• Aktywny Nitkiewicz znów uderza na bramkę Kozika minimalnie niecelnie. Brakuje skuteczności młodemu napastnikowi

• Ostatnia zmiana u gospodarzy

• Niesamowite!!! Mamy bramkę dla Piasta

• Dla Piasta niech ten mecz się skończy jak najszybciej...

• Goście jak na treningu pogrywają sobie z miejscowymi. Kompromitacja i wstyd dla Piasta!

• Na 17. minut przed końcem zanosi się na kolejną kompromitację Piasta, trenera i wszystkich tych, którzy nie widzą co się dzieje od pewnego czasu w klubie i uważają, że wszystko jest w porządku i nic nie należy zmieniaż.

• 2 zmiana

• Uderzenie schodzącego z lewej strony do środka boiska Jakuba Biskupa bardzo niecelnie.

• Gooooooooooooooooooooooooooooooooollll!!!!! Krzysztofa Kozika pokonuje Wojciech Hober !!

• Za brutalne "wycięcie" Brazylijczyka Maycona.

• Nic nie wnosząca pozytywnego do przebiegu gry kopanina w środku pola. To właśnie można zobaczyć na stadionie Odry.

• Uderzenie doświadczonego Krzysztofa Ulatowskiego dobrze broni Krzysztof Kozik.

• Jednak Słowak sprowadzony zimą do Gliwic mógł wystąpić w tym spotkaniu.

• Zmiana nr 1 w tym spotkaniu

• Walka w środkowej strefie boiska dominuje w tym fragmencie spotkania na boisku przy Bogumińskiej. Oba zespoły nie potrafią stworzyć sobie sytuacji bramkowych.

• Wojciech Hober podaje do Nitkiewicza jednak napastnik z Kluczborka przenosi piłkę nad poprzeczką.

• Piast utrzymuje się przy piłce i starają się być aktywni ale jak do tej pory podobnie jak to miało miejsce w dotychczasowych spotkaniach nie przekłada się to na efekt bramkowy.

• Mateusz Matras poza boiskiem opatrywany przez lekarzy. Gospodarze przez moment w dziesiątkę.

• Rozpoczął Maycon. Szkoda, że tak samo pięknie co niecelnie.

• Gramy w drugiej połowie

• czasownik podać się do dymisji
    synonimy: podać się do dymisji, zrezygnować, ustąpić, wycofać się, złożyć rezygnację

to tak w odpowiedzi dla trenera Brosza na pytanie co oznacza "podanie się do dymisji"

• Pierwsza połowa zakończona. Dodajmy słaba pierwsza połowa w której żadna z drużyn nie pokazała nic co mogłoby się podobać garstce widzów.

• Dwie minuty doliczone

• Maycon po ziemi. Za lekko, za słabo, zbyt anemicznie. Broni Krzysztof Stodoła.

• Tomasz Podgórski uderza piłkę z 18. metrów ale znów broni Krzysztof Stodoła.

• Tomasz Jagieniak uderza w poprzeczkę !!!!!

• Kiks Kaszowskiego a mogło być bardzo groźnie w polu karnym gości.

• Mateusz Matras głową strzela po dośrodkowaniu z wolnego Tomasza Podgórskiego wprost w bramkarza.

• Lewczuk zablokowany po podaniu Jakuba Biskupa

• Pierwsze 30. minut za nami. Kibice oglądają żenująco słabe widowisko. Oba zespoły prezentują się jak do tej pory fatalnie. Brakuje strzałów, akcji.

• Znów próbuje z dystansu Tomasz Podgórski tym razem Krzysztof Stodoła zmuszony do interwencji/

• Uderzenie Biskupa broni Stodoła. To pierwsze celne uderzenie zawodnika z Gliwic w tym spotkaniu.

• Przed szansą Tomasz Podgórski ale jego strzał z 20. metrów nie przyniósł zagrożenia bramce Krzysztofa Stodoły.

• Kozik szybszy od Hanzela.

• Zupełnie nie widać obecnie na boisku różnicy jaka dzieli w tabeli oba zespołu. Także zupełnie nie widać, że jeszcze w marcu obie drużyny miały zupełnie inne cele.

• Nitkiewicz uderza na bramkę Kozika minimalnie niecelnie.

• Maycon próbuje podać do Smektały ale poradzili sobie obrońcy gości.

• Marcin Pietroń decyduje się na uderzenie lewą nogą ale jego strzał jest niecelny.

• Mokro, nudno na boisku w Wodzisławiu Śląskim.

• Dawid Hanzel oddaje pierwszy celny strzał na bramkę. Dobrze ustawiony Krzysztof Kozik broni strzał.

• Pressing w wykonaniu Piasta na połowie gości.

• Niewiele osób pofatygowało się do Wodzisławia Śląskiego na spotkanie Piasta. Z trybun mecz ogląda około 300 widzów.

• Podanie Marcina Pietronia do Jakuba Smektały jednak nie trafia do napastnika z Gliwic.

• Zaczynamy

• Warunki pogodowe nie ułatwią z pewnością gry obu zespołom. W Wodzisławiu pada deszcz.

• Na kwadrans przed rozpoczęciem spotkania poznaliśmy składy obu zespołów.

• Historia spotkań obu drużyn jest bardzo krótka. Piast w walce o ligowe punkty tylko raz zmierzył się z MKS Kluczbork.

• Jak w ten pochmurny dzień będzie wyglądał stadion w Wodzisławiu? Ilu znajdzie się tam kibiców z Gliwic, bo jak wiadomo grupy zorganizowanej kibiców gości na tym spotkaniu wskutek absurdalnych decyzji być nie może.

• Niech pan nie żartuje! Co znaczy w ogóle "podać się do dymisji"? Proszę tego ode mnie nie oczekiwać. Dopóki dostanę szansę, to będę pracował. Ja nie podpisywałem kontraktu tylko na zwycięstwa, na to, że będzie super i wspaniale. W moją pracę wkalkulowane są wzloty i upadki. Jeśli ktoś liczy, że prawdziwy sportowiec podda się w pół drogi, to jest w błędzie. Tylko mój pracodawca ma prawo mnie "zluzować".-powiedział trener Piasta Gliwice Marcin Brosz w wywiadzie udzielonym Gazecie Wyborczej nt. swojej ewentualnej dymisji po kompromitującej porażce 0:4 z Bogdanką Łęczna.