PKO Ekstraklasa. Mecz Stal Mielec - Legia Warszawa ONLINE....

PKO Ekstraklasa. Mecz Stal Mielec - Legia Warszawa ONLINE. Bez wygranej od 12 lutego. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Kłos za Sitka.

• Pekhart wyładował złość na obrońcy i słusznie dostał kartkę za bardzo ostre wejście wślizgiem.

• Muci w miejsce Sokołowskiego.

• Prostopadła piłka do Pekharta, który wykorzystał sytuację sam na sam. Po krótkiej chwili sędzia informuje o pozycji spalonej napastnika.

• Agresywne wejście Verbicia.

• Steczyk w miejsce Zawady.

• Płaski strzał Tomasa Pekharta, broni Strączek.

• Odważna próba z dystansu Josue i Strączek z trudem wybronił to uderzenie.

• Jędrzejczyk wyjaśnił zagrożenie po wrzutce z lewej strony.

• Verbić i Pekhart w miejsce Lopesa i Johanssona.

• Paweł Wszołek do Rafaela Lopesa, ale ten nieczysto trafia w piłkę. Od bramki Stal.

• Jednak faulował Kasperkiewicz. Zobaczył za to kartkę.

• Rosołek ucierpiał w powietrznym starciu z Getingerem.

• Świetna akcja mielczan! Sitek ograł rywala na skrzydle, wyłożył piłkę Tomasiewiczowi, ale jego uderzenie świetnie obronił Strebinger.

• Zawada zatrzymał się na Charatinie, który przewidział jego ruch z piłką.

• Atak pozycyjny Legii, z którego nie wynika absolutnie nic.

• Tomasiewicz nie zdołał oddać strzału po wrzutce z prawej strony.

• Lopes ostro zaatakował Kasperkiewicza.

• Kapustka za Slisza w przerwie.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Slisz faulował Getingera w środku pola.

• Górna siatka po strzale Getingera z dystansu.

• Jakim cudem nie ma 3:1!? Richard Strebinger podał prosto na 16. metr do Maksymiliana Sitka(!). Napastnik Stali dwa razy poprawiał piłkę, aż w końcu huknął w bramkarza Legii.

• Fantastyczna odpowiedź gospodarzy. Rzut rożny, tym razem z prawej strony boiska. Wrzutka na bliższy słupek, gdzie Arkadiusz Kasperkiewicz wyrósł jak spod ziemi. Pomocnik Stali lekko przechylił głowę i wyszedł z tego precyzyjny strzał na bramkę. Już 2:1!

• GOOOOOOOOL! STAL ZNOWU PROWADZI!

• Stal próbuje szybko odpowiedzieć. Wrzutka Getingera kończy się faulem Flisa na Strebingerze.

• Szybka akcja gości lewą stroną boiska. Rosołek otrzymał prostopadłe zagranie i bez spoglądania w pole karne dośrodkował na dość niewielkiej wysokości. Do końca poszedł Paweł Wszołek, który uciekł obrońcom i umieścił piłkę w siatce lekkim strzałem. Mamy wyrównanie.

• GOOOOOOOOL! PAWEŁ WSZOŁEK!

• Kolejna wrzutka Getingera z rzutu rożnego. Do delikatnie wybitej piłki dopadł Tomasiewicz, lecz jego strzał został zablokowany.

• Rosołek faulował Flisa.

• Zamieszanie po wrzutce Getingera, dopadł do piłki Matras i jego uderzenie z obrotu zostało zablokowane.

• Sitek faulowany na skrzydle przez Jędrzejczyka. Kolejna szansa dla Stali.

• Niecelna wrzutka, którą przejął Żyro. Jego podanie dało trochę czasu Stali, bo adresat został faulowany.

• Josue zagrał prostopadle do Lopesa, który w sytuacji sam na sam trafia tylko w słupek! Po krótkiej chwili arbiter gwiżdże jednak spalonego.

• Kontra gości, Josue ładnie podkręcił dośrodkowywaną piłkę. Mogła ona spaść na głowę Pawła Wszołka, lecz uprzedził go Flis i niebezpieczeństwo zostało zażegnane.

• Lopes złapany na spalonym.

• Dośrodkowanie Josue z rzutu wolnego było kompletnie poza zasięgiem każdego z zawodników. Piłka opuściła boisko.

