PKO Ekstraklasa. Mecz Stal Mielec - Pogoń Szczecin ONLINE....

PKO Ekstraklasa. Mecz Stal Mielec - Pogoń Szczecin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 22. kolejka
2022-02-18 20:30

Stal Mielec

0

Pogoń Szczecin

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

• Za tydzień Stal Mielec zagra na wyjeździe z będącym w strefie spadkowej Górnikiem Łęczna, natomiast Pogoń Szczecin w hicie kolejki zmierzy się z Lechem Poznań. Prawdopodobnie między tymi drużynami rozstrzygnie się batalia o mistrzostwo Polski!

• Mateusz Matras - 3
    • Grzegorz Tomasiewicz - 4, (Albin Granlund - bez oceny)
    • Maciej Domański - 3, (Dawid Kort - 3)
    • Adrian Szczutowski - 3, (Konrad Wrzesiński - 4)
    • Maksymilian Sitek - 3

• Dante Stipica - 4
    • Jakub Bartkowski - 4
    • Igor Łasicki - 3
    • Benedikt Zech - 3, (Paweł Stolarski - 4)
    • Luis Mata - 4
    • Damian Dąbrowski - 4
    • Mateusz Łęgowski - 3, (Mariusz Fornalczyk - bez oceny)
    • Sebastian Kowalczyk - 4, (Jean Carlos Silva - 4)
    • Michał Kucharczyk - 4, (Rafał Kurzawa - bez oceny)
    • Kamil Grosicki - 4
    • Luka Zahović - 3, (Wahan Biczachczjan - 4)
  • Dzięki temu zwycięstwu Pogoń Szczecin wchodzi na pozycję lidera PKO Ekstraklasy! Na teraz "Portowcy" mają punkt przewagi nad drugim Lechem Poznań i już pięć "oczek" przewagi nad Rakowem Częstochowa.

• Nie najlepiej wykonany rzut rożny i koniec meczu! Pogoń Szczecin rzutem na taśmę wygrywa ze Stalą Mielec 1:0!

• Ostatni rzut rożny dla Stali Mielec. W pole karne gości wchodzi nawet Rafał Strączek.

• Wahan Biczachczjan zdecydował się na strzał z dystansu i po nie najlepszej interwencji Rafała Strączka piłka wpadła do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Wahan Biczachczjan zdobywa gola w trzecim kolejnym meczu i "Portowcy" wygrają ten mecz!

• Natomiast Rafał Kurzawa pojawił się w miejsce Michała Kucharczyka.

• Dwie ostatnie zmiany w szeregach gości. Mariusz Fornalczyk zmienił Mateusza Łęgowskiego

• Już rezerwowy Luka Zahović został ukarany żółtą kartką za protesty.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Jean Carlos Silva popędził prawą stroną boiska, dograł do Kamila Grosickiego, ale ten minimalnie minął się z piłką!

• Luis Mata popędził prawą stroną boiska, ale dośrodkował zdecydowanie zbyt mocno.

• Damian Dąbrowski został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• W zespole Stali Mielec Albin Granlund zmienił Grzegorza Tomasiewicza.

• Maksymilian Sitek oddał strzał z dalszej odległości, ale piłka powędrowała bardzo wysoko nad bramką rywali.

• Bożidar Czorbadżijski ucierpiał po jednym ze starć.

• Pierwszy raz od bardzo długiego czasu Stal Mielec przetransportowała piłkę pod pole karne Pogoni, ale nie było z tego zbyt dużego zagrożenia.

• Kamil Drygas został ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem. Rezerwowy Pogoni Szczecin rozgrzewa się przy linii bocznej.

• Kamil Grosicki wpadł z impetem w pole karne Stali, dograł do Wahana Biczachczjana, ten uderzył mocno, ale fantastyczną interwencją popisał się Rafał Strączek!

• Natomiast Wahan Biczachczjan pojawił się w miejsce Luki Zahovića.

• Dwie zmiany w zespole Pogoni Szczecin. Jean Carlos Silva zmienił Sebastiana Kowalczyka

• Druga zmiana w zespole Stali Mielec. Dawid Kort zmienił Macieja Domańskiego.

• Stal Mielec przeważa w każdym aspekcie, ale wciąż jest bardzo nieskuteczna.

• Michał Kucharczyk popędził prawą stroną boiska, dograł na pole karne Stali, tam piłka trafiła do Kamila Grosickiego, który z woleja uderzył minimalnie obok bramki gospodarzy!

• Kamil Grosicki dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne Stali, tam piłka trafiła do Pawła Stolarskiego, ale ten uderzył niecelnie.

• Dużo chaosu i niedokładności w drugiej połowie meczu. Teraz po stracie piłki w środku pola przez Pogoń z kontratakiem chciała ruszyć Stal, ale już pierwsze podanie okazało się bardzo niedokładne.

