Olympique Lyon

0

Real Madryt

2

• Nicola Rizzoli kończy mecz. Real po raz pierwszy wygrywa na Stade Gerland i awansuje do 1/8 finału Ligi Mistrzów. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Państwu - Daniel Kawczyński :)

• Llloris zatrzymuje szarżującego Oezila

• Gourcuff podał za plecy obrońców. Na czystą pozycję wychodzi Briand, który mając przed sobą tylko Casillasa próbował przerzucić nad nim piłkę. Ta jednak powędrowała poza linię końcową.

• Wszystko wskazuje na to, że Real za chwilę będzie cieszył się z awansu

• Kallstrom nad bramką z rzutu wolnego

• Korona - Swoje kompleksy lecz gdzie indziej, tylko nie tutaj. A realu też jesteś taki mocny ? :)

• Belfoldi pojawia się za Edersona

• Callejon w miejsce Di Marii

• Lyon szuka gola kontaktowego. Okazji szuka głównie po wrzutkach, na razie bezskutecznie i bez większego zagrożenia pod bramką Realu

• Przepraszamy za pomyłkę. Przed chwilą nie główkował Gourcuff, tylko Briand

• Akcja Lyonu. Dośrodkowanie z rzutu rożnego i Gourcouff główkuje w poprzeczkę !

• Higuain ogląda w tej chwili żółty kartonik

• Di Maria otrzymał dobre podanie Higuaina. Miał jednak problemy z przyjęciem, przez co zmarnował dogodną okazję

• Lacazette za Gomisa

• Albiol ukarany

• Z pola karnego płasko strzelał Di Maria. Lloris po raz kolejny zalicza świetną interwencję

• Murawę opuszcza żegnany zarówno brawami jak i gwizdami Benzema. W jego miejsce pojawia się Higuain

• Tymczasem w komentarzach apelujemy o spokój ! Pamiętajcie, że w sieci nie jesteście anonimowi...

• Do piłki podchodzi sam poszkodowany i w sam środek bramki podwyższy prowadzenie

• Ronaldo pada w polu karnym przewracany przez Dabo. Będzie rzut karny !

• Dwa razy mocno uderzał Ederson, ale również dwa razy świetnie interweniował Casillas.

• Strzałem w krótki róg próbował zaskoczyć Ronaldo. Lloris po raz kolejny świetnie dysponowany

• Jose Mourinho dokonuje zmiany. Kontuzjowanego Coentrao zmienia Raul Albiol

• Wspaniałe prostopadłe zagranie Oezila do Di Marii. Argentyńczyk poleciał w kierunku bramki, lecz w ostatniej chwili został powstrzymany wślizgiem przez Crisa.

• Diarra ogląda żółty kartonik za faul na Dabo

• Strzał Benzemy na raty łapie Lloris

• Niewielka przewaga Francuzów w tym fragmencie

• Lyon bezskutecznie próbuje atakować

• Benzema ze skrzydła do Khediry. Piłka po rykoszecie poza linią końcową.

• Kheidra ukarany żółtą kartką za przewinienia na Edersonie

• Fatalne podanie Crisa do Llorisa przejmuje Benzema, ale szybszy w tej sytuacji był francuski golkiper

• Lyon nieźle zaczyna. Gourcuff dośrodkowuje z wolnego, a w polu karnym główkuje Kone prosto w Casillasa. Wcześniej jednak sędzia liniowy podniósł chorągiewkę

• Rozpoczynamy drugą połowę

• Koniec pierwszej połowy. Po jednostronnym widowisku Real prowadzi z Lyonem 1:0.

• Mogło być 1:1 ! Gomis ograł Pepe, popędził do przodu, po czym odegrał na bok do Gourcuffa. Ten strzela, a Casillas piąstkuje na rzut rożny. Ze stałego fragmentu nic nie wynika

• Real w ataku. Oezil technicznie w rękawice przytomnego Llorisa

• Lyon chce nacierać, ale szybko nadziewa się na defensorów wicemistrzów Hiszpanii

• Gourcuff z 16.metrów po ziemi, lecz na posterunku po raz kolejny Casillas

• Diarra zagrywał do ustawionego tuż przed bramką Benzemy. Szybszy jednak Lloris. Lyon kompletnie niezorganizowany w obronie

• Remi Garde reaguje. Kone zmienia Lovrena

• Niewyobrażalny chaos panuje w szeregach obronnych gospodarzy. Przed chwilą z ostrego kąta minimalnie nad bramkę strzelił Benzema. Poza tym Ronaldo popisuje się znakomitymi sztuczkami technicznymi

• Lyon próbuje odpowiedzieć. Po dośrodkowaniu, z pola karnego uderza Briand. Piłka kozłuje przed Casillasem, który bez problemów ją wyłapuje

• Lyon sprawia wrażenie jakby grał w "dziesiątkę". Na lewej stronie wyraźnie kogoś brakuje, bo Di Maria robi tam co chce i tylko niedokładność nie pozwala mu w pełni zaistnieć.

• Lloris ma pretensje do kolegów z obrony i słusznie ! Teraz po znakomitym podaniu Pepe, Ronaldo odegrał do Benzemy, który przymierzył w kierunku bramki, ale jej "dozorca" wzorowo interweniował.

• Di Maria przedarł się prawą stroną w pole karne i gdyby nie interwencja wślizgiem jednego z defensorów Lyonu, kto wie czy nie byłoby 2:0.

• Kallstrom bliski przelobowania Casillasa, ale doświadczony bramkarz nie daje się zaskoczyć i wybija piłkę

• Można go nie lubić i wiele mu zarzucać. Trzeba jednak przyznać, że Cristiano Ronaldo jest piłkarskim geniuszem. Ale czy większym niż Leo Messi ? Temat do dyskusji :)

• GOOOOOOOOOL !!!!!!!!!!! Cristiano Ronaldo znalazł lukę w murze Lyonu i przymierzył z 16 metrów z rzutu wolnego, obok bezradnego Llorisa.

• Real długo utrzymuje się przy futbolówce, ale niewielkie z tego wyniku, głównie za sprawą rażącej niedokładności. Okres nieciekawej gry.

• Real przeważa i naciera, lecz jak na razie bez polotu

• W odpowiedzi Gourcuff Panu Bogu w okno

• Kolejne próba Ronaldo spoza szesnastki. Tym razem bardzo niecelna.

• "do komentatora no tak ale naprzykład w olympique to cris co moze dzisiaj zaważyc o losach lyonu" - reee. Każdy może zaważyć na losach Lyonu, zarówno pozytywnie jak i negatywnie :) W Realu tak samo :)

• Real zaczyna się rozkręcać i z minuty na minutę nabiera właściwego rytmu, szturmując pole karne przeciwników

• Real atakuje coraz groźniej. W pole karne wpadł teraz Ronaldo, po czym w odległości paru metrów od bramki zdecydował się podać do dobrze ustawionego Benzemy. Piłkę wybił jednak jeden ze stoperów

• Błąd Crisa w kryciu i Benzema popędził sam na sam z Llorisem Francuski bramkarz zachował jednak zimną krew i sparował piłkę na rzut rożny

• "do komentatora kto jest najslabszy wedługa pana z realu i olympique" - reee . W tak klasowych zespołach nie ma piłkarzy słabych. Postawa piłkarzy zależy od dyspozycji dnia :)

• Ostre wejście Crisa w nogi Oezila. Brazylijczyk otrzymuje żółtą kartkę

• Próba Ronaldo z dystansu ląduje w rękawicach Llorisa.

• Lyon skutecznie blokuje akcje Realu

• Z dystansu z ostrego kąta strzelał Briand, ale Casillas był we właściwym miejscu

• Zaczynamy !

• Stade Gerland był zawsze ciężkim terenem dla Realu. Czy dzisiaj uda się przełamać tą passę ? A może, to Lyon utrzyma chlubną tradycję ?

• W składzie gości może doszukać się kilku niespodzianek. Na prawej stronie zagra Lassane Diarra, z kolei na szpicy wystąpi Karim Benzema.

• "Królewscy" zazwyczaj nie mieli łatwej przeprawy z Francuzami, choć ostatnio ta reguła wydaje się tracić na znaczeniu. Jeśli dzisiaj Real pokonali na Stade de Gerland, Lyon to znajdzie się w kolejnej fazie Ligi Mistrzów.

• Witamy Was bardzo serdecznie na relacji live ze spotkani 4.kolejki Champions League. A dziś na Stade de Gerland na przeciw siebie, w bardzo ciekawym pojedynku stają Olympique Lyon i Real Madryt !