkę

• Kagawa strzelał z dystansu i znowu nie trafił w bramkę. Pomylił się dość konkretnie

• Z prawej strony podawał Polakowi Goetze, a Lewandowski na szesnastym metrze przyjął sobie piłkę i strzałem w długi róg pokonał Costanzo

• Gooooooooool! Tak! Robert Lewandowski! Borussia wyrównuje!

• Spadło tempo meczu. Borussia po stracie gola już tak odważnie nie atakuje, jakby zeszło powietrze z mistrzów Niemiec. A gospodarze graja spokojnie i pilnują korzystnego rezultatu

• Fatalnie do przodu podawał Hummels, żaden z jego kolegów nie miał szans dojść do piłki. Nawet Usain Bolt, by nie dobiegł do futbolówki

• W odpowiedzi Mellberg ograł Lewandowskiego

• Gospodarzom nie udała się kontra, bo bardzo dobrze ustawiony Hummels ograł Djebboura

• Piłka w siatce bramki Olympiakosu, bo Lewandowski był na spalonym. A to właśnie Polak dotknął jeszcze piłkę po strzale Kagaw6

• Na prawej stronie próbował przedzierać się Mirallas, jednak dobrze zatrzymany przez Schmelzera

• Cholevas strzałem głową pokonał Weidenfellera. Nie popisali się środkowy obrońcy BVB, którzy dali się przeskoczyć piłkarzowi gospodarzy

• Jose Cholevas! Goool! Olympiakos prowadzi 1:0!

• Bardzo dobrą okazję miał Kagawa po podaniu Lewandowskiego! Japończyk miał już przed sobą tylko bramkarza gospodarzy i przerzucił piłkę nad poprzeczką

• Perisić oddał celny strzał z czternastu metrów, ale na raty złapał piłkę Costanzo

• Świetne podanie Lewandowskiego na lewą stronę do Schmelzera, którego dośrodkowanie wybili defensorzy Olympiakosui

• Pierwszą szansę mieli goście po rzucie rożnym i dobrze piąstkował Costanzo

• Początek meczu na stadionie Karaiskakisa!

• Po dwóch meczach w tabeli grupy F piłkarze Olympiakosu są na ostatnim czwartym miejscu i mają na koncie dwie porażki z Olympique Marsylia (0:1) i Arsenalem Londyn (1:2). Borussia z kolei też do tej jeszcze nie wygrała, bo najpierw zremisowała z Arsenalem (1:1), a potem poległa w Marsylii (0:3) i obecnie mistrzowie Niemiec są na trzeciej pozycji z jednym "oczkiem"

• Tak więc trzeci z Polaków siedzi na ławce rezerwowych i mamy nadzieję, że tym razem Klopp da szansę Błaszczykowskiemu. Bo w meczu z Werderem ku naszemu zaskoczeniu skrzydłowy przesiedział cały mecz na ławce

• Borussia - rezerwowi: Langerak, Lowe, Felipe Santana, Kehl, Leitner, Błaszczykowski, Grosskreutz

• Olympiakos - rezerwowi: Megyeri, Maniatis, Papazoglou, Potouridis, Fetfatzidis, Abdoun, Pantelić

• Znamy składy obu drużyn i cieszy nas fakt, że Jurgen Klopp postawił na dwójkę polskich zawodników. Na prawej obronie od pierwszej minuty zagra Łukasz Piszczek, który ostatnio był kontuzjowany. A w ataku będzie walczył Robert Lewandowski

• Witam i zapraszam na relację LIVE z meczu trzeciej kolejki Ligi Mistrzów. W Atenach gdzie - ludzie nie myślą tylko o futbolu, ale także o ciężkiej sytuacji ekonomicznej - Olympiakos Pierus zagra z Borussią Dortmund