• Kamil Grosicki wpadł z impetem w pole karne Stali Mielec, ale zagrał fatalnie i goście stracili kolejną znakomitą okazję na zdobycie bramki.

• Jakub Bartkowski dostał piłkę w polu karnym Stali, ale uderzył wprost w Rafała Strączka!

• W ostatnich minutach gra toczy się głównie w środku pola. Co prawda Pogoń przeważa, ale niewiele z tego wynika.

• Sebastian Kowalczyk próbował oddać strzał z dystansu, ale jego uderzenie zostało łatwo zablokowane.

• Kamil Grosicki dośrodkował w pole karne Stali wprost na głowę Igora Łasickiego, ale jego strzał kapitalnie wybronił Rafał Strączek!

• Paweł Stolarski dośrodkował z prawej strony w pole karne Stali Mielec, ale obrońcy gospodarzy pewnie wybili futbolówkę.

• Po złym wybiciu piłki Rafała Strączka piłka trafiła do Michała Kucharczyka, ten zdecydował się na strzał, ale bramkarz Stali naprawił swój błąd pewnie interweniując.

• Krystian Getinger zagrał prostopadle w pole karne Pogoni Szczecin, ale tam pierwszy przy piłce był Dante Stipica.

• Krótko rozegrany rzut rożny nie zagroził bramce gospodarzy.

• Pierwszy atak Pogoni Szczecin w drugiej połowie i od razu rzut rożny.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• W przerwie meczu jedna zmiana w szeregach Stali Mielec. Konrad Wrzesiński zmienił Adriana Szczutowskiego.

• Piłkarze obu drużyn wracają na murawę stadionu w Mielcu. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części meczu w Mielcu. Do przerwy bezbramkowy remis.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej części meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

• Wymuszona zmiana w szeregach Pogoni Szczecin. Paweł Stolarski zmienił Benedikta Zecha.

• Końcówka pierwszej części meczu niezbyt interesująca. Oba zespoły rozgrywają piłkę głównie w środkowej strefie boiska.

• Maciej Domański dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Pogoni Szczecin, ale tam sfaulowany został Dante Stipica.

• Po akcji prawą stroną boiska Luis Mata sfaulował rywala w ataku i Stal rozpocznie od rzutu wolnego.

• Arkadiusz Kasperkiewicz twarzą zablokował potężny strzał z woleja Michała Kucharczyka. Z graczem Stali wszystko w porządku.

• Po zagraniu w pole karne Stali Mielec skiksował Bożidar Czorbadżijski, ale na szczęście gospodarzy piłka wyszła tylko na rzut rożny.

• Sebastian Kowalczyk zdecydowanie zbyt mocno zagrał prostopadle i żaden z jego partnerów nie był stanie dojść do piłki.

• Sebastian Kowalczyk został ukarany żółtą kartką za faul na Grzegorzu Tomasiewiczu.

• Krystian Getinger zdecydował się na strzał z dystansu, ale pewnie interweniował Dante Stipica.

• Znakomita interwencja Dante Stipicy po strzale głową Maksymiliana Sitka!

• Marcin Flis mocno uderzył z dystansu, ale piłka powędrowała nad poprzeczką bramki Dante Stipicy.

• Luis Mata z lewej strony boiska wyłożył piłkę do Michała Kucharczyka, a ten zupełnie niepilnowany kopnął obok bramki rywali!

• Kamil Grosicki dynamicznie popędził lewą stroną boiska, zagrał przed pole karne rywali, ale w ostatniej chwili obrońcy Stali Mielec wybili piłkę z własnego pola karnego.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu, a ukarany nią Arkadiusz Kasperkiewicz.

• Krystian Getinger dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Pogoni Szczecin, ale zupełnie bez zagrożenia.

• Marcin Flis lekko ucierpiał po starciu z przeciwnikiem.

• Prawą stroną boiska popędził Michał Kucharczyk, do grał do Kamila Grosickiego, ale ten w stuprocentowej sytuacji źle trafił w piłkę i nie zdołał skierować jej do bramki!

• Damian Dąbrowski zagrał prostopadle do Kamila Grosickiego, ale ten wrzucił wprost do rąk Rafała Strączka.

• Marcin Flis ostro sfaulował rywala w środkowej strefie boiska, ale arbiter nie zdecydował się pokazać kartki zawodnikowi Stali Mielec.

• Kamil Grosicki popędził lewą stroną boiska, dograł na pole karne do Luisa Maty, ten błyskawicznie oddał strzał, ale uderzenie zablokował Marcin Flis.

• Pierwsza interwencja Dante Stipicy po zagraniu w pole karne gości.

• Igor Łasicki skutecznie wybijał piłkę po dobrym prostopadłym podaniu jednego z graczy Stali Mielec.

