Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 - 1 Górnik Łęczna

3

Górnik Łęczna

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej transmisji i zapraszamy na kolejne, życzymy wszystkim udanego wieczoru.

• Za nami emocjonujące i ciekawe spotkanie w Bielsku-Białej, gdzie gospodarze pokonali Bogdankę Łęczna. Podbeskidzie zagrało efektownie i skutecznie i przełamało serię trzech spotkań bez zwycięstwa. Ozdobą spotkania były gol Osińskiego oraz koronkowa akcja, po której padł trzeci gol dla bielszczan. Tak więc "Górale" zdobywają jakże ważne dla nich trzy punkty i mają już Ekstraklasę na wyciągnięcie ręki!

• Koniec!

• Strzał Kaczmarka z rzutu wolnego, ale broni Zajac.

• Nakładka Koniecznego i ogląda on żółty kartonik.

• Sędzia dolicza trzy minuty do drugiej połowy spotkania.

• Osiński wpada z lewej strony w pole karne, podaje, ale jego podanie trafia wprost pod nogi obrońcy Bogdanki.

• Malinowski podaje na prawo do Chmiela, ten wpada w pole karne, ale uderza obok lewego słupka bramki Prusaka.

• GGOOLLL!!!!!!!! Malinowski na prawą stronę do Sokołowskiego, ten dośrodkowuje w pole karne i Chmiel z bliska głową strzela bramkę.

• Strzał Malinowskiego z około 20 metrów, ale zbyt lekki i Prusak nie ma problemu ze złapaniem piłki.

• Miloseski za Pesira.

• Cieśliński wpada w pole karne, ale w ostatniej chwili obrońcy wybijają piłkę.

• Chmiel za Patejuka.

• Patejuk uderza z około 20 metrów, ale bardzo niecelnie.

• Próba strzału Sasina zza pola karnego, ale obrońcy blokują jego strzał.

• Strzał Patejuka zza pola karnego, ale Prusak odbija piłkę na słupek.

• GOOOLLLL!!!!! Ziajka podaje do wbiegającego w pole karne Sokołowskiego, a ten strzałem pod poprzeczkę nie daje szans Prusakowi!!!!!!!!

• Gospodarze ciągle nie mogą uchwycić rytmu w drugiej odsłonie, ich akcje są chaotycznie i niedokładne.

• Dancik otrzymuje żółtą kartkę za faul w środku boiska.

• Malinowski w pole karne do Ziajki, ale niecelnie.

• Ziajka próbował prostopadłego podania do Malinowskiego, ale piłkę łapie Prusak.

• Paluchowski za Nildo.

• Dośrodkowanie w pole karne Nowaka, ale bardzo niecelne.

• Strzał z linii pola karnego Ziajki, ale tuż nad bramka Prusaka.

• Gospodarze po naporze piłkarzy z Łęcznej w końcu otrząsnęli się i znów próbują przejść do ataków.

• Cieśliński za Demjana.

• Malinowski za Kołodzieja.

• GOOLLL!!!!!! Zamieszanie w polu karnym gospodarzy po rzucie rożnym, wpierw piłka trafia w jednego z obrońców, ale za chwilę Pesir z bliska głową pakuje ja pod poprzeczkę bramki Zajaca.

• Strzał zza pola karnego Pesira, ale obrońcy blokują piłkę, którą łapie Zajac.

• Brzydki faul w środku boiska Dancika na Pesirze, ale obyło się bez kartki.

• Wprowadzony przed chwilą Ricardinho strzela z linii pola karnego, ale nad bramką.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Ricardinho za Kaczmarka.

• Za nami pierwsza połowa, która dostarczyła kibicom dużo emocji, zwłaszcza początkowy kwadrans i w nim cudowny gol Osińskiego. Bielszczanie są bardzo zmotywowani i widać, że zależy im na zwycięstwie. Goście ograniczają się do kontr, aktywny jest Nowak, ale jak na razie jego strzały nie zdołały trafić do bramki Zajaca.

• Koniec emocjonującej pierwszej połowy, zapraszamy za kwadrans na dalszą relację.

• Strzał zza pola karnego Nowaka, ale nad bramką Zajaca.

• Sędzia dolicza 1 minutę.

• Strzał z bliska Patejuka, ale słaby i Prusak łapie piłkę.

• Rzut wolny dla gości z lewej strony boiska po faulu na Kaczmarku, dośrodkowuje Nowak i obrońcy wyjaśniają sytuację.

• Goście starają się przejąć inicjatywe, jednak nie moga zagrozić bramce Zajaca.

• Patejuk wpada w pole karne z lewej strony, ale strzela słabo i Prusak łapie piłkę.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kaczmarka Zajac mija się z piłką i obrońcy znów wybijają piłkę na róg.

• Dośrodkowanie Kołodzieja z prawej strony z rzutu wolnego w pole karne i obrońcy gości wybijają piłkę na róg.

• Akcja Sasina lewą stroną i dośrodkowanie w pole karne, ale Pielach źle przyjmuje piłkę.

• Kartka dla Rogalskiego za faul w środku boiska.

• Strzał Nowaka zza pola karnego, piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.

• Atmosfera na stadionie jest doprawdy sielska, tym razem publiczność skanduje imię i nazwisko trenera bielszczan.

• Sasin dośrodkowuje z prawej strony w pole karne, ale Junior strzela "nożycami" bardzo niecelnie.

• Osiński dośrodkowuje z lewej strony w pole karne, ale Demjan niedokładnie przyjmuje piłkę i ta wychodzi na aut.

• Gospodarze graja z rozmachem i animusze, widać, że są bardzo zmotywowani, by wygrać.

• Tym razem w pole karne wpada Tomasz Nowak, ale jego strzał ładnie broni Zajac.

• Bartoszewicz fauluje w środku boiska Ziajkę i otrzymuje żółtą kartkę.

• Strzał Kołodzieja z około 30 metrów i kolejny róg dla gospodarzy.

• Demjan wpada z prawej strony w pola karne, ale strzela minimalnie obok prawego słupka Prusaka.

• Kolejna akcja gospodarzy, ale Demjan z bliska strzela obok vramki

• Pogoda chyba nie działa dobrze na kibiców, bowiem skandują nazwiska Małysza, Cezarego Pazury i Pudzianowskiego.

• Rzut rożny dla gości, ale główka Magdonia lekka i Zajac łapie piłkę bez kłopotu.

• GOOOLLL!!!! Cudowne uderzenie z 20 metrów Osińskiego i piłka ląduje z prawym górnym rogu bramki Prusaka!!! Gol-marzenie!!!!

• Bielszczanie natarli z animuszem, wykazują dużą ochotę do gry, wyjątkowo aktywny jest zwłaszcza Rogalski.

• W odpowiedzi akcja gości i strzał Sasina zza pola karnego broni Zajac.

• Strzał Rogalskiego zza pola karnego, piłkę na róg wybija końcami palców Prusak!

• Dośrodkowanie Rogalskiego i mamy pierwszy rzut rożny.

• Zaczynamy!

• Piłkarze obydwu zespołów są już na murawie.

• Z mikrofonów płynie właśnie melodia Janosika, oby ona dodała piłkarzom obydwu drużyn werwy i animuszu, wtedy możemy spodziewać się ciekawego widowiska.

• Nad Bielskiem przeszła właśnie ulewa, jest duszno i parno. Miejmy nadzieję, że zwiastuje to ciekawe widowisko, bowiem ostatni mecz "Górali" u siebie z Piastem był rozgrywany podczas pięknej pogody i widowisko było słabe, oby tym razem było inaczej.

• Zapraszamy do transmisji live z meczu o mistrzostwo I ligi pomiędzy Podbeskidziem Bielsko-Biała i Bogdanką Łęczna. Zapowiada się ciekawe spotkanie, w którym zwłaszcza bielszczanom będzie zależeć na zwycięstwie, bowiem "Górale" walczą o Ekstraklasę. Podopieczni Roberta Kasperczyka nie wygrali w lidze już od trzech spotkań i z pewnością dzisiaj liczą na przełamanie złej passy. Gospodarze czują na plecach oddech Floty Świnoujście, któa wygrała wczoraj swoje spotkanie.