Piast Gliwice - Pogoń Szczecin ONLINE. Portowcy zostaną poddani weryfikacji. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0

Pogoń Szczecin

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego weekendu!

• Za tydzień Piast Gliwice pojedzie do Grodziska Wielkopolskiego na mecz z Wartą Poznań, natomiast Pogoń Szczecin u siebie zmierzy się z Jagiellonią Białystok.

• Patryk Dziczek - 3
    • Michał Chrapek - 3, (Miłosz Szczepański - 2)
    • Serhij Krynun - 2, (Damian Kądzior - 2)
    • Jorge Felix - 2, (Tomas Huk - bez oceny)

• Valentin Colocaru - 3
    • Linus Wahlqvist - 3
    • Benedikt Zech - 3
    • Mariusz Malec - 3
    • Leonardo Koutris - 3, (Leo Borges - bez oceny)
    • Wahan Biczachczjan - 2, (Mariusz Fornalczyk - 3)
    • Fredrik Ulvestad - 3
    • Rafał Kurzawa - 3, (Joao Gamboa - 2)
    • Alexander Gorgon - 3
    • Kamil Grosicki - 3
    • Efthymis Koulouris - 3, (Adrian Przyborek - bez oceny)
  • Koniec meczu! Pojedynek bez historii i zasłużony, bezbramkowy remis.

• Zakotłowało się w polu karnym gości po akcji Damiana Kądziora, ale żaden z partnerów nie zdołał wpakować piłki do bramki!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył aż trzy minuty.

• Końcówka meczu. Nic nie wskazuje na zmianę rezultatu.

• Natomiast Leo Borges pojawił się w miejsce Leonardo Koutrisa.

• Dwie zmiany w Pogoni Szczecin. Adrian Przyborek zmienił Efthymisa Koulourisa

• Tomas Huk ukarany żółtą kartką.

• Defensywna zmiana w Piaście. Tomas Huk zmienił Jorge Felixa.

• Jakub Czerwiński ukarany żółtą kartką po faulu na własnej połowie.

• Piast utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

• Michael Ameyaw na pozycji spalonej w polu karnym Pogoni.

• Kolejna zmiana w Piaście Gliwice. Damian Kądzior zmienił Serhija Krykuna.

• Obraz gry wciąż nie ulega zmianie. Mecz toczy się wyłącznie w środku pola.

• Zmiana w Piaście Gliwice. Miłosz Szczepański zmienił Michała Chrapka.

• Michał Chrapek oddał strzał z rzutu wolnego, ale piłka powędrowała nad bramką rywali.

• Patryk Dziczek wywalczył faul przed polem karnym rywali.

• Mariusz Fornalczyk dośrodkował wprost w ręce Frantiska Placha.

• Kolejna zmiana w szeregach gości. Joao Gamboa zmienił Rafała Kurzawę.

• Dłuższa akcja Pogoni, ale niedokładnie podanie w decydującym momencie.

• Dośrodkowanie w pole karne Piasta zupełnie bez zagrożenia.

• Zmiana w Pogoni Szczecin. Mariusz Fornalczyk zmienił Wahana Biczachczjana.

• Mocne wstrzelenie Alexandrosa Katranisa bez zagrożenia.

• Michael Ameyaw faulowany blisko pola karnego gości. Będzie szansa na dobre dośrodkowanie.

• Zagranie w pole karne Piasta, ale bez zagrożenia.

• Michael Ameyaw ruszył prawą stroną, dograł do Michał Chrapka, ale ten źle przyjął piłkę.

• Patryk Dziczek ukarany żółtą kartką po faulu na własnej połowie.

• Rafał Kurzawa dośrodkował na głowę Mariusza Malca, ale ten uderzył niecelnie.

• Prostopadłe podanie w pole karne Pogoni, ale arbiter dopatrzył się spalonego.

• Startujemy z drugą połową meczu!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z oby lepszej drugiej połowy zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy. Fatalne widowisko i bezbramkowy remis.

• Fatalne dośrodkowanie z narożnika boiska.

• Po akcji Pogoni lewą stroną boiska udało się wywalczyć rzut wolny.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Do prostopadłego podania w pole karne "Portowców" nie dotarł żaden z graczy gospodarzy.

