PKO Ekstraklasa. Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok...

PKO Ekstraklasa. Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok ONLINE. Ważny mecz na dole tabeli. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Jurich Carolina 3
    • Giannis Massouras 2 (Dawid Drachal - bez oceny)
    • Maxime Dominguez 3 (Damian Tront - bez oceny)
    • Kamil Drygas 3
    • Dimityr Wełkowski 3
    • Luciano Narsingh 2 (Angelo Henriquez 2)
    • Chuca 2 (Olaf Kobacki 3, Michael Kostka - bez oceny)
    • Koldo Obieta 3

• Zlatan Alomerović 3
    • Dusan Stojinović 2 (Miłosz Matysik 3)
    • Israel Puerto 3 (Michał Pazdan - bez oceny)
    • Mateusz Skrzypczak 3
    • Bojan Nastić 3
    • Nene 4
    • Michal Sacek 3
    • Jesus Imaz 3
    • Bartłomiej Wdowik 3 (Aurelein Nguiambo - bez oceny)
    • Tomas Prikryl 3 (Tomasz Kupisz - 3)
    • Marc Gual 2 (Jauna Camara - bez oceny)
  • Końcowy gwizdek Pawła Malca! Miedź Legnica mimo wybornych okazji strzeleckich w drugiej połowie remisuje z Jagiellonią Białystok 1:1!

• Piłka po zagraniu Dawida Drachala trafiła do niepilnowanego przed polem karnym Nemanji Mijuskovicia. Kapitan Miedzi uderzył jednak za lekko.

• Dawid Drachal ukarany żółtą kartką za faul na Miłoszu Matysiku.

• Juan Camara wszedł w miejsce Marca Guala.

• Podwójna zmiana w Jadze. Michał Pazdan za Israela Puerto.

• Sześć minut doliczył sędzia Paweł Malec.

• Giannis Masouras opuścił plac gry. Wchodzi Dawid Drachal.

• Damian Tront na boisku po długiej kontuzji. Zastąpił Domingueza.

• Jesus Imaz uruchomił Marca Guala. Napastnik Jagiellonii stracił futbolówkę przed szesnastką.

• Aurelien Nguiamba wchodzi w miejsce Bartłomieja Wdowika.

• Chilijski napastnik będzie pauzował w kolejnym spotkaniu.

• Angelo Henriquez napomniany żółtą kartką.

• Strzelec gola Nene uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego. Piłka przeleciał obok słupka.

• Michael Kostka wszedł w miejsce Olafa Kobackiego. Krótko przebywał na boisko skrzydłowy Miedzi.

• Michal Sacek obejrzał żółtą kartkę.

• Tomasz Kupisz wszedł w miejsce Tomasa Prikryla.

• Schodzi Dusan Stojinović. Wchodzi Miłosz Matysik.

• Angelo Henrizquez znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem! Miał mnóstwo czasu, ale uderzył prosto w Zlatana Alomerovicia.

• Kolejna szansa Miedzi! Olaf Kobacki znalazł się w doskonałej sytuacji po zgraniu Obiety i... fatalnie przestrzelił.

• Israel Puerto napomniany żółtą kartką. Już siódmą w tym sezonie.

• Kontuzja Olafa Kobackiego. Gracz Miedzi trzyma się za prawe kolano.

• Świetną okazję miał Olaf Kobacki, ale źle przyjął piłkę i uprzedził go Zlatan Alomerović.

• Mocno sypnęło śniegiem w Legnicy. Z kolei kontratak Miedzi zmarnował Giannis Massouras. Grek wygonił się za linię końcową.

• Obrócił się z piłką w szesnastce Bartłomiej Wdowik i uderzył lewą nogą. Piłka minęła jednak światło bramki.

• Schodzi Luciano Narsingh. W jego miejsce wszedł Angelo Henriquez.

• Giannis Massouras leży w polu karnym Jagiellonii po starciu z Mateuszem Skrzypczakiem. Nie ma mowy o rzucie karnym.

• Kamil Drygas zwiódł balansem Israela Puerto i uderzył tuż zza pola karego. Broni Zlatan Alomerović.

• Maxime Dominguez dostał piłkę w szesnastce od bardzo aktywnego Olafa Kobackiego, ale nie trafił czysto.

• Bezpośrednio z rzutu wolnego przymierzył Dimityr Wełkowski. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

• Żółta kartka dla Nene. Portugalczyk faulował rozpędzonego Olafa Kobackiego.

• Początek drugiej połowy!

• Zmiana w ekipie Miedzi. Olaf Kobacki zastąpił Chucę.

• Koniec pierwszej odsłony! W Legnicy remis 1:1.

• Dwie minuty doliczył sędzia Paweł Malec do pierwszej połowy.

• Levent Gulen napomniany żółtą kartkę za faul na Michale Sacku.

• Ładna akcja Bartłomieja Wdowika. Wpadł w pole karne i wycofał do Jesusa Imaza. Strzał Hiszpana został zablokowany.

• Żółtą kartką został ukarany Dusan Stojinović.

• Ucierpiał Kamil Drygas. Potrzebna była interwencja sztabu medycznego.

• Było blisko! Israel Puerto nabiegał na piłkę po centrze Bartłomieja Wdowika z kornera. Futbolówka minimalnie minęła słupek.

• Luciano Narsingh z prawej flanki dośrodkował w kierunku Koldo Obiedy. Radzą sobie białostoczanie.

• Przycisnęła teraz Miedź. Z woleja strzelił Maxime Dominguez, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Dimityr Wełkowski dokładnie zacentrował z rzutu rożnego. Do piłki najwyżej wyskoczył Nemanja Mijusković i precyzyjnym strzałem głową zaskoczył Zlatana Alomerovicia.

