PKO Ekstraklasa. Mecz Wisła Płock - Jagiellonia Białystok...

PKO Ekstraklasa. Mecz Wisła Płock - Jagiellonia Białystok ONLINE. Goście pod ścianą. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Jakub Rzeźniczak - 3
    • Piotr Tomasik - 3 (Dawid Kocyła - bez oceny)
    • Filip Lesniak - 3
    • Dominik Furman - 3 (Radosław Cielemęcki - bez oceny)
    • Rafał Wolski - 3
    • Mateusz Szwoch - 3
    • Bartosz Śpiączka - 4
    • Łukasz Sekulski - 4 (Tomasz Walczak - bez oceny)

• Zlatan Alomerović - 3
    • Mateusz Skrzypczak - 3
    • Israel Puerto - 3
    • Michał Pazdan - 4
    • Tomas Prikryl - 4 (Paweł Olszewski - 3)
    • Nene - 4
    • Michal Sacek - 3 (Tomasz Kupisz - 3)
    • Bojan Nastić - 3 (Bartłomiej Wdowik - 3)
    • Camilo Mena - 3 (Aurelien Nguiamba - 3)
    • Jesus Imaz - 4
    • Marc Gual - 6
  • Koniec meczu! Jagiellonia Białystok przegrywała w Płocku dwiema bramkami po 10 minutach, ale do domu wraca z kompletem punktów! Na trafienia Bartosza Śpiączki i Łukasza Sekulskiego odpowiedzieli Marc Gual (trzykrotnie!) oraz Jesus Imaz!

To pierwsze wyjazdowe zwycięstwo Jagiellonii w tym sezonie!

• Nene uderza bezpośrednio z rzutu wolnego. Posłał piłkę wysoko nad bramką "Nafciarzy".

• Jakub Rzeźniczak "wykluczył się" z meczu w następnej kolejce z Legią Warszawą. Pociągnął za koszulkę rywala, za co został upomniany żółtą kartką.

• Rafał Wolski uderza zza pola karnego metr nad poprzeczką.

• Krzysztof Jakubik dolicza 5 minut do drugiej połowy.

• Marc Gual w prawym narożniku boiska. Sprytnie nabił Jakuba Rzeźniczaka i w ten sposób zyskał rzut rożny.

• Tomasz Walczak zmienia Łukasza Sekulskiego.

• Mateusz Szwoch uderza z dystansu wysoko nad bramką.

• Mateusz Skrzypczak z żółtą kartką za faul na Rafale Wolskim.

• Radosław Cielemęcki ruszył lewą stroną na dwóch rywali. Nie dość, że sobie nie poradził, to jeszcze faulował Nene.

• 300. mecz Michała Pazdana!

• Rafał Wolski z żółtą kartką.

• Starcie Rafała Wolskiego z Jesusem Imazem. Sztab medyczny gości zajmuje się Hiszpanem.

• ... a za Piotra Tomasika pojawia się Dawid Kocyła.

• Radosław Cielemęcki zmienia Dominika Furmana...

• Za te "okulary" Dominik Furman został upomniany żółtą kartką Dominik Furman

• Dominik Furman upomniany żółtą kartką.

• Prostopadłe podanie Jesusa Imaza w pole karne do Tomasza Kupisza. Ten był skutecznie blokowany przez Jakuba Szymańskiego.

• 4 300 widzów w Płocku przeżywa prawdziwy rollercoaster.

• Rafał Wolski uderza płasko z linii 16. metra. Piłka musnęła dalszy (lewy) słupek, po czym wyszła za linię końcową!

• [WIDEO] 58. MINUTA. HATTRICK MARCA GUALA

[WIDEO] 70. MINUTA. GOL JESUSA IMAZA

• Wrzutka Steve'a Kapuadiego "na walkę". Radzą sobie jednak goście - wybijają piłkę na uwolnienie.

• Israel Puerto upomniany żółtą kartką za faul. A to oznacza, że nie zagra w następnej kolejce z Wartą Poznań (29 kwietnia, godz. 15).

• .. a za Michala Sacka wchodzi Tomasz Kupisz.

