PKO Ekstraklasa. Mecz Wisła Płock - Zagłębie Lubin ONLINE....

PKO Ekstraklasa. Mecz Wisła Płock - Zagłębie Lubin ONLINE. Zwycięstwo da chwilowy spokój. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 27. kolejka
2023-04-08 12:30

Wisła Płock

2

Zagłębie Lubin

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej Wielkiej Soboty!

• Za tydzień Wisła Płock pojedzie do Gliwic na mecz z Piastem, natomiast Zagłębie Lubin na własnym obiekcie zmierzy się z Górnikiem Zabrze.

• Oceny piłkarzy po meczu Wisła Płock - Zagłębie Lubin (w skali 1-6):

Wisła Płock

• Bartłomiej Gradecki - 4
    • Aleksander Pawlak - 4, (Dawid Kocyła - bez oceny)
    • Jakub Rzeźniczak - 3
    • Jakub Szymański - 4
    • Steve Kaupadi - 3
    • Piotr Tomasik - 4
    • Filip Lesniak - 3
    • Mateusz Szwoch - 3
    • Rafał Wolski - 4, (Dominik Furman - bez oceny)
    • Łukasz Sekulski - 4, (Damian Warchoł - 4)
    • Bartłomiej Śpiączka - 4, (Martin Hasek - bez oceny)

• Sokratis Dioudis - 3
    • Mateusz Grzybek - 3
    • Jarosław Jach - 2
    • Bartosz Kopacz - 2
    • Luis Mata - 3, (Bartłomiej Kłudka - 2)
    • Kacper Chodyna - 3
    • Marko Poletanović - 3
    • Łukasz Łakomy - 2, (Jakub Żubrowski - 2)
    • Tomasz Pieńko - 2, (Filip Starzyński - bez oceny)
    • Damjan Bohar - 3, (Tornike Gaprindaszwili - 3)
    • Jakub Świerczok - 3, (Rafał Adamski - 2)
  • "Nafciarze" dzięki temu zwycięstwu mają już siedem punktów przewagi nad strefą spadkową. Natomiast dla "Miedziowych" kolejne tygodnie mogą być bardzo ciężkie i nerwowe.

• Koniec meczu w Płocku. Wisła wygrywa z Zagłębiem Lubin 2:0!

• W końcówce meczu Zagłębie jeszcze próbuje naciskać, ale nie zapowiada się, że przyniesie to rezultat.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

• Dominik Furman ma problemy techniczne. Zawodnikowi Wisły rozpruł się but i potrzebuje nowego na zmianę.

• Natomiast Martin Hasek pojawił się w miejsce Bartosza Śpiączki.

• Dwie ostatnie zmiany w Wiśle Płock. Dawid Kocyła zmienił Aleksandra Pawlaka

• Zagłębie rozgrywa piłkę w środku pola, ale niewiele z tego wynika.

• "Miedziowi" starają się przejąć inicjatywę, ale nie widać wielu argumentów, by mogli stworzyć zagrożenie pod bramką gospodarzy.

• Roszada także w składzie Wisły Płock. Dominik Furman pojawił się w miejsce Rafała Wolskiego.

• Ostatnia zmiana w Zagłębiu Lubin. Filip Starzyński zmienił Tomasza Pieńkę.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego bez zagrożenia.

• Znowu zakotłowało się w polu karnym Zagłębia. Żaden z zawodników gości nie potrafił wybić piłki z własnego pola karnego, ale skończyło się tylko na rzucie rożnym.

• Natomiast Jakub Żubrowski pojawił się w miejsce Łukasza Łakomego.

• Dwie zmiany w Zagłębiu Lubin. Bartłomiej Kłudka zmienił Luisa Matę

• Jarosław Jach stracił piłkę przed własnym polem karnym, piłkę przejął Bartosz Śpiączka, zagrał do Damiana Warchoła, a ten precyzyjnym uderzeniem podwyższył wynik meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Damian Warchoł podwyższył na 2:0!!!

• Pierwsza zmiana w Wiśle Płock. Damian Warchoł zmienił Łukasza Sekulskiego.

• Wrzutka z narożnika boiska nie zagroziła bramce "Nafciarzy".

