0

Górnik Łęczna

4

• Za relację dziękuje Paruyr Tovmasyan. Zapraszam na kolejne relacje LIVE na Ekstraklasa.net!!!

• Bogdanka Łęczna pierwszy raz w tym sezonie wygrywa dwukrotnie z rzędu. Bardzo dobre spotkanie rozgrywali Sasin oraz Ricardinho.

• Piast Gliwice nie wygrał dzisiaj dziewiątego kolejnego spotkania z rzędu. Wcześniej kibice narzekali na remisy, dziś jeden punkt byłby "wielkim sukcesem".

• Kolejna porażka Piasta stała się faktem. Koniec spotkania!

• Sasin zagrał prostopadłe podanie w kierunku Nildo, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafił wprost w niego.

• Arbiter Mariusz Złotek doliczył dwie minuty.

• Piłkarze Piasta wygwizdywani przez kibiców. Nie pozostawiają na trenerze Marcinie Broszu "suchej nitki".

• Fatalne podanie Iwana sprokurowało przejęcie piłki przez piłkarzy Bogdanki. Okazję miał Nildo, ale bramkarz wybronił jego strzał.

• Ostatni zmiana w tym spotkaniu - były zawodnik Piasta Gliwice, Adrian Paluchowski opuszcza plac gry, w jego miejsce pojawia się Sławomir Nazaruk.

• Bardzo wysoko ustawiona defensywa Piasta, dzięki czemu kolejny raz na spalonym znalazł się piłkarz Bogdanki Łęczna.

• Bardzo słabo i niecelnie uderzał Tomasz Nowak, były reprezentant kraju.

• Zmianę dokonuje także Mirosław Jabłoński, Brazylijczyk Nildo zmienia swojego rodaka - Ricardinho.

• Były kapitan Piasta Jarosław Kaszowski wchodzi za Igora Lewczuka, wbrew pozorom jest to ofensywna zmiana.

• Bramkarz Piasta wybiegając z bramki wybił piłkę Adrianowi Paluchowskiemu. Gdyby udało mu się minąć bramkarza, bramka byłaby tylko formalnością.

• Igor Lewczuk leży na boisku z powodu urazu mięśniowego, miejmy nadzieję, że za chwilę wróci na boisko i będzie mógł kontynuować grę.

• Na spalonym Jakub Biskup.

• Ricardinho minął w polu karnym niemal wszystkich obrońców Piasta. Nie udało mu się jedynie minąć Jakuba Szmatułę.

• Żółta kartka dla Tomasza Podgórskiego.

• Biskup z 30 metrów. Raczej nie muszę już pisać czy celnie...

• Piłkarze Piasta potrafią pudłować nawet z siedmiu metrów, tym razem Jakub Smektała.

• Jan Buryan pojawia się w miejsce Mateusza Matrasa.

• GOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! A JAK GOL TO OCZYWIŚCIE BOGDANKA, PO WSPANIAŁYM RAJDZIE MARIUSZ ZASADA MINĄŁ LEWCZUKA I STRZELIŁ PO DŁUGIM ROGU!!!!!!!

• Jakub Biskup znalazł się w dogodnej sytuacji, gdyż nikogo przy nim nie było. Strzał ponownie nad bramką.

• GOOOOOOOOOOOLLLLLLL!!! ADRIAN PALUCHOWSKI NA 3:0!!!! PO PODANIU RICARDINHO Z PRAWEJ STRONY BYŁY ZAWODNIK PIASTA ZNALAZŁ SIĘ TUŻ PRZED BRAMKĄ SZMATUŁY

• Z prawej strony podawał Maycon, do strzału doszedł Jakub Smektała - ponownie obok bramki.

• Miękka wrzutka Maycona z rzutu wolnego trafia wprost w ręce Jakuba Wierzchowskiego.

• Fatalnie dośrodkowywał Igor Lewczuk, na jego szczęście jeden z zawodników gości zablokował jego podanie. Rzut rożny.

• Natomiast w drużynie gospodarzy Sławomira Szarego zastąpił Paweł Gamla.

• Tomasz Nowak w miejsce Dejana Miloseskiego.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Piłkarze pojawili się na boisku za chwilę rozpoczniemy kolejne 45 minut.

• Gliwiczanie w ostatnich sześciu spotkaniach zdobyli zaledwie trzy bramki. Z takim dorobkiem trudno liczyć na zwycięstwa.

• Jeżeli dzisiejsze spotkanie zakończy się takim wynikiem, pierwszy raz piłkarze Bogdanki Łęczna zdobędą 6 punktów w dwóch kolejnych meczach z rzędu.

• Po wyniku i grze Piasta wszystko wskazuje na to, że po raz kolejny Gliwiczanie nie wygrają spotkania. Miejmy nadzieję, że w przerwie Marcin Brosz zmobilizuje swoich zawodników do lepszej gry, dzięki czemu mielibyśmy ciekawszą drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy, do przerwy 0:2.

• Po rzucie rożnym Mateusz Pielach uderzał głową. Minimalnie nad bramką.

• Mateusz Pielach znalazł się tym razem na pozycji spalonej.

• Dośrodkowywał z prawego skrzydła z rzutu wolnego Mariusz Zasada. Bartosz Iwan wybił jednak piłkę głową.

• Na środku boiska leży kontuzjowany Maycon. Przyczyną urazu było jednoczesne uderzenie w piłkę wraz z zawodnikiem Bogdanki Łęczna.

• Mateusz Pielach wybija na rzut rożny dośrodkowanie zawodników Piasta.

• Jak już zdążyliśmy się przyzwyczaić, strzał Iwana z dystansu "na vivat".

• Adrian Paluchowski "wkręcił w ziemię" Sławomira Szarego, następnie oddał strzał, trafił jednak w boczną siatkę.

• Mariusz Zasada dośrodkował wprost do niepilnowanego w polu karnym Ricardinho, ten z kilku metrów uderzył obok bramki.

• Ładną akcję na lewej flance przeprowadzili Maycon z Smektałą, ten drugi dośrodkował niecelnie.

• Mariusz Zasada tym razem strzelał z 20 metrów - obok bramki.

• Oczywiście trzeba zaznaczyć, że wspaniale wyłożył piłkę na strzał Paweł Sasin z prawego skrzydła.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! BRAZYLIJCZYK RICARDINHO Z 5 METRÓW UDERZA TUŻ OBOK NÓG JAKUBA SZMATUŁY. BOGDANKA PROWADZI JUŻ 2:0!

• Strzał Mariusza Zasady trafia jednak w boczną siatkę.

• Tuż przed polem karnym faulował Mateusz Matras - żółta kartka.

• Biskup uderzał z dystansu, ale piłka nie minęła nawet szesnastki.

• Na rajd zdecydował się Jakub Smektała, podawał jednak zupełnie do nikogo.

• Garstka kibiców coraz bardziej irytuje się tym co widzą na boisku...

• Lewczuk groźnie dośrodkowywał z prawego skrzydła. Jednak kolejny raz nikt z zawodników ofensywnych nie wykorzystał tego podania.

• Kolejny groźny strzał Tomasa Pesira. Jakub Szmatuła popisał się bardzo dobrą interwencją.

• Po stracie bramki piłkarze Marcina Brosza zaczęli popełniać dużo błędów.

• GOOOOOOOOL! TOMAS PESIR PO DOŚRODKOWANIU SASINA Z PRAWEJ STRONY STRZELA BRAMKĘ NA 1:0!!!!!! INTERWENIOWAŁ JESZCZE JAKUB SZMATUŁA, JEDNAK MIMO TEGO PIŁKA WPADŁA DO BRAMKI!!!

• Nad bramką uderzył Tomas Pesir z 20 metrów.

• Za bardzo opóźnił z podaniem Tomasz Podgórski, przez co obrońcy bez problemu zablokowali podanie w kierunku środka pola karnego.

• Strzał Jakuba Iwana z 15 metrów zablokowany po raz kolejny.

• Kolejny rzut wolny dla Piasta Gliwice. Tym razem podawał Tomasz Podgórski, jednak zablokowany. Jeszcze do sytuacji doszedł Maycon, jednak piłka odbiła się od obrońców i nie mogła zaskoczyć Jakuba Wierzchowskiego.

• Fatalne prostopadłe podania Biskupa w kierunku Maycona, od autu rozpocznie Piast.

• Pierwsza żółta kartka, Mateusz Pielach za faul na Igorze Lewczuku, na 18 metrze. Jednak strzał Maycona trafia wprost w mur.

• Wspaniałym odbiorem popisał się Matras, dzięki czemu goście nie zdołali oddać strzał.

• Faulowny Ricardinho i od rzutu wolnego rozpocznie Bogdanka.

• ROZPOCZYNAMY SPOTKANIE!

• Mirosław Jabłoński na ławkę rezerwowych posadził: Jakuba Gierla, Wallace'a, Nildo, Pawła Kaczmarka, Sławomira Nazaruka, Tomasza Nowaka, Eivinasa Zagurskasa.

• Na ławce rezerwowej gospodarzy zasiądą w dzisiejszym spotkaniu: Krzysztof Kozik, Paweł Gamla, Marcin Pietroń, Jan Buryan, Bartłomiej Sielewski, Łukasz Krzycki, Jarosława Kaszowski.

• Kibice gości wywiesili napis "W ŁĘCZNEJ JEST TYLKO GÓRNIK!". Jest to element protestu, przeciwko zmianie nazwy klubu. W ramach protestu kibice dopingują swój klub tylko na meczach wyjazdowych.

• Jeśli chodzi o kibiców, trybuny nadal świecą pustkami i wszystko wskazuje na to, że nie będzie inaczej po pierwszym gwizdku...

• Już za 20 minut arbiter główny spotkania pomiędzy Piastem Gliwice, a Bogdanką Łęczna - Mariusz Złotek rozpocznie spotkanie. Na liniach będą mu pomagać: Tadeusz Gancarz oraz Marek Witoń. Relację przeprowadzał będzie Paruyr Tovmasyan.