• Podwójna zmiana w Jagiellonii: Paweł Olszewski zastępuje Tomasa Prikryla...

• Wisła grać! K*rwa mać!

- ryknęli kibice "Nafciarzy". Kolejny raz przekonujemy się, że "2:0 to niebezpieczny wynik"

• Zabójcza kontra gości!

Ruszyli dwóch na dwóch - Marc Gual z piłką i po jego lewej Jesus Imaz. Pierwszy z wymienionych podaje w "szesnastkę" do rodaka, który precyzyjnym uderzeniem przy prawym słupku wpisuje się na listę strzelców!

Obaj Hiszpanie mają po 13 goli w tym sezonie

• GOL DLA JAGIELLONII! STRZELCEM... JESUS IMAZ!!!

• Sztab medyczny Jagiellonii zajmuje się Tomasem Prikrylem. Goście przez moment będą grać w "dziesiątkę".

• "Miękkie" dośrodkowanie Piotra Tomasika z lewej linii pola karnego! Piłka nabrała dziwnego toru lotu i niemal przelobowała Zlatana Alomerovicia! Niemal, bo ten zdołał koniuszkami palców rękawicy "podnieść" futbolówkę" na poprzeczkę!

• Hiszpan odwraca losy meczu w Płocku

• Trwa napór gospodarzy. Piłkę głową, po dośrodkowaniach, wybijają najpierw Michał Pazdan, a po chwili Aurelien Nguiamba.

• Rafał Wolski zameldował się z piłką na prawej stronie pola karnego Jagiellonii. "Zakosem" poradził sobie z jednym rywalem, potem z drugim, a płaskie zagranie z narożnika pola bramkowego nie znalazło adresata przed bramką Jagiellonii.

• Bartosz Śpiączka zgrywa piętką do Mateusza Szwocha. Ten biegnie wzdłuż linii 16. metra, ale jego strzał został zablokowany.

• Bartłomiej Wdowik zmienia Bojana Nasticia.

• "Dzień konia" hiszpańskiego napastnika! Podholował piłkę środkiem w stronę pola karnego. Uderza płasko z ok. 18. metrów w stronę lewego rogu i wyciągnięty jak struna Bartłomiej Gradecki musi po raz trzeci wyciągać piłkę z siatki po uderzeniu Marca Guala!

• HATTRICK MARCA GUALA!!!

• Rzut wolny zawodników Pavola Stano nie przynosi zagrożenia pod bramką Zlatana Alomerovicia.

• Aurelien Nguiamba zmienia Camilo Menę.

• "Żółtko" również na koncie Michała Pazdana za faul na Łukaszu Sekulskim.

• Zdecydowane wejście Bojana Nasticia w Bartosza Śpiączkę. Sędzia bez wahania sięga do kieszonki - żółta kartka. Napastnikiem Wisły zajmuje się sztab medyczny "Nafciarzy".

• [WIDEO] 46. MINUTA. DUBLET MARCA GUALA

• Camilo Mena ruszył z piłką lewą flanką. Minął dwóch rywali, ale "rumakowanie" skończyło się na trzecim - Jakubie Szymańskim. Sęk w tym, że on faulował Kolumbijczyka.

• Płaskie zagranie z drugiej linii w "szesnastkę" Jagiellonii. Bartosz Śpiączka był skutecznie "odcięty" od piłki.

• Piłka teraz zagrana w "szesnastkę" gości nie znalazła adresata. Zlatan Alomerović wznawia grę z "piłki".

• Wisła Płock - Jagiellonia Białystok

• 12 Strzały 7
    • 7 Strzały celne 4
  • Po chwili prostopadłe podanie w "szesnastkę" do Jesusa Imaza! Jego strzał w środek bramki pewnie broni Bartłomiej Gradecki!

• Nie ma hattricka Marca Guala. Po zagraniu Camilo Meny Hiszpan uderza minimalnie niecelnie!

• Mocne, krzyżowe zagranie od obrony na prawe skrzydło do Tomasa Prikryla. Ten przyjął piłkę, popatrzył i wrzuca na środek pola bramkowego do Marca Guala, który zdobywa swoją 12. bramkę w tym sezonie! W ten sposób zrównał się w klasyfikacji strzelców z... Jesusem Imazem!

