• Gol...Flota wygrywa a Piast znów traci bramkę w doliczonym czasie gry

• Słabo, bardzo słabo grają Piastunki

• 180 sekund doliczone

• Za wymuszenie karnego

• Ostatnie minuty to bardzo nieładna gra. Poziom zdecydowanie zmienił się po czerwonej kartce dla Iwana. Piast grając w 10 znów nie potrafi wygrać.

• Szmatuła ratuje Piasta po akcji Nwagou

• Beznadziejna gra Piasta....to nie jest drużyna na Ekstraklasę

• Dziwna zmiana w drużynie Piasta....

• Klepczyński nie zdołał dojść do piłki po podaniu z wolnego Urbana i łapie Żukowski piłkę

• Podniesienie chorągiewki przy bramce Maycona to chyba był błąd arbitra.

• Wchodzi na boisko najlepszy strzelec ligi

• Arifović strzela broni Szmatuła

• Zmiana w Piaście

• Maycon wypuszczony w uliczkę trafia do siatki ale sędzia odgwizduje spalonego. Z decyzją nie zgadza się Iwan i wylatuje z boiska!!

• Kartka dla Iwana

• To Flota, podobnie jak w przypadku gdy Piast strzelił bramkę teraz przejęła inicjatywę na boisku.

• Po zagraniu Tomasika Ostalczyk wyrównuje wynik meczu na 1:1

• Gramy

• Koniec pierwszej części w Wodzisławiu Śląskim

• Doliczone 60 sekund

• Piłkarze z Gliwic robią wszystko aby utrzymać korzystny wynik do końcowego gwizdka sędziego.

• Bardzo mocno uderza Maycon, problemy ma Żukowski ale sędzia odgwizduje spalonego gdy do piłki dochodzi Pietroń

• Dużo się dzieje w Wodzisławiu. Tym razem uderza Bodziony ale piłka mija słupek Szmatuły.

• Maycon kieruje piłkę do siatki po akcji Iwana i Pietronia ale w górę wędruje chorągiewka sędziego i gola nie ma. Dalej 1:0.

• Znów Maycon i znów broni Żukowski

• Po zdobyciu bramki piłkarze z Gliwic dostali "wiatr w żagle" zdecydowanie lepiej się prezentują od gości ze Świnoujścia

• Matras bliski uderzenia po zagraniu z wolnego Urbana

• Za faul na Smektale

• Maycon, dziś świetnie dysponowany wpadł w pole karne ale źle trafił w piłkę. Było groźnie!

• Fatalny błąd Szmatuły po wybiciu piłki po podaniu Urbana, było groźnie ale sytuacje uratował Klepczyński

• Tempo gry zdecydowanie spadło po bramce podopiecznych dziś wyjątkowo Dariusza Dudka

• Piast strzelił pierwszy gola w meczu od pierwszego spotkania z Odrą.

• Po akcji Maycona, który ograł Niedzielę do piłki na siódmym metrze dopadł były gracz Sandecji Urban i skierował do siatki

• Niezwykle aktywny Maycon znów miał szansę ale tym razem uderzył niecelnie

• Iwan ładnie zagrał do Pietronia ale czujny Żukowski zażegnał niebezpieczeństwo

• Urban uderza z wolnego w znakomitej sytuacji ale spokojnie broni Żukowski

• Źle wygląda ostatnio gra Piasta, zespół wiosną spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Poza pierwszym wygranym meczem z Odra Piast gra źle i traci do prowadzącej dwójki.

• Piast rozpoczął spotkanie niemrawo a Flota umiejętnie się broni. Na razie brak jakiejkolwiek ciekawej akcji

• Pierwsza akcja Szarego ale bramkarz Floty szybszy. W pierwszym składzie Piasta zaskakuje brak Tomasza Podgórskiego oraz Igora Lewczuka. Pawła Gamli nie ma nawet w meczowej "18"

• Pierwszy gwizdek sędziego z Lublina i spotkanie w Wodzisławiu Śląskim rozpoczęte

• Już za chwilę początek spotkania w Wodzisławiu Śląskim

• Poznaliśmy składy obu drużyn. Wśród gospodarzy Smektała w miejsce Biskupa

• Zespół Piasta dziś poprowadzi Dariusz dudek. Trener Brosz za zbyt nerwowe zachowanie w poprzednim spotkaniu został ukarany odsunięciem na 2 spotkania. Oczywiście na spotkaniu będzie obecny ale na trybunach.

• Dziś o 16. spotkanie, które będzie niezwykle ważne dla gospodarzy. Piast nie wygrał w ostatnich 3 meczach - porażka z KSZO oraz remisy z ŁKS i GKS sprawiły, że strata do liderujących zespołów się powiększyła. Czy podopieczni trenera Brosza będą potrafili wyrwać ambitnej Flocie komplet punktów?