Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 GKS Bełchatów

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

GKS Bełchatów

0

• Za nami pierwsze spotkanie 17. kolejki Ekstraklasy, w którym Podbeskidzie wygrywa z GKS-em Bełchatów 1:0. Dziękujemy za śledzenie naszej transmisji i zapraszamy na kolejne!

• Podbeskidzie wygrywa u siebie z GKS Bełchatów.

• Koniec meczu!!!

• Zmiana taktyczna. Za Cohena Rogalski.

• Druga połowa potrwa jeszcze trzy minuty.

• Podbeskidzie cofnęło się do głębokiej defensywy. Próby GKS mające przynieść wyrównanie, nie przynoszą efektu.

• Strzał Nowaka główką z siedmiu metrów, jednak w środek bramki. Znowu dogrywał Kosowski.

• Nieudane dośrodkowanie Kamila Kosowskiego z lewej strony boiska.

• Faul Mariusza Sachy w środku pola.

• Przewaga Bełchatowian w ostatnich minutach, ale nic z niej nie wynika.

• W bardzo dobrej okazji w polu karnym znalazł się Sacha. Jego strzał był jednak bardzo niecelny.

• Kuświk wchodzi za Wróbla.

• Kontra Bełchatowian zakończona nieudanym strzałem Pawła Buzały.

• Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Bełchatów

• Żółta kartka dla Sourka.

• Za Zbozienia wchodzi Nowak.

• Niecelny strzał Ziajki z dystansu.

• Dużo chaosu na boisku, od rzutu z autu rozpoczyna Tomasz Sokołowski.

• Za Żewłakowa na boisku pojawia się Buzała.

• Zbozień miał okazję do wyrównania. Jego główka mija jednak prawy słupek bramki strzeżonej przez Zajaca. Podawał Kamil Kosowski.

• Za Patejuka wchodzi Mariusz Sacha.

• Świetna akcja "Górali" zakończona znakomitym strzałem Ziajki lewą nogą tuż przy słupku! Sapela był bez szans.

• GOOOL!!!

• Uderzenie Kosowskiego z około 30 miejscu na rzut rożny paruje Richard Zajac.

• Strzał Ziajki, Sapela "wypluł" piłkę przed siebie. Patejuk próbował dobitki. Jego strzał główką okazał się nieskuteczny.

• Fonfara próbował strzału z narożnika pola karnego. Strzał bardzo niecelny.

• Żewłakow dostał piłkę w polu karnym, jego strzał został zablokowany przez obrońców Podbeskidzia

• Kosowski próbował akcji na lewej stronie

• Za Dancika wszedł Sourek

• Piłkarze zaczęli II połowę

• Piłkarze już są na boisku, za moment rozpocznie się 2 połowa.

• Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

• Za nami pierwsze 45 minut, które nie zachwyciło. Miejmy nadzieję, że druga odsłona przyniesie nam więcej emocji i wreszcie zobaczymy bramki.

• Koniec I połowy.

• Aktywny dzisiaj Ziajka strzela w środek bramki.

• Konieczny uderza z rzutu wolnego. Piłka o kilka metrów mija prawy słupek bramki strzeżonej przez Sapelę.

• Teraz Podbeskidzie próbuje uporządkować grę w środkowej strefie boiska.

• Ziajka faulowany w polu karnym, jednak arbiter tego spotkania nie dyktuje "jedenastki".

• Z prawej strony boiska próbował przedrzeć się Ziajka, ale faulował.

• Przewaga Bełchatowian w ostatnich minutach spotkania nie podlega dyskusji.

• Zamieszanie w polu karnym po dośodkowaniu Kosowskiego z rzutu rożnego. W ostatniej chwili sytuację wyjaśniają obrońcy Podbeskidzia.

• W polu karnym Podbeskidzia przewraca się Sawala. Sedzia Stefański każe grać dalej.

• Szansa dla Bełchatowa. W słupek z ostrego kąta uderza Sawala.

• Patejuk dośrodkował w pole karne, ale Demjan nie doszedł do tego zagrania

• Znowu z dystansu próbował Ziajka. Strzał ląduje wysoko nad poprzeczką Sapeli.

• Z minuty na minutę goście prezentują się coraz lepiej. To oni częściej są przy piłce.

• Od dwóch dni w Bielsku pada. Murawa na stadionie przy Żywieckiej pozostawia wiele do życzenia

• Zespół z Bełchatowa, prowadzony przez Kamila Kieresia, nie wygrał od dwóch spotkań i nieustannie, nerwowo spogląda za siebie. 13 miejsce w tabeli nie zadowala nikogo, a przewaga zaledwie trzech punktów nad czerwoną strefą, oznacza potrzebę obowiązkowego gromadzenia punktów. Jednak czy są realne przesłanki by myśleć o zwycięstwie w Bielsku, skoro dotąd nie udało się wygrać na wyjeździe ani razu?

• Spotkanie pomiędzy Bełchatowem a Podbeskidziem w rundzie jesiennej, podczas 2. kolejki T- Mobile Ekstraklasy było bolesną lekcją dla beniaminka, który doznał pierwszej i od razu tak dotkliwej porażki w najwyższej klasie rozgrywkowej. Od momentu meczu w Bełchatowie, podopieczni Roberta Kasperczyka radzą sobie zdecydowanie lepiej i z 20 punktami na koncie, zajmują 10. miejsce w tabeli.

• Witamy serdecznie z Bielska-Białej, gdzie meczem pomiędzy miejscowym Podbeskidziem a GKS-em Bełchatów, zainaugurowana zostanie 17. kolejka ekstraklasy.