• JAGIELLONIA WYRÓWNUJE! DUBLET MARCA GUALA!!!

• Druga połowa rozpoczęta!

• Zbiórka na rzecz Ignasia

• Wracamy do Płocka, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Wisły z Jagiellonią Białystok. Po pierwszej połowie prowadzą gospodarze (2:1), choć w pierwszych dziesięciu minutach zdobyli dwie bramki.

Co nas czeka po zmianie stron?

• Koniec pierwszej połowy. Wisła Płock prowadzi z Jagiellonią Białystok 2:1 w spotkaniu rozpoczynającym 29. kolejkę Ekstraklasy.

• Rafał Wolski urwał się teraz prawą stroną. Podaje w pole karne do napastników, ale zakotłowało się w tym miejscu od zawodników Jagiellonii. Ci wybili na 18. metr pod nogi Filipa Lesniaka. Jego strzał został jednak zablokowany!

• Rzut rożny nie przynosi zagrożenia pod bramką gości.

• Dominik Furman podaje prostopadle do Rafała Wolskiego. Ten wrzuca w pole karne, skąd piłkę za linię końcową wybija Israel Puerto.

• Starcie Rafała Wolskiego z Bojanem Nasticiem. Od razu przy nich pojawił się arbiter, który nie sięgnął do kieszonki.

• [WIDEO] 35. MINUTA. GOL MARCA GUALA

• Wrzutka w pole karne do Jesusa Imaza. Szybszy od niego był wychodzący bramkarz Wisły.

• Bartłomiej Gradecki łapie piłkę przed bramką, uprzedzając Marca Guala.

• Będą emocje w Płocku na inaugurację 29. kolejki Ekstraklasy.

Wisła Płock - Jagiellonia Białystok

• 9 Strzały 4
    • 7 Strzały celne 2
  • Hiszpan przejmuje piłkę w polu karnym i uderza płasko w stronę bliższego rogu! Bartłomiej Gradecki nie zdołał skutecznie interweniować!

• JAGIELLONIA ŁAPIE KONTAKT! MARC GUAL!!!

• W Białymstoku wierzą w Jesusa

• Mocne dośrodkowanie z narożnika przed bramką. Zdecydowaną główką sytuację wyjaśnia Bartosz Śpiączka.

• Goście spróbowali zaatakować teraz lewą stroną. Wmieszał się w to Jakub Rzeźniczak, który wybija piłkę za linię końcową.

• Bojan Nastić "łamie" akcję z lewego narożnika pola karnego do środka. Jego strzał został zablokowany. Do odbitej piłki dopada Marc Gual, który przymierzył płasko w stronę dalszego słupka, wykorzystując "zasłonę" dwóch zawodników w niebieskich strojach. Wyciągnięty jak struna Bartłomiej Gradecki zdołał odbić piłkę do boku!

• "Cięte" dośrodkowanie Rafała Wolskiego w pole karne. Bartosz Śpiączka główkuje wyraźnie obok bramki.

• "Czyste" wejście Bojana Nasticia. Nie ma mowy o rzucie karnym Wślizg Bojana Nasticia

• Dominik Furman odbiera piłkę po zagraniu z prawej strony i od razu ruszył w stronę pola karnego Jagiellonii. Po wejściu Bojana Nasticia pada na murawę! Gospodarze domagali się kibice, ale sędzia zdecydowanym gestem zasygnalizował brak przewinienia i nakazał grać dalej.

• Marc Gual próbował przedrzeć się środkiem w pole karne. Nie poradził sobie z Jakubem Szymańskim. Jeszcze o piłkę powalczył Bojan Nastić, który przed "szesnastką" faulował Mateusza Szwocha.

• 66% Posiadanie piłki 34%

• Jakub Szymański podłączył się do akcji ofensywnej. Wrzuca w pole karne do Bartosza Śpiączki, który uderza obok bramki Jagiellonii.

• [WIDEO] 10. MINUTA. GOL ŁUKASZA SEKULSKIEGO

• Faul Nene ok. 30 metrów od własnej bramki. Niskie dośrodkowanie Piotra Tomasika ledwie doleciało w "szesnastkę".

