• Bardzo dużo cierpkich słów powiedział teraz Stawowy w kierunku arbitra

• Bardzo dobrze głową wybija Kołodziej piłkę poza swoje pole karne

• Uderzenie Chwlibogowskiego broni Zajac

• Zajac kapitalnym wyjściem zatrzymał pędzącego Olchowskiego

• Do końca pierwszej połowy pozostało 5 minut, jak na razie zespołem lepszym są goście. Jednak to Podbeskidzie prowadzi!

• Gorczyca skacze wyżej od zawodników Podbeskidzia, jednak to goście rozpoczną grę od własnej bramki

• Demjan uderza w poprzeczkę! Gorczyca kapitalnie broni dobitkę Patejuka!

• Konieczny wybija z linii bramkowej uderzenie Piotra Piechniaka

• Sylwester Patejuk wyprowadza Podbeskidzie na prowadzenie!

• Niecelne uderzenie Demjana, golkiper GKS-u spokojnie mógł odprowadzić piłkę wzrokiem

• Niedokładne dośrodkowanie Patejuka w pole karne "Gieksy"

• Obie ekipy wychodzą właśnie na murawę prowadzeni przez trójkę sędziowską z Mariuszem Trofimcem na czele

• ŁKS wygrał swój mecz z Bogdanką Łęczna, jednak Podbeskidzie grać będzie dzisiaj o powiększenie do 8 punktów swojej przewagi nad Piastem Gliwice, który sensacyjnie poległ w starciu z Flotą Świnoujście