• Legioniści mają teraz problem z opanowaniem futbolówki, nawet na własnej połowie. Niezwykle agresywnie grają mielczanie. Widać, że też walczą o życie.

• Trwa napór gospodarzy, którzy domagali się rzutu karnego za faul na Sitku. Akcja toczyła się dalej, Tomasiewicz próbował szukać strzału, ale oddał futbolówkę partnerowi na prawym skrzydle. Tam Legia zmuszona była faulować i mamy stały fragment gry.

• Ależ to jest sensacyjna bramka dla Stali! Krystian Getinger ustawił piłkę w narożniku boiska. Posłał dochodzącą piłkę mniej więcej w środek bramki. Nikt jej nie sięgnął, ale odbiła się od murawy i wkręciła się do bramki. Strebinger był kompletnie zaskoczony!

• GOOOOOOOOL! KRYSTIAN GETINGER!

• Seria nieporozumień u mielczan. Najpierw Tomasiewicz źle podał do przodu, a po chwili Flis skiksował i Legia praktycznie za darmo zdobywa teren.

• Pierwsze minuty pod znakiem posiadania piłki przez gości.

• Zaczynamy! Legia od środka.

• Piłkarze wychodzą na boisko, za moment zaczniemy.

• Adam Majewski w C+ Sport: Mecz o posadę? Czytam prasę, nie mam z tym problemu. Nie uciekając od odpowiedzialności, myślę, że problem trenera w Stali nie jest najważniejszy.

• Inaki Astiz, asystent trenera Legii: - W tym tygodniu trener Vuković uczulał zawodników, że stuprocentowego utrzymania jeszcze nie ma, a więc musimy zrobić wszystko, żeby wygrać w sobotnim meczu. Stal nie ma za sobą dobrej serii. To dobry moment żeby pojechać do Mielca i zdobyć trzy punkty.

• Adam Majewski, trener Stali: - Mimo skromnej zdobyczy punktowej cały czas mamy przewagę nad strefą spadkową. Ale musimy w końcu wygrać, żeby brutalnie nie walczyć o utrzymanie. Gramy z Legią, czołowym polskim klubem, który też ma swoje problemy.

• Formalnie Legia też nie przypieczętowała utrzymania, ale jest już naprawdę blisko. Ewentualne zwycięstwo w Mielcu pozwoli jej zachować dziesiąte miejsce. Porażka może oznaczać spadek na jedenaste.

• W Mielcu biją na alarm. Stal po niezłej jesieni (ósme miejsce) skręciła w niebezpieczne rejony. Tabela za ten rok nie kłamie: to najgorzej punktująca drużyna w całej stawce. Ugrała ledwie pięć punktów na trzydzieści trzy możliwe.

• Sobotę w PKO Ekstraklasie dokończymy na Podkarpaciu. Dawny mistrz Polski zagra z ustępującym. Ewentualne zwycięstwo pozwoli spokojnie myśleć o następnym sezonie.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Stal Mielec - Legia Warszawa!

Stal - Legia LIVE! Bez wygranej od 12 lutego

Stal - Legia LIVE! Bez wygranej od 12 lutego ©Szymon Starnawski

Mecz Stal Mielec - Legia Warszawa ONLINE. Sobotę w PKO Ekstraklasie dokończymy na Podkarpaciu. Dawny mistrz Polski zagra z ustępującym. Ewentualne zwycięstwo pozwoli spokojnie myśleć o następnym sezonie. Relacja LIVE od godziny 20:00.

Mecz Stal Mielec - Legia Warszawa ONLINE

Stal nie wygrała żadnego meczu od 12 lutego. Jej czarna seria to siedem porażek i dwa remisy. Gdyby nie "zaliczka" z jesieni to dziś drużyna byłaby głównym kandydatem do spadku. Sezon może uratować nawet dzisiaj - ale musi pokonać Legię tak jak w listopadzie.

Nie zagrają w meczu Stal - Legia:
Stal: Mak
Legia: Wieteska, Nawrocki, Boruc, Mladenović (?), Miszta

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Legia - Stal 1:3 (Ekstraklasa, 07.11.2021)
Stal - Legia 0:0 (Ekstraklasa, 09.05.2021)

Mecz Stal Mielec - Legia Warszawa TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacji Canal+. Komentuje duet Bartosz Gleń, Michał Żewłakow. Relacja LIVE od godziny 20:00 w GOL24 - zapraszamy!