• Jakub Szymański za lekko zgrywa piłkę do Bartłomieja Gradeckiego. Ten zdołał interweniować na linii 16. metra, uprzedzając rywala.

• Ostre starcie Bartosza Śpiączki i Michała Pazdana przy linii bocznej. Pierwszy z wymienionych ma pełne uzębienie, chociaż może lekko naruszone.

• Kolejny strzał "Nafciarzy" z ok. 20 metrów. W sam środek bramki, czyli dokładnie tam, gdzie z "koszyczkiem" czekał Zlatan Alomerović.

• W odpowiedzi Camilo Mena uderza mocno zza linii 16. metra minimalnie nad poprzeczką!

• [WIDEO] 2. MINUTA. GOL BARTOSZA ŚPIĄCZKI

• Miękkie dośrodkowanie w pole karne, skąd po uderzeniu głową niepilnowanego Łukasza Sekulskiego instynktownie interweniuje Zlatan Alomerović, a dobitka Steve'a Kapuadiego została zablokowana! Bramkar z"Jagi" w siatkarskim stylu odbija piłkę!

• Piłkarze Pavola Stano wiedzą, że "2:0 to niebezpieczny wynik". Poszli za ciosem i zyskali rzut wolny równo 9 metrów od lewego narożnika pola karnego.

• Mateusz Szwoch podciągnął akcję środkiem. Podaje płasko na środek pola karnego do kolegi, którego strzał został zablokowany, ale do odbitej piłki dopada Łukasz Sekulski, który mocnym uderzeniem kieruje piłkę do siatki!

• GOL DLA WISŁY! STRZELCEM ŁUKASZ SEKULSKI!!!

• Łukasz Sekulski podaje przed pole karne do Bartosza Śpiączki. Jego płaski strzał odbija do boku Zlatan Alomerović, a dobitkę Filipa Lesniaka po ziemi pewnie łapie bramkarz Jagiellonii!

• Rafał Wolski ponownie zameldował się na prawej stronie. Przegrał pojedynek z Michałem Pazdanem, ale zyskał aut w połowie odległości między linią środkową boiska, a "szesnastką" gości.

• Laga z głębi pola na wolne pole do Marca Guala. Ten, stojąc na 35. metrze od bramki Wisły, spodziewał się zagrania do nogi. Za darmo oddana piłka.

• Próba mocnego zagrania po linii do Jesusa Imaza. Skutecznie przyblokował go Jakub Szymański, który odzyskał piłkę.

• Jeszcze jeden! Jeszcze jeden!

- niesie się z trybun zajmowanych przez kibiców gospodarzy.

• Idealny początek spotkania w wykonaniu gospodarzy!

Mocne zagranie do Rafała Wolskiego, który wcielił się w prawoskrzydłowego i pognał w stronę pola karnego. Nie dogonił go Israel Puerto, i po podaniu przed bramkę Bartosz Śpiączka kieruje piłkę do siatki z bliska!

To premierowy gol Bartosza Śpiączki w barwach Wisły Płock (4 zdobył dla Korony Kielce), a dla Rafała Wolskiego - 8. asysta!

• GOL DLA "NAFCIARZY"! STRZELCEM BARTOSZA ŚPIĄCZKI!!!

• Dośrodkowanie Marca Guala zza pola karnego, w okolice dalszego (prawego) słupka do Tomasa Prikryla. Czech nie sięgnął jednak piłki.

• Na gwizdek Krzysztofa Jakubika spotkanie ze środka zaczynają goście!

• Kapitanami są Jakub Rzeźniczak i Jesus Imaz.