• W odpowiedzi Łukasz Chodyna pokusił się o indywidualną akcję i zdołał wywalczyć rzut rożny.

• Piotr Tomasik został ukarany żółtą kartką.

• Po wrzutce z narożnika boiska do strzału doszedł Jakub Rzeźniczak, ale piłkę zdołał wybić Jarosław Jach!

• Gospodarze wywalczyli rzut rożny po akcji Bartosza Śpiączki.

• Zagranie w pole karne Wisły, ale tam skutecznie interweniowali obrońcy.

• Natomiast Rafał Adamski pojawił się w miejsce Jakuba Świerczoka.

• Dwie zmiany w Zagłębiu Lubin. Tornike Gaprindaszwili zmienił Damjana Bohara.

• Rafał Wolski zagrał w pole karne "Miedziowych", tam do piłki dopadł Łukasz Sekulski i precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! Łukasz Sekulski otwiera strzelanie w Wielką Sobotę!!!

• Marko Poletanović ukarany żółtą kartką.

• Damjan Bohar wpadł w pole karne Wisły, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Jeden z graczy Zagłębia Lubin ucierpiał przy linii własnego pola karnego.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu drużyn wracają na murawę stadionu w Płocku. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części meczu w Płocku. Do przerwy bezbramkowy remis.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Coraz mocniej atakują goście. Teraz Luis Mata spróbował oddać strzał, ale Jakub Szymański skutecznie zablokował strzał.

• Marko Poletanović niezbyt udanie dośrodkował w pole karne "Nafciarzy".

• Mateusz Grzybek został sfaulowany blisko pola karnego Wisły Płock. Będzie okazja dla gości.

• Zakotłowało się w polu karnym Wisły Płock, do piłki dopadł Kacper Chodyna, oddał sytuacyjny strzał, ale świetnie interweniował Bartłomiej Gradecki!

• Piotr Tomasik oddał strzał z dystansu, ale pewnie interweniował bramkarz gości.

• "Nafciarze" znowu przejmują inicjatywę. Na razie obserwujemy dobry i szybki mecz.

• Jarosław Jach ma problemy zdrowotne, ale chyba za chwilę wróci do gry.

• Marko Poletanović zagrał w pole karne "Nafciarzy" do Jarosława Jacha, ale jego uderzenie pewnie obronił Bartłomiej Gradecki!

• Mateusz Szwoch popędził z kontratakiem, ale fatalnie podał w pole karne gości.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego na głowę Bartosza Kopacza, ale gracz Zagłębia uderzył niedokładnie.

• Steve Kapuadi ukarany żółtą kartką.

• Luis Mata dośrodkował do Jakuba Świeczoka, ale ten uderzył niecelnie.

• Damjan Bohar wpadł w pole karne gospodarzy i oddał precyzyjny strzał, który minimalnie minął bramkę Bartłomieja Gradeckiego.

• Aleksander Pawlak spróbował swoich sił strzałem z dystansu, ale futbolówka powędrowała daleko od bramki gości.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne "Nafciarzy" bez zagrożenia.

• W odpowiedzi piłkę w polu karnym "Miedziowych" dostał Bartosz Śpiączka, zdecydował się na szybki strzał, ale Sokratis Dioudis świetnie interweniował!

• Jakub Świerczok dostał piłkę na przedpolu i spróbował oddać mocny strzał, ale piłka trafiła wprost w Jakuba Szymańskiego.

• Próba prostopadłego zagrania, ale jeden z graczy Zagłębia z łatwością odebrał piłkę.

• Na początku meczu to Wisła Płock częściej utrzymuje się przy piłce. Gospodarze próbują przejąć inicjatywę.

• Rozpoczynamy pierwsze spotkanie w Wielką Sobotę!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Płocku. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację!

• Natomiast oto zestawienie Wisły Płock:

• Tak prezentuje się skład Zagłębia Lubin:

• Jesienią Zagłębie Lubin wygrało na własnym stadionie z Wisłą Płock 2:1 po bramkach Martina Dolezala i Kacpra Chodyny. Dla "Nafciarzy" honorowe trafienie zanotował Aleksander Pawlak. Wynik spotkania został ustalony po upływie godziny gry.