• Serhij Krykun wpadł w pole karne Pogoni, ale podał wprost pod nogi rywala.

• Kolejna akcja Piasta zakończona łatwą stratą.

• Michael Ameyaw ruszył na pole karne rywala, ale stracił piłkę w decydującym momencie.

• Alexander Gorgon ukarany żółtą kartką po bardzo ostrym faulu w środku pola.

• Zakotłowało się w polu karnym Piasta, ale żaden z graczy gości nie doszedł do pozycji strzelckiej.

• Rafał Kurzawa ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Alexandros Katranis wrzucił z lewej strony, ale piłka trafiła wprost w ręce bramkarza Pogoni.

• Teraz lewą stroną pobiegł lewą stroną, ale efekt taki sam jak wcześniej.

• Wahan Biczachczjan ruszył prawą stroną boiska, ale łatwo stracił piłkę.

• Piast rozgrywa piłkę w środku pola, ale goście dobrze zabezpieczają dostęp do własnego pola karnego.

• Wrzutka z narożnika boiska bez zagrożenia.

• Po akcji prawą stroną Michael Ameyaw wywalczył rzut rożny.

• Prostopadłe podanie w kierunku pola karnego gospodarzy zupełnie nieudane.

• Arkadiusz Pyrka dośrodkował na głowę Michała Chrapka, ale jego uderzenie pewnie wybronił bramkarz.

• Rafał Kurzawa faulował taktycznie w środku pola, ale obyło się bez żółtej kartki.

• Kamil Grosicki dostał piłkę w polu karnym rywali, ale jego strzał został zablokowany.

• Valentin Colocaru ucierpiał po zderzeniu z własnym obrońcą.

• Michael Ameyaw wpadł z piłką w pole karne Pogoni, dograł w pole bramkowe, ale tam partner nie zdołał oddać strzału.

• Koronkowa akcja "Portowców", ale Rafał Kurzawa nie przyjął piłki i ostatecznie ją stracił.

• Słaba wrzutka z narożnika boiska zupełnie bez zagrożenia.

• Kolejna akcja gospodarzy i Piast wywalczył rzut rożny.

• Patryk Dziczek zagrał w pole karne Pogoni, ale również nieudanie.

• Prostopadłe podanie w kierunku pola karnego Piasta, ale niedokładnie.

• Spokojna gra gliwiczan w środku pola. Na razie gospodarze próbują wyczuć rywala.

• Zaczynamy pojedynek w Gliwicach!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Gliwicach. Za chwilę zaczniemy batalię o trzy punkty.

• piast

• Dzisiaj zobaczymy dwóch reprezentantów Polski, którzy mieli udział w ostatnich meczach reprezentacji Polski. W Piaście od pierwszej minuty wystąpi Patryk Dziczek, natomiast w Pogoni Szczecin Kamil Grosicki.

• Natomiast oto zestawienie Piasta Gliwice:

• Tak prezentuje się skład Pogoni Szczecin na dzisiejsze spotkanie:

• Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Jarosław Przybył z Kluczborka.

• W poprzednim sezonie oba pojedynki tych zespołów kończyły się remisami. W Gliwicach kibice nie zobaczyli bramek i mamy nadzieję, że dzisiaj będzie inaczej. Trzy ostatnie sezony to trzy remisy, dwie wygrane Pogoni i zaledwie jedna Piasta.

• Natomiast Pogoń Szczecin w ostatnich tygodniach prezentuje się niemal perfekcyjnie. W pięciu ostatnich meczach "Portowcy" wygrali aż cztery razy i przegrali jedynie po szalonym meczu z Legią Warszawa 3:4. Dwa poprzednie mecze ligowe to aż osiem strzelonych goli i dwa czyste konta. Dzisiaj Pogoń jest zdecydowanym faworytem, ale gospodarze postawią twarde warunki gry.

• Piast Gliwice przed przerwą reprezentacyjną zaczął spisywać się całkiem nieźle. W dwóch ostatnich meczach zdobył cztery punkty wygrywając z Widzewem Łódź i remisując na wyjeździe z Zagłębiem Lubin. Dzisiaj naprzeciw staje kolejny wymagający przeciwnik, ale gliwiczanie sprawiają wrażenie zespołu wychodzącego z kryzysu, więc dzisiaj w Gliwicach powinno być ciekawie.