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Najskuteczniejsi strzelcy obu drużyn w tym sezonie

• Wisła Płock: Davo (9 goli), Rafał Wolski (7), Łukasz Sekulski, Marko Kolar (po 4).
    • Jagiellonia: Jesus Imaz (12 goli), Marc Gual (10), Nene (4).
  • Skład Jagiellonii Białystok

• Nafciarze u siebie nie przegrali trzech ostatnich spotkań i mają zamiar tę passę podtrzymać. Zwłaszcza, że po ostatniej wyjazdowej porażce z Piastem Gliwice od strefy spadkowej dzieli ich tylko pięć punktów. - Biorąc pod uwagę strzelone i stracone bramki nasze i Jagiellonii, to jesteśmy na podobnej pozycji. Rywale potrafią grać, strzelać dużo bramek, fajna jest ich ofensywa, są bardzo dobrze wyszkoleni technicznie, umieją się szukać na boisku, mają kilku ciekawych zawodników na podmiankę. Jakość tam na pewno jest. Trzeba być dobrze przygotowanym na te ofensywne wypady przeciwnika i dostać się pod ich pole karne, a potem wykorzystać stworzone sytuacje - ocenił trener Wisły Pavol Stano.

• Skład Wisły Płock

• Dla Jagiellonii piątkowe starcie ma duży ciężar gatunkowy. Ewentualna porażka może zepchnąć drużynę z Podlasia do strefy spadkowej. Białostoczanie pozostają jedynym w lidze zespołem bez wyjazdowego zwycięstwa. Zdaniem wielu kibiców mecz w Płocku to ostatnia okazja do przełamania. W kolejnych spotkaniach Żółto-Czerwoni w delegacjach zagrają z ligowymi mocarzami - Legią Warszawa i Lechem Poznań.

• ... a na relację NA ŻYWO poprowadzi Tomasz Górski. Dzień dobry, kłaniam się nisko!

• 29. kolejkę Ekstraklasy zaczynamy w Płocku. Już za 25 minut Wisła podejmie przed własną publicznością Jagiellonię Białystok. Ekipa z Podlasia jest poważnie zagrożona spadkiem, a potyczka z Nafciarzami może być ostatnią szansą na wyjazdowe zwycięstwo.

Spotkanie na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku poprowadzi Krzysztof Jakubik...

• 💛❤️ Ignaś to pochodzący z Płocka mały podopieczny białostockiej Fundacji #naSZPIKowani, zmagający się z ciężkim skojarzonym niedoborem odporności (SCID). Pomóżmy mu w walce z chorobą❗️

1/4
przejdź do galerii

Wisła Płock - Jagiellonia LIVE! Prowadzili 2:0, jest 2:3. Show nowego piłkarza Legii ©Canal+ Sport

Wisła Płock - Jagiellonia Białystok ONLINE. Spotkanie w Płocku zainauguruje 29. kolejkę PKO Ekstraklasy. Ekipa z Podlasia jest poważnie zagrożona spadkiem, a potyczka z Nafciarzami może być ostatnią szansą na wyjazdowe zwycięstwo. Pierwszy gwizdek arbitra o godzinie 18:00. Relacja LIVE w GOL24!

PKO Ekstraklasa. Mecz Wisła Płock - Jagiellonia Białystok ONLINE

- Jedziemy do Płocka wygrać, taki jest nasz cel. Stać nas jednak też na dobry wynik w Warszawie i Poznaniu - podkreśla szkoleniowiec Jagiellonii Adrian Siemieniec. - Potrzebujemy więcej pewności siebie, a ona bierze się z wyników i postawy na boisku. Nie da się wypracować tego w jednym meczu. Presja wynikająca z braku wygranej na wyjeździe na pewno nam nie pomoże - dodaje.

Jagiellonia wystąpi w Płocku bez kapitana Tarasa Romanczuka, któremu odnowił się uraz pięty.

Spotkanie poprowadzi sędzia Krzysztof Jakubik z Siedlec. Za technologię VAR odpowiadać będą Bartosz Frankowski oraz Adam Kupsik.

Nie zagrają w meczu Wisła Płock - Jagiellonia Białystok
Wisła Płock: Milan Kvocera, Paweł Chrupałła.

Jagiellonia Białystok: Taras Romanczuk, Bojan Nastić, Wojciech Łaski.

Mecz Wisła Płock - Jagiellonia Białystok TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Wisła Płock - Jagiellonia w Canal+ Sport. Stream w internecie na stronie i w aplikacji Canal+. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00 - zapraszamy!

18:00 Wisła Płock - Jagiellonia Białystok CANAL+ SPORT