Legia Warszawa

2

• Sędzia kończy mecz. Legia w kolejnej fazie Pucharu.

• Zmiana w zespole Legii

• Czerwona kartka za faul. Sędzia uznał, że zawodnik Legii wychodził sam na sam z bramkarzem.

• Trener Brosz stawia wszystko na jedną kartę

• Legia zaczyna kontrolować wydarzenia na boisku

• Legia wreszcie w ostatnich minutach zaczęła grać tak jak do tego przyzwyczaja spychając Piast na swoją połowę

• Janusz Gol po rzucie rożnym o włos od gola na 3:1 !!! Piękna główka przechodzi jednak nad bramką

• Janusz Gol brzydko kopnięty w głowę przez Lazdinsa.

• Cuerda po profesorsku zatrzymał Koseckiego

• Dobre dośrodkowanie z lewej strony Cicmana trafia wprost w ręce Skaby. Chwilę potem strzela Ruben także wprost w ręce bramkarza.

• Kosecki wchodzi na boisko za Salinasa

• Fantastyczny doping przy Okrzei!!!

• G o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! Po zagraniu z narożnika pola karnego Cuerda z bliska pokonał Skabę !!!

• Jurado fatalnie zepsuł dobrą kontrę Piasta. Zamiast zagrywać do zupełnie wolnego Sikory zagrał do Cicmana, który był na spalonym

• Kapitan opuszcza boisku. W jego miejsce Izvolt

• Za faul na rywalu. Przewinienie może zasługiwało na napomnienie ale dlaczego arbiter nie widział wcześniej faulów choćby na Rubenie?

• Kolejny faul piłkarzy Legii....

• Ostre wejście Michała Żyro w nogi Cicmana i mamy wolny. Jednak jego wykonanie pozostawiało wiele do życzenia.

• Podgórski z 16 metrów wysoko nad poprzeczką

• G o o o l l l l !!!!Składna akcja Legii. Żyro podaje do Salinasa i ten pokonuje Szmatułę.

• Zaczynamy drugą część meczu

• Sędzia kończy 1 połowę meczu. W pierwszej części Piast miał więcej z gry ale to Legia objęła prowadzenie po uderzeniu Kucharczyka.

• Piast w pierwszych 30 minutach ma przewagę, goście nastawieni na kontry starają się atakować bramkę gospodarzy ale jak do tej pory robią to nieskutecznie

• Podgórski uderza na bramkę i kapitalnie broni Skaba!!

• Wrzutka Radovica przechodzi obok prawego słupka Szmatuły

• Żyro z Radovicem zostali zatrzymani przez obrońców.

• Na murawie trwa rozgrzewka obu zespołów. Na trybunach zbierają się kibice choć do kompletu bardzo daleko

• Zawodnicy pozostający do dyspozycji trenera Urbana: Dusan Kuciak, Marek Saganowski, Tomasz Kiełbowicz, Inaki Astiz, Jakub Kosecki, Michał Kopczyński, Daniel Łukasik

• Zawodnicy rezerwowi Piasta to Jakub Szumski, Jan Buryan, Adrian Klepczyński, Wojciech Kędziora, Mariusz Zganiacz, Matej Izvolt, Paweł Oleksy

• Na boisko wyszedł....drugi trener Legii i szykuje swoim zawodnikom teren do rozgrzewki. Podobnie przed momentem uczynił jego odpowiednik w zespole Piasta

• Czekamy na informację o składach - jak tylko je dostaniemy natychmiast pojawią się w naszej relacji

• Trwa rozwieszanie flag

• Miejscowi kibice zaczynają się już gromadzić na swoich sektorach i wywieszać flagi - kibiców Legii na tym spotkaniu nie będzie z powodu kary za finał ubiegłorocznych rozgrywek.

• Jak do tej pory oprócz zbierających się dziennikarzy na stadionie mamy głównie bardzo dużo służb ochrony, które praktycznie są w każdym miejscu

• W jakich składach zagrają oba zespoły? Czy w Gliwicach będzie niespodzianka? A może wszystko pójdzie zgodnie z planem i faworyt awansuje? O tym wszystkim przekonamy się za około 3 godziny o ile nie będzie potrzebna do wyłonienia zwycięzcy dogrywka.

• Ciekawe o czym rozmawiała dwójka Hiszpanów w barwach Piasta Ruben Jurado i Fernando Cuerda spacerując samotnie po boisku

• Goście, jeszcze w dresach wyszli zapoznać się z murawą

• Studio już gotowe

• Na stadionie pracują już technicy telewizyjni

• Przed stadionem jeszcze pusto

• Spotkanie w ramach rozgrywek Pucharu Polski pomiędzy Piastem a Legia Warszawa rozpocznie się za niewiele ponad 90 minut. My już jesteśmy na stadionie i zaczynamy naszą relację LIVE!!