• Buryan .... ii..... tylko rzut rożny...

• Znów szansa dla Piasta, Maycon przed super okazją ale uderzył źle

• Druga zmiana w Gliwicach

• Bramka "z niczego". Maycon pakuje piłkę do siatki

• Maycon w pojedynku z Markiem ale obrońca Odry sobie poradził z napastnikiem z Gliwic

• Znów Odunka zatrzymywany przez Szmatułę. Obrona Piasta musi zwrócić uwagę na szybkiego gracza gości.

• Zaczynamy

• Koniec pierwszej połowy. Wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się wynikiem bezbramkowym ale kontrowersyjna decyzja sędziego i rzut karny dla Piasta spowodowała, że gospodarze prowadzą 1:0. Zapraszamy za 15 minut

• 1:0 po faulu na Lewczuku !!

• Ostatnie sekundy pierwszej połowy i niespodziewanie dla Piasta mamy bramkę!!

• W bramce Odry natomiast były zawodnik Piasta - Maciej Nalepa

• W pierwszym składzie Piasta dwaj zawodnicy, którzy w przerwie zimowej zasilili drużynę trenera Brosza - Igor Lewczuk z Jagiellonii oraz Rudolf Urban z Sandecji Nowy Sącz

• Wszystkich śledzących naszą relację zapraszam do typowania wyników w komentarzach - nagrodą będzie jakże cenna satysfakcja z trafnie wytypowanego rezultatu:))

• Już o 15. spotkanie w Wodzisławiu Śląskim gdzie Piast w roli gospodarza zagra z Odrą Wodzisław. Jeżeli Piastunki myślą o awansie ten mecz muszą wygrąc!!