• GOOOOOOOOOL! Nemanja Mijusković. W Legnicy 1:1!

• Miedź próbuje odpowiedzieć. Po rzucie rożnym zgrywał piłkę Chuca, ale zagrał za nisko.

• Jagiellonia przechwyciła piłkę na połowie Miedzi. Michal Sacek zagrał do Nene, a Portugalczyk soczyście uderzył z 25 metrów. Futbolówka nie leciała w okienko, ale Stefanos Kapino zastygł w bramce.

• GOOOOOOOOOL! 1:0 dla Jagiellonii Białystok! Nene!

• Zablokowany strzał Marca Guala, po chwili zza pola karnego przymierzył Jesus Imaz. Na raty broni bramkarz Miedzi.

• Kolejny raz Isreal Puerto próbował dogrywać z głębi pola w pole karne Miedzi. Niedokładne zagranie.

• Składający się do główki w polu karnym Kamil Drygas minął się z piłką. Dobijał jeszcze z pozycji leżącej, ale niecelnie.

• Giannis Massouras pokazał się na prawym skrzydle, ale dośrodkował już zza linii końcowej.

• Jurich Carolina wyrzucił daleko piłkę z autu w pole karne. Nie sięgnął jej Nemanja Mijusković.

• Niezła akcja gości. Jesus Imaz uruchomił Tomasa Prikryla. Czech był jednak nie niewielkim spalonym.

• Luciano Narsingh w polu karnym stracił kontrolę nad piłką. Wcześniej był jednak ofsajd.

• Było groźnie! Marc Gual zagrał na jeden kontakt z Jesusem Imazem. Ten pierwszy chciał z ostrego kąta przelobować golkipera, ale uderzył poza światłem bramki.

• Początek meczu!

• Spotkanie poprowadzi sędzia Paweł Malec z Łodzi, a system VAR obsłużą Jarosław Przybył oraz Marcin Boniek.

• Jagiellonia w Legnicy wcale nie będzie faworytem. W tym momencie jest jedynym zespołem bez wygranej na wyjeździe. W minionej kolejce przegrała u siebie z Rakowem Częstochowa i aktualnie ma tylko punkt zapasu nad otwierającą strefę spadkową Koroną Kielce.

• Ekipa trenera Grzegorza Mokrego zamyka tabelę, ale na własnym terenie radzi sobie całkiem nieźle. W tym roku w Legnicy nie wygrał jeszcze nikt. Radomiak i Lech Poznań wywiozły po punkcie, a Wisła Płock doznała porażki.

• Podstawowy skład Jagiellonii Białystok:

• Wyjściowy skład Miedzi Legnica:

• Miedź i Jagiellonia bronią się przed spadkiem. Legniczanie szlifują dno, a białostoczanie znajduje się tuż nad kreską. Kto będzie górą w meczu za "sześć" punktów? Zapraszamy na relację NA ŻYWO. Początek spotkania o godzinie 12:30.

Miedź - Jagiellonia LIVE! Ważny mecz na dole tabeli

Miedź - Jagiellonia LIVE! Ważny mecz na dole tabeli ©Wojciech Wojtkielewicz

Mecz Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok ONLINE. Obie ekipy bronią się przed spadkiem. Legniczanie szlifują dno, a Jagiellonia znajduje się tuż nad kreską. Wygrany złapie nieco oddechu przed decydującą fazą rozgrywek. Pierwszy gwizdek arbitra w niedzielę o godzinie 12:30. Gdzie oglądać mecz Miedź - Jagiellonia na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online w internecie. Relacja na żywo w GOL24!

PKO Ekstraklasa. Mecz Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok ONLINE

Nastroje w drużynie są jednak nieszczególne. W zeszłej kolejce Miedź zaprezentowała się kiepsko i przegrała wyjazdowe derby z Zagłębiem Lubin. - Najlepszą reakcją na ostatni wynik będzie dobra postawa na boisku w najbliższym spotkaniu. Musi przerodzić się ona w nasze zwycięstwo, żeby słabą grę i porażkę w Lubinie przetrawić oraz oczywiście poprawić swoją sytuację w tabeli – zaznaczył Grzegorz Mokry.

Jagiellonia w Legnicy wcale nie będzie faworytem. W tym momencie jest jedynym zespołem bez wygranej na wyjeździe. W minionej kolejce przegrała u siebie z Rakowem Częstochowa i ma tylko dwa punkty zapasu nad strefą spadkową. - Wiemy, jak wygląda nasza statystyka wyjazdowa i to nas uwiera. Chcemy to zmienić i wrócić z wygraną - deklaruje trener Maciej Stolarczyk.

W Białymstoku to Jagiellonia cieszyła się z kompletu punktów. Wygraną dało gospodarzom trafienie Nene w samej końcówce spotkania. - Przestrzegałbym przed huraoptymizmem. W naszej lidze nie ma zdecydowanych faworytów. Legniczanie chcą włączyć się do walki o utrzymanie. Zrobią wszystko, aby wygrać, ale mamy swój pomysł, jak odciągnąć rywali od własnej bramki - zaznaczył Stolarczyk.

Zawody poprowadzi sędzia Paweł Malec z Łodzi, a system VAR obsłużą Jarosław Przybył oraz Marcin Boniek.

Nie zagrają w meczu Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok:

Miedź Legnica: -

Jagiellonia Białystok: Taras Romanczuk (pauza za kartki)

Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok w Canal+ Sport. Stream w internecie na stronie i w aplikacji Canal+. Komentuje duet Rafał Skrzyński - Remigiusz Jezierski. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:30 - zapraszamy!

12:30 Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok CANAL+ SPORT