• Pogoń Szczecin przed dwoma tygodniami na tym samym stadionie rozbił Ruch Chorzów aż 3:0.

• Witamy serdecznie! Po przerwie reprezentacyjnej czas rozpocząć 12. kolejkę PKO Ekstraklasy, a na inaugurację Piast Gliwice podejmie Pogoń Szczecin. Na relację na żywo z tej rywalizacji zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.

Piast - Pogoń LIVE! Faworyt rozczarowuje. Bez okazji przed przerwą
1/3
przejdź do galerii

Piast - Pogoń LIVE! Faworyt rozczarowuje. Bez okazji przed przerwą ©Canal+ Sport

PKO Ekstraklasa. Mecz Piast Gliwice - Pogoń Szczecin ONLINE. Czeka nas ciekawy powrót do ligi. W piątek po przerwie na reprezentacje najpierw odbędzie się bowiem widowisko na stadionie przy Okrzei. "Zespół remisów" podejmie kandydata do mistrzostwa Polski. Relacja LIVE od godziny 18:00.

PKO Ekstraklasa. Mecz Piast Gliwice - Pogoń Szczecin ONLINE

Nikt tak często nie dzieli się punktami jak Piast. Na jedenaście meczów aż siedem zremisował. Ostatnio po pokonaniu Widzewa Łódź (3:2) dał sobie "po razie" z Zagłębiem Lubin.

Na Piasta ciężko znaleźć sposób, o czym przekonał się choćby Raków Częstochowa (porażka 1:2) czy Legia Warszawa (remis 1:1 w dziesiątkę). Na wyżyny musieli natomiast wzbić się piłkarze Śląska Wrocław (1:0) i wcześniej również Lecha Poznań (2:1), żeby ugrać komplet punktów.

Dlatego Piast wydaje się godnym rywalem dla Pogoni, która celuje w tytuł. Feralna porażka z Legią (3:4) okazała się dla niej tylko wypadkiem przy pracy. Wcześniej drużyna potrafiła rozbić Koronę Kielce (3:1) i Cracovię (5:1), a następnie faworyzowanego Lecha (5:0) i na początku października Ruch Chorzów (3:0) - w Gliwicach.

Dwa ostatnie bezpośrednie mecze skończyły się remisami. Dziś Pogoń spogląda na Piasta z siódmego miejsca, mając w dorobku o pięć punktów więcej.

Aleksandar Vuković, trener Piasta: - Pogoń ma olbrzymią jakość w ofensywie. Zdobyła szesnaście bramek w czterech ostatni meczach, z czego pięć Lechowi, osiem w dwóch wyjazdach. Widać w jej grze sporo pomysłu trenera. Na jakość musimy odpowiedzieć solidnością, zwłaszcza w defensywie, żeby dać sobie szansę na korzystny wynik.

Jens Gustafsson, trener Pogoni: - Moja opinia na temat Piasta jest taka, że to bardzo zorganizowany zespół. Są bardziej agresywni jako drużyna niż wcześniej, mają bardzo dobrą prędkość na skrzydłach. Są drużyną, którą niezwykle ciężko pokonać, co widać chociażby po ich ostatniej serii zremisowanych meczów. Mają wysoką jakość indywidualną, a na pozycji numer sześć gra reprezentant Polski. Sądzę, że Piast zasługuje na więcej punktów, niż w tej chwili ma.

Nie zagrają w meczu Piast - Pogoń:
Piast: Wilczek, Kostadinov
Pogoń: Stipica, Wędrychowski, Lisowski

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Piast - Pogoń 0:0 (Ekstraklasa, 29.04.2023)
Pogoń - Piast 1:1 (Ekstraklasa, 15.10.2022)

Mecz Piast Gliwice - Pogoń Szczecin TRANSMISJA TV

Transmisja na trzech kanałach: Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Family. W internecie mecz wyłącznie w aplikacji oraz na stronie Canal+ Online. Komentują Żelisław Żyżyński i Kamil Kosowski. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00 - zapraszamy!