• Rozpoczynamy drugie piątkowe spotkanie 22. kolejki PKO Ekstraklasy! Oby emocje były co najmniej takie jak w pierwszym dzisiejszym meczu!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Mielcu. Za moment rozpoczniemy rywalizację!

• W zeszłej kolejce Pogoń wygrała z Zagłębiem Lubin 2:1, dzięki czemu utrzymała stratę do Lecha Poznań na poziomie dwóch punktów. Świetny start zalicza Wahan Biczachczjan, autor dwóch bramek, którego trener wprowadza do składu bez pośpiechu.

• Stal to fenomen. Nie ma pieniędzy, stale zabierają jej najlepszych piłkarzy (w tym tygodniu Koki Hinokio), a mimo to zajmuje wyższe miejsce niż choćby Cracovia czy Śląsk Wrocław. W ostatniej kolejce drużyna z Mielca zdobyła Kraków. Przy Reymonta wygrała po bramce Grzegorza Tomasiewicza, co sprawiło, że awansowała na siódmą pozycję

• Oto wyjściowy skład Pogoni Szczecin:

• Podstawowy skład Stali Mielec:

• Czas na hit piątku w PKO Ekstraklasie. Zajmująca wysokie siódme miejsce Stal Mielec zagra z kandydatem do tytułu mistrza Polski - Pogonią Szczecin. Witamy w relacji LIVE!

Stal - Pogoń LIVE! Wicelider z wizytą na niewdzięcznym terenie

Stal - Pogoń LIVE! Wicelider z wizytą na niewdzięcznym terenie ©Andrzej Szkocki/Polska Press

Mecz Stal Mielec - Pogoń Szczecin ONLINE. To hit piątku w PKO Ekstraklasie. Zajmujący wysokie siódme miejsce gospodarze zagrają z kandydatem do tytułu mistrza Polski. Relacja LIVE od godziny 20:30.

Mecz Stal Mielec - Pogoń Szczecin ONLINE

Stal to fenomen. Nie ma pieniędzy, stale zabierają jej najlepszych piłkarzy (w tym tygodniu Koki Hinokio), a mimo to zajmuje wyższe miejsce niż choćby Cracovia czy Śląsk Wrocław.

W ostatniej kolejce drużyna z Mielca zdobyła Kraków. Przy Reymonta wygrała po bramce Grzegorza Tomasiewicza, co sprawiło, że awansowała na siódmą pozycję, a Wisła zwolniła trenera Adriana Gulę.

Pogoń pozostaje faworytem meczu, ale Stal nie jest bez szans. Tym bardziej, że u Portowców wypadł kolejny stoper. Zamiast Mariusza Malca na środku wystąpi Igor Łasicki - piłkarz, który z powodu urazów stracił jesień i cały poprzedni sezon.

Adam Majewski, trener Stali: - Pogoń jest na topie. Gra ładnie, składnie, szybko. Myślę, że o wyniku zadecyduje dyspozycja dnia. Kluczem będą pojedynki jeden na jeden. Mam nadzieję, że podołamy zadaniu.

Kosta Runjaic, trener Pogoni: - Pamiętam poprzednie moje wizyty w Mielcu i generalnie wiem, że tam ciężko się nam gra, ale nie ma to wpływu na nasze przygotowania do piątkowego spotkania. W poprzednim sezonie obronili się przed spadkiem, teraz są wyżej. Ustabilizowali formę, dobrze prezentują się, a my musimy pokazać odpowiednią intensywność, by wrócić z punktami. Luty jest ciężkim miesiącem, ale przed meczem z Lechem chcemy chcemy odnieść komplet zwycięstw.

Przewidywane składy na mecz Stal Mielec - Pogoń Szczecin:
Stal: Strączek - Kasperkiewicz, Czorbadżijski, Flis, Żyro - Domański, Urbańczyk, Matras, Tomasiewicz, Getinger - Sitek.
Pogoń: Stipica - Bartkowski, Łasicki, Zech, Mata - Silva, Dąbrowski, Kowalczyk, Żurawski, Grosicki - Zahović.

Nie zagrają w meczu Stal Mielec - Pogoń Szczecin:
Stal: Mak (problem z sercem), Budziński (kontuzja)
Pogoń: Malec, Triantafyllopoulos, Gorgon, Smoliński (kontuzje), Cibicki (zawieszenie)

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Pogoń - Stal 4:1 (Ekstraklasa, 21.08.2021)
Stal - Pogoń 1:0 (Ekstraklasa, 25.04.2021)

Mecz Stal Mielec - Pogoń Szczecin TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacji Canal+. Komentuje duet Bartosz Gleń, Michał Żewłakow. Relacja LIVE od godziny 20:30 w GOL24 - zapraszamy!