• Natomiast Zagłębie Lubin ma o dwa punkty mniej od swojego dzisiejszego rywala. "Miedziowi" są na granicy utrzymania i ewentualne dzisiejsze zwycięstwo na pewno da nieco spokoju w święta Wielkanocne. Zespół z Lubina podobnie jak dzisiejsi rywale w trzech ostatnich meczach zanotował zaledwie dwa punkty remisując z Jagiellonią Białystok i Wartą Poznań oraz przegrywając z Pogonią Szczecin 0:1.

• Wisła Płock zajmuje dziesiąte miejsce w ligowej tabeli. "Nafciarze" na swoim koncie zgromadzili trzydzieści trzy punkty, co daje im jednak tylko cztery "oczka" przewagi nad strefą spadkową. Zespół z Płocka w trzech ostatnich meczach zdobył zaledwie dwa punkty remisując z Radomiakiem Radom i Widzewem Łódź. Pomiędzy tymi dwoma meczami "Nafciarze" jeszcze przegrali z Górnikiem Zabrze 2:3.

• Pogoda w Płocku wydaje się dzisiaj idealna do grania!

• Witamy serdecznie! W pierwszym sobotnim meczu 27. kolejki PKO Ekstraklasy Wisła Płock na własnym stadionie zmierzy się z Zagłębiem Lubin. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Wisła Płock - Zagłębie LIVE! Zwycięstwa da (chwilowy) spokój

Wisła Płock - Zagłębie LIVE! Zwycięstwa da (chwilowy) spokój ©Piotr Krzyżanowski

PKO Ekstraklasa. Mecz Wisła Płock - Zagłębie Lubin ONLINE. Świąteczne, czyli sobotnie granie rozpoczniemy od wizyty na budowie, czyli stadionie Nafciarzy. W porze obiadowej gospodarze albo goście spróbują wykonać ważny krok w kierunku pozostania w lidze. Relacja LIVE od godziny 12:30.

PKO Ekstraklasa. Mecz Wisła Płock - Zagłębie Lubin ONLINE

Wisła przystępuje do meczu z dziesiątego miejsca. Zagłębie jest czternaste. Między zespołami są dwa punkty różnicy. Jedni i drudzy tyle samo czekają na przełamanie, czyli dokładnie miesiąc.

W zeszłej kolejce Wisła nie potrafiła ograć Radomiaka Radom (1:1). Musiała gonić wynik. Ostatecznie bramka Łukasza Sekulskiego dała punkt. Zagłębie też podzieliło się punktami, remisując 0:0 z Wartą Poznań.

We wrześniu pierwszy mecz padł łupem Zagłębia. Zespół prowadzony wówczas przez Piotra Stokowca wygrał z Wisłą 2:1. Po golu strzelili Martin Doleżal i Kacper Chodyna. Ale strzelanie w 3 minucie zaczął Aleksander Pawlak.

Decyzją PZPN w rewanżu zagwiżdże sędzia Paweł Malec z Łodzi. System VAR obsłużą Jarosław Przybył i Bartosz Heinig.

Pavol Stano, trener Wisły: - Troszeczkę inaczej przeciwnicy spisują się pracując z nowym trenerem. Jest to drużyna niebezpieczna, prezentuje się w moim przekonaniu teraz dużo lepiej, ale gramy u siebie i dlatego jesteśmy w lepszej sytuacji i mamy większe szanse na zwycięstwo.

Nie zagrają w meczu Wisła - Zagłębie:
Wisła: Kvocera, Chrupałła
Zagłębie: - - - - -

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Zagłębie - Wisła 2:1 (Ekstraklasa, 18.09.2022)
Zagłębie - Wisła 3:1 (Ekstraklasa, 18.02.2022)
Wisła - Zagłębie 4:0 (Ekstraklasa, 20.08.2021)

Mecz Wisła Płock - Zagłębie Lubin TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo wyłącznie na kanałach Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. W internecie odpłatnie na stronie oraz w aplikacji Canal+ Online. Komentuje duet Łukasz Wiśniowski, Tomasz Wieszczycki. Relacja LIVE w sobotę od godziny 12:30 w GOL24 - zapraszamy!