Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 0 Kolejarz Stróże

2

Kolejarz Stróże

0

• Koniec spotkania. Podbeskidzie wygrywa i obejmuje przewodnictwo w lidze.

• Spotkanie powoli zmierza do końca. Emocji już coraz mniej. Sędzia dolicza dwie minuty.

• Malinowski ukarany żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana w spotkaniu. Malinowski za Rogalskiego.

• Dośrodkowanie z kornera i niecelnie uderza Niane.

• Atomowe uderzenie Cichego, który próbował zrewanżować się chociaż po części za samobójczą bramkę. Zajac jednak dał radę sparować na rzut rożny.

• Wolniejsze tempo spotkania. Podbeskidzie zadowolone z prowadzenia nie pali się do kolejnych ataków, nie daje jednak rywalom za wiele pola do gry.

• Na boisku pojawia się również Zaremba, w miejsce Cieślińskiego.

• Ostatnia zmiana w Kolejarzu. Mężyk za Stefanika.

• Zawiślan przed doskonałą szansą jednak nie był w stanie czysto uderzyc w piłkę. Mogła byc bramka kontaktowa.

• Przewaga Podbeskidzia jest zdecydowana. Gospodarze pokazują, że zwycięstwo nad Wisłą nie było dziełem przypadku. Z taką grą do ekstraklasy jeden krok.

• Druga zmiana w Kolejarzu. Ciecko za Sochę.

• Jedna z nielicznych szans gości, jednak z rