0

Trabzonspor

0

• Sędzia kończy spotkanie. Zapraszam na kolejne relacje. Dziękuję Łukasz Zub.

• Rzut wolny dla Trabzonu po faulu na Mierzejewskim i sam poszkodowany podszedł do piłki, ale jego uderzenie trafia tylko w boczną siatkę.

• Także ostatnia zmiana w Trabzonsporze Yilmaz opuścił boisko, a za niego Yumlu.

• Ostatnia zmiana w Lille. Za Payeta wchodzi Ronny.

• Hazard faulowany przez Balciego.

• Boisko opuścił Beria, a za niego Bonnart.

• Rzut rożny dla Trabzonu. Dośrodkowywał Mierzejewski, ale tylko trzech zawodników w polu karnym i sytuację wyjaśnił jeden z obrońców.

• Ładna akcja Trabzonsporu po błędzie jednego z zawodników gospodarzy. Henriques wycofał przed pole karne do Mierzejewskiego, lecz ten nie trafił czysto w piłkę i nie sprawił zagrożenia bramkarzowi gospodarzy.

• Obraniak faulowany przed polem karnym przez Mareka Cecha.

• Rzut wolny dla Lille. Dośrodkowanie Hazarda, ale piłka zatrzymuje się na drugim obrońcy gości.

• Mierzejewski zobaczył żółtą kartkę.

• Beria ukarany kartką za zagranie ręką.

• Próba przepuszczenia prostopadłego podania przez Moussa Sow, ale nie było tam nikogo, by zamknąć akcje strzałem i piłka w rękach bramkarza.

• W ty momencie dużo chaosu wtargnęło się w poczynania zawodników obu zespołów.

• Na boisku mamy już trzech Polaków, czy jeszcze zwiększy się ich ilość?

• Obraniak zastąpił na boisku Joe Cole.

• Do wejścia na boisko szykuje się Obraniak.

• Boisko opuścił Alanzinho, a za niego Henriques.

• Altintop zabrał piłkę Debuchyemu, od razu zagrywa do przodu, ale tam piłkę przejęli obrońcy.

• Chedjou podobnie do Zokory ukarany kartką za dyskusję.

• Zokora ukarany kartką za dyskusję.

• Florent Balmont ukarany żółtą kartką.

• Próba szybkiego wyjścia z kontratakiem Trabzonsporu i znów niecelna podanie, a sytuację wyjaśnił obrońca gospodarzy.

• Joe Cole dośrodkował z lewego skrzydła do piłki dopadł Hazard, ale jego strzał zablokowany i będzie rzut rożny.

• Rzut rożny dla Lille, ładne dośrodkowanie, a następnie strzał, lecz piłka mija słupek bramki strzeżonej przez Zengina.

• Odważne wejście Debuchy, ale za daleko wypuszczona piłka ułatwiła interwencję obrońcom.

• Faulowany Balamont, szybko rozegrany rzut wolny, lecz interwencja obrońców i tylko rzut z autu dla gospodarzy.

• Tym razem groźnie z dystansu uderzał Hazard i kolejna dobra interwencja Zengina.

• Niebezpieczne dośrodkowanie z lewej strony Altintopa, dobrze interweniował obrońca.

• Sędzia rozpoczął drugą część spotkania.

• Za chwile początek drugiej części meczu.

• Piłkarze wracają na boisko.

• Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

• Sędzia kończy pierwszą część spotkania. Od początku ogromna dominacja gospodarzy. Ciekawe czy coś w swojej grze zmienią goście. Zapraszam na drugą część meczu.

• Sędzia doliczył minutę.

• Już wraca na boisko, lecz nie wiadomo czy dogra to spotkanie do końca.

• Na boisku leży Altintop i na noszach opuścił boisko.

• Kontra Trabzonu, ale ostatnie podanie do Gustavo Colmana i jego strzał trzeba pozostawić bez komentarza.

• Trabzonspor próbuje grać długimi podaniami, ale cały czas nie daje to oczekiwanych rezultatów.

• Pierwsze 40 minut spotkania to ciągłe ataki gospodarzy, którzy narzucili bardzo wysokie tempo gry. Ciekawe czy będą w stanie je wytrzymać do końca meczu?

• W środku boiska faulowany Balmont, ale już wstał i jest gotowy do kontynuowania gry.

• Trener zdjął z boiska bocznego obrońce, a za niego wprowadził ofensywnego gracza. Może ta zmiana spowodowana była jakimś urazem Czecha.

• Na boisku mamy drugiego Polaka. Jest nim Mierzejewski.

• Rzut rożny dla Lille i znów piłkę wybijają obrońcy, a przy linii przygotowany do wejścia Mierzejewski.

• Kąśliwe dośrodkowanie jednego z zawodników Lille wzdłuż linii końcowej, lecz bramkarz gości na posterunku.

• Peyet ładnie minął dwóch obrońców, ale przy strzale stracił równowagę i nie było zagrożenia.

• Peyet faulowany przez Zokore.

• Trener Gunes pokazuje swoim zawodnikom, by wyszli wyżej, lecz jego zawodnicy nie potrafią wykonać polecenia trenera.

• Beria ładnie atakował lewym skrzydłem, ale bez faulu piłkę wybił obrońca i mamy rzut rożny.

• Pierwsze 20 minut to teatr jednego aktora, którym w tym wypadku jest Lille. Trabzonspor całkowicie nie widoczny po za obrońcami i bramkarzem.

• Ładnie lewym skrzydłem poszedł Sow, lecz jego dośrodkowanie wybijają obrońcy.

• Znów świetna akcja Hazarda. "Klepka" z Moussa Sow, ale po odegraniu zawodnik gospodarzy znalazł się na spalonym.

• Wyraźna przewaga Lille. Trabzonspor zepchnięty do defensywy liczy na kontrataki.

• Ładna akcja Hazarda i jeszcze ładniejszy strzał z przed pola karnego i bramkarz interweniuje z trudem, wybijając piłkę na rzut rożny.

• Próba prostopadłego zagrania do napastnika Lille, ale dobra interwencja obrońcy gości.

• Tym razem akcja zespołu gości, lecz strzał z dystansu nie celny.

• Na razie przewagę mają gospodarze i to ich akcje są groźniejsze.

• Szybka akcja w wykonaniu Moussa Sow, ale strzał wybroniony przez bramkarza gości.

• Od początku szybkie tempo tego spotkania. Rzut wolny dla Lille po nieprzepisowym zagraniu Głowackiego.

• Sędzia zagwizdał po raz pierwszy. Od środka rozpoczęli goście.

• Zawodnicy już na murawie. Za chwile początek spotkania o wszystko dla obu drużyn. Zwycięzca będzie w fazie pucharowej Ligi Mistrzów.

• Pozostało tylko 10 minut do rozpoczęcia spotkania. Zachęcam do typowania wyniku spotkania w komentarzach.

• W obu zespołach występuje pięciu polaków(Piotr Brożek nie zgłoszony do Ligi Mistrzów). Tylko jeden z nich zagra od pierwszej minuty, a jest nim środkowy obrońca Arkadiusz Głowacki.

• Witam w Relacji Live z meczu ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów pomiędzy Lille OSC, a Trabzonsporem.