3

GKS Katowice

0

• Pitry żółta kartka.

• Koniec meczu w Gliwicach! Piast jest bliski ekstraklasy, ale przez to, że Zawisza strzelił bramkę w ostatnich minutach gliwiczanie jeszcze nie mogą być pewni awansu.

• Chwalibogowski wbiegł w pole karne z piłką, uderzył z 14 metrów i Trela w ostatniej chwili sparował piłkę do boku.

• Przepraszamy za kłopoty techniczne w ostatnich minutach meczu!

• Docekal za Rubena.

• Chwalibogowski za Kowalczyka, opaskę kapitańską przejął Napierała.

• GOOOOOOL! WOJCIECH KĘDZIORA MIJA SABELĘ I TRAFIA DO PUSTEJ BRAMKI Z NAJBLIŻSZEJ ODLEGŁOŚCI!

• Strzał Cicmana w krótki róg, ale Sabela wybił piłke na rzut rożny.

• Gierczak za Pietronia.

• Piłka po strzele Pietronia z ostrego kąta trafia tylko w boczną siatkę.

• Na trybunach 8 634 widzów.

• Zachara dośrodkował z lewego skrzydła, było nerwowo pod bramką Treli, ale Cicman wybił piłkę głową.

• Za Buryana Bodzioch.

• Zmiana - Trela zastępuje Szmatułę.

• Szmatuła ma prawdopodobnie złamany nos.

• Jeśli chodzi o Szmatułę, to nie wygląda to zbyt dobrze. Niezbędna będzie zmiana.

• Trochę zamieszania przed "młynem", ale obejdzie się bez interwencji służby porządkowej.

• Jakub Szmatuła został kopnięty w dłoń.

• Co prawda Piast prowadzi już 2:0, ale mimo wszystko często gliwiczanie grają bardzo słabo w końcówkach spotkań.

• GOOOOOOOOOOOL! SABELA WYSZEDŁ BARDZO WYSOKO Z BRAMKI, WYKORZYSTAŁ TO KĘDZIORA MINĄŁ GO I Z 17 METRÓW WPAKOWAŁ PIŁKĘ DO PUSTEJ BRAMKI! 16. BRAMKA W TYM SEZONIE!

• Szymura uderzał głową z 6 metrów, ale źle złożył się do strzału i piłka poszybowała obok bramki.

• Dośrodkowanie Pietronia z lewego skrzydła, ale pewnie chwyta piłkę Szmatuła.

• Cicman przesadził z dryblingiem w polu karnym gości i został zablokowany przez Kowalczyka.

• Podgórski przewraca się w polu karnym i po raz kolejny arbiter tego spotkanie nawet nie "drgnął".

• Cicman przewraca się tuż przy linii bocznej pola karnego, ale Marek Karkut nie reaguje.

• Faul w ataku Pitrego.

• Goście z Katowic zaczynają druga połowę.

• piast tradycyjny występ Fabryki Tańca

• Jeżeli na niektórych pozostałych stadionach utrzymają się takie rezultaty jakie są w tej chwili, Piast jest pewny awansu do T-Mobile Ekstraklasy.

• piast kibice gości

• Marek Karkut zagwizdał po raz ostatni w pierwszej połowie.

• Na spalonym Pitry, po prostopadłym podaniu Zachary.

• Najpierw źle dośrodkował z prawego skrzydła Cicman, a po chwili Alvaro Jurado podawał w pole karne, ale nie było tam żadnego z jego partnerów.

• a

• Dośrodkowanie Podgórskiego z rzutu wolnego zostało zablokowane przez jednego z obrońców.

• Nakładka Hołoty w środkowej strefie boiska.

• W ostatnich minutach akcje skoncentrowane głównie w środku pola.

• Po dośrodkowaniu Farkasa faulowany był Lisowski.

• Goście mają spory problem z rozgrywaniem piłki poza własną połową.

• Doping na Stadionie Miejskim w Gliwicach przez cały czas nie ustaje.

• Piłkę głową odgrywał Kędziora w kierunku Rubena, ale Sabela uprzedził napastnika Piasta.

• Zbyt mocne dośrodkowanie Zachary mogło zaskoczyć Szmatułę, ale ostatecznie piłka wylądowała na siatce za bramką.

• Okazało się jednak, że będzie potrzebna interwencja klubowego lekarza.

• W środku pola Chmiel faulował Matrasa.

• Dośrodkował Farkas z rzutu wolnego i pewnie chwytał piłkę Szmatuła.

• Z rzutu wolnego zagrywał w pole karne Chmiel, ale Lisowski wybija piłkę głową.

• Na trybunach bardzo mało pustych miejsc. "Młyn" zapełniony w 99 %.

• Po dwóch kwadransach zdecydowanie lepiej prezentują się podopieczni Marcina Brosza, dlatego zasłużenie prowadzą 1:0.

• Większość akcji Piast przeprowadza lewą flanką, dlatego też na zmianę zdecydował się Rafał Górak.

• Michal Farkas zastępuje nadpobudliwego w pierwszych minutach Cholerzyńskiego.

• Centra Podgórskiego z rzutu rożnego, tym razem z lewej strony i na raty łapie piłkę Sabela.

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Pietronia i od bramki rozpocznie Piast.

• Ładny strzał z rzutu wolnego z 20 metrów oddał Chmiel, ale trafił tylko w słupek za bramką.

• Zganiacz faulem na Chmielu przerwał kontratak gości.

• Podgórski uderzał z lewego skrzydła z rzutu wolnego, ale pewnie broni Sabela.

• Cholerzyński faulował Podgórskiego i otrzymuje ostatnie ostrzeżenie.

• Podgórski miał szansę poprawić błąd, ale tym razem wybił piłkę głową Kowalczyk, po chwili uderzał Cicman, ale jego strzał także został zablokowany.

• piast

• Bardzo słaba centra Podgórskiego z rzutu rożnego zablokowana przez obrońców katowiczan.

• Bardzo źle złożył się do strzału Pitry i bez większego problemu Buryan blokował napastnika gości.

• Alvaro fauluje Chmiela.

• Lisowski przewraca się z prawej strony pola karnego, ale sędzia nie odgwizdał faulu.

• Kolejna kartka dla zawodnika gości. tym razem otrzymuje ją Cholerzyński.

• Podgórski faulował Zacharę.

• Cholerzyński wybiciem piłki na aut przerwał akcję Piasta.

• Mimo, że Piast jest dzisiaj zdecydowanym faworytem i prowadzi 1:0 i tak cały czas brakuje dokładnych zagrań.

• Po dośrodkowaniu Podgórskiego z rzutu wolnego, piłkę ręką zagrywał Lisowski.

• Napierała otrzymuje żółtą kartkę za faul na Alvaro.

• Przy kole środkowym zwijał się z bólu kapitan Piasta Tomasz Podgórski. Ale już może kontynuować grę.

• Po dośrodkowaniu Matrasa, Cicman zdołał tylko "musnąć" piłkę, ale nie można tego nazwać strzałem.

• Po raz kolejny gliwiczanie w krótkim czasie objęli prowadzenie.

• GOOOOOOOOOL! RUBEN JURADO TRAFIA DO BRAMKI! PO DOŚRODKOWANIU PODGÓRSKIEGO PODANIE "PRZEDŁUŻYŁ" GŁOWĄ KLEPCZYŃSKI I MAMY 1:0!

• Zachara faulował Buryana w środku pola.

• Bardzo źle w środku pola przyjmował piłkę Ruben i przechwycił ją wracający Zachara.

• Fatalne zachowanie Lisowskiego w polu karnym, ale na jego szczęście goście tego nie wykorzystali.

• Tomasz Hołota próbował strzelić na bramkę z 25 metrów, ale uderzył tak fatalnie że piłka opuściła linię boczną boiska.

• Dwa dośrodkowania zawodników Piasta i oba niecelne, najpierw próbował Podgórski, po chwili Zganiacz.

• Pierwszy faul w tym spotkaniu - faulującym Zganiacz.

• Od środka spotkanie rozpoczynają Wojciech Kędziora i Ruben Jurado!

• piast tak dziś prezentują się kibice Piasta

• W sektorze gości około 120 osób.

• Zawodnicy już się witają.

• Rezerwowi GKS-u Katowice: Gorczyca, Rzepka, Gierczak, Kruczek, Chwalibogowski, Farkas, Stefański.

• Rezerwowi Piasta Gliwice: Trela, Bodzioch, Murawski, Pietrzak, Świątek, Docekal, Nalepa.

• Wojciech Kędziora - najlepszy strzelec w ekipie gliwiczan zdobył do tej pory 15 bramek i zajmuje wraz z Adrian Błądem drugie miejsce w tabeli najskuteczniejszych zawodników. W GKS-ie Katowice najwięcej bramek po 32 kolejkach zdobył Mateusz Zachara, który jest wypożyczony z Górnika Zabrze.

• a

• Jeśli chodzi o 6 ostatnich spotkań, to Piast przegrał dwukrotnie. Tyle samo razy GKS Katowice nie przegrywał. W przypadku zwycięstwa gospodarze przedłużają passę wygranych spotkań u siebie do 4.

• Cele obu zespołów na 2 ostatnie kolejki są zupełnie odwrotne. Piast Gliwice walczy o awans i jako lider ma na to najwięcej szans. Goście z Katowic zajmują 14. miejsce z przewagą 4 punktów nad strefą spadkową.