Piast Gliwice

2

ŁKS Łódź

2

• Dziękujemy piłkarzom za walkę, za fenomenalne gole. Poziom mimo fatalnej murawy i aury był lepszy niż niektóre mecze w Ekstraklasie. Za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej.

• Ostatnia zmiana

• 180 sekund doliczone

• Za skrajną głupotę kartkę dostaje napastnik gości

• Do końca zostało 4. minuty. Kto przechyli szale na swoją stronę? A może znów będzie 2:2?

• i kolejna kartka

• A na trybunach mamy 100 lat :)

• Jak niewiele brakowało aby piłka wtoczyła się do bramki Szmatuły

• Kolejna kartka

• Druga zmiana w ŁKS

• Nieprawdopodobne.....Bartosz Iwan próbuje przelobować Wyparłę i trafia w poprzeczkęęęęę!!!!!

• Maycon zablokowany i mamy kolejny rzut rożny. Piast walczy mimo osłabienia

• Mięciel marnuje dobrą okazję na bramkę nr 3.

• Piast w "10" musi odrabiać straty, może być ciężko

• Mariusz Zganiacz kończy udział w tym meczu.

• Piast zaczął

• Pierwsze 45. minut kończy się prowadzeniem ŁKS.

• Za faul na Bykowskim

• Kolejny rzut rożny dla Piasta. Gospodarze przycisnęli.

• Akcja Maycona i piłka minimalnie obok słupka...druga świetna okazja Piasta

• Fantastyczna interwencja Wyparły po uderzeniu głową jednego z zawodników Piasta. To była 100% okazja!!

• Piłkarze wychodzą na zaśnieżoną murawę, za moment początek meczu

• Zima w Wodzisławiu Śląskim. Na murawie leży śnieg, nie sprzyjać będzie on bez wątpienia szybkiej i składnej grze.

• Już za 10. minut początek meczu

• Oba zespoły będą zapewne mogły liczyć na doping swoich kibiców, bo zarówno ci z Gliwic jak i Łodzi do Wodzisławia się wybierają.

• Tutaj przeczytacie zapowiedź spotkania

• - Mecz ten ma duży ciężar gatunkowy. Wiadomo, jeśli nie pokonamy ŁKS-u to przewaga może być zbyt duża i już tych strat nie odrobimy. Musimy więc zrobić wszystko, aby w piątek zainkasować trzy punkty – zaznacza w wypowiedzi dla strony klubowej Jakub Biskup, piłkarz, który do Gliwic trafił prosto z ŁKS-u.

• Wieczorem w Wodzisławiu Śląskim bardzo ważne spotkanie. W pojedynku na szczycie zagrają pierwsza z trzecią drużyną w tabeli.