Olympique Marsylia

1

Inter Mediolan

0

• Po słabym spotkaniu i niezłej końcówce najpierw ze strony Interu, później ze strony Marsylii w doliczonym czasie gry bramkę strzelił groźny Andre Ayew, który pokazał się z niezłej strony. Marsylia więc wiezie do Mediolanu zaliczkę i zapowiada nam się arcy ciekawy rewanż na San Siro, bo Neri-Azzuri z pewnością nie odpuszczą wejścia do ćwierćfinału LM, chociaż wydaje się, że Inter dalej jest pogrążony w dołku formy. Czekamy na decyzję władz na temat trenera Ranieri'ego. Za uwagę dziękuję Tomasz Kozimala. Zapraszam na kolejne relacje LIVE i pozdrawiam!

• Bramkę po rzucie rożnym w doliczonym czasie gry główką zasłużenie strzela Andre Ayew, który w końcówce spotkania stwarzał ciekawe sytuacje!!! Marsylia wygrywa to spotkanie!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOL. Marsylia 1:0

• Piękne uderzenie z fałszu Andre Ayewa, broni Cesar i rzut rożny

• 3 minuty doliczył turecki arbiter

• Świetna sytuacja Andre Ayew'a! Trzeci raz z rzędu kopiuje uderzenie głową! Teraz był najbliżej, ale broni Cesar!

• Andre Ayew strzelał główką,wysoko jednak nad bramką rywali

• Ostatnia zmiana u gospodarzy: Kabore zmienia aktywnego Cheyrou

• Nagatomo przewraca się w polu karnym, ale nie ma faulu, jak widać na powtórkach była to słuszna decyzja sędziego

• Deschamps dokonuje drugiej zmiany: Fanni za Azpilicuete

• Obok słupka Andre Ayew, a mogło być 1:0! Po dośrodkowaniu Cheyrou niecelnie jednak głową uderzył napastnik Marsylii obok słupka Julio Cesara!

• Inter wygląda coraz lepiej w tym meczu. Piłkarze Ranieri'ego robią wszystko, aby uratować posadę swojemu trenerowi.

• Wspaniała sytuacja Interu. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzał oddał Cambiasso, ale świetna interwencja Mandandy!

• Druga zmiana w Interze: Obi wchodzi za słabego Zarate

• Strzelał Morel, ale koło bramki Cesara!

• Nagatomo za Maicona w ekipie gości

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania! Miejmy nadzieję na bramki!

• Mało sytuacji z obydwu stron i tylko mało widoczny Diego Forlan, mógł zmienić wynik tego spotkania. Jednak z najbliższej odległości końcami palców wybronił Mandanda. Podopieczni Diedier'a Deschamps'a również mieli jedną klarowną sytuację po dośrodkowaniu Valbueny, ale fatalnie zachowali się w tej sytuacji francuscy napastnicy. Słaba pierwsza połowa. Dużo walki w środku pola, ale mało sytuacji podbramkowych. Miejmy nadzieje na większe emocje w drugiej części spotkania, na którą już teraz serdecznie Państwa zapraszam!

• Koniec pierwszej połowy!

• Długie podanie Cambiasso do Zarate, ten jednak traci piłkę na rzecz Marsylii i po kontrze Amalfitano z bramki wychodzi Cesar wyłapując futbolówkę.

• Cambiasso! Dostał podanie od Forlana, ale znów wspaniały blok Diawary w polu karnym Mandandy i słaby strzał wpada w jego ręce

• Cheyrou! Ale po nogach defensywy gości z Mediolanu. Piłkę przejmuje Julio Cesar

• Faul na Samuela na Brandao i Marsylczycy będą mieli okazję do uderzenia z około 30 metrów.

• Bardzo dobrze spisuje się obrona Interu, nie pozwalając na dokładniejsze dośrodkowania w pole karne Julio Cesara

• Szansa przed Zarate! Słaby jednak strzał tego zawodnika i uderza prosto w Mandandę w polu karnym gospodarzy!

• Zarate asekurowany na lewej stronie przez Azpilicueta i kolejna nieudana akcja Internazionale

• Już wszystko w porządku i kolejny atak gospodarzy sunie na bramkę Interu, zakończony jednak przechwytem przez obrońców gości

• Golkiper gospodarzy zderzył się z Forlanem i leży na murawie

• Valbuena dośrodkowywał z rzutu wolnego! Najlepsza okazja gospodarzy na uzyskanie prowadzenia! Przeszkodzili sobie jednak w strzale na bramkę Cesara Francuscy piłkarze

• Strzał Cambiasso, ale ze spalonego! Wcześniej interwencja popisał się jednak Mandanda

• Zarate faulowany tuż przed polem karnym i będzie bezpośredni strzał na bramkę Marsylii z rzutu wolnego. Wykonawcą Sneijder, ale strzela w szczelny mur.

• Groźna sytuacja Interu, ale bez strzału na bramkę Marsylii. Cambiasso blokowany przez defensywę gospodarzy

• Diego Forlan nieczysto uderza w piłkę, a ta pada łupem Mandandy

• Amalfitano z prawej strony centruje piłkę, ale wprost na główkę Lucio

• Faul w środku pola i od rzutu wolnego mediolańczycy

• Marsylia uruchomiła lewe skrzydło i po wybiciu futbolówki przez piłkarzy Neri- Azzurich poza pole karne strzelał Azpilicueta,ale nad poprzeczką Cesara!

• Morel strzelał zza pola karnego, ale strzał był słaby i przeszedł obok słupka

• Z prawej strony jak z procy wystrzelił Zanetti i wyprzedzając defensywę Marsylii dośrodkował do Zarate, ale sędzia gwizdnął faul na bramkarzu gospodarzy

• Cheyrou wpadł w pole karne, ale świetna interwencja Lucio!

• Ależ okazja dla Interu. Z lewej strony piłkę do Forlana dogrywał Cambiasso, ale z 5 metra pudłuje Urugwajczyk i fantastyczna interwencja Mandandy!

• Pierwszy gwizdek Tureckiego sędziego i zaczęli gospodarze

• Piłkarze wychodzą na murawę i za chwilę rozpoczynamy spotkanie!

• Obie ekipy "naszpikowane" są gwiazdami światowego formatu. Inter pozyskał z Atletico Madryt fenomenalnego Urugwajczyka Diego Forlana. W podstawowym składzie wyjdą również Wesley Sneijder, Dejan Stankowić czy Esteban Cambiasso. Zajmująca obecnie 4. lokatę w Ligue 1 Marsylia ma za to w swoich szeregach niezawodnego i szybkiego Valbuenę, Brandao czy Andre Ayewa.

• Podopieczni Claudio Ranieri'ego mimo ostatnich sześciu porażek w Serie A, będą starali się trzeci raz z rzędu wywalczyć awans do ćwierćfinału. Natomiast Marsylia rzutem na taśmę pokonując w ostatnim spotkaniu fazy grupowej LM Borussię Dortmund będzie walczyła o awans do dalszych rozgrywek trzeci raz w historii. To właśnie Francuzi w obliczu słabej formy Internazionale wydają się być faworytami dzisiejszego starcia. Jest jeszcze jeden powód, który dodatkowo dodaje pikanterii spotkaniu, mianowicie w sezonie 2003/2004 Dechamps jako trener AS Monaco pozbawił miejsca w finale Chelsea London, prowadzoną właśnie przez Ranieri'ego. Czy zemsta Włocha będzie udana? O tym przekonamy się za około dwie godziny! Zaprasza na relację Tomasz Kozimala

• Witam Państwa z relacji LIVE 1/8 finału najbardziej prestiżowych piłkarskich rozgrywek. Dziś na południu Francji dojdzie do bardzo ciekawej konfrontacji. Podopieczni Didiera Deschamps'a podejmą na Stade Velodrome przeżywający ostatnio kryzys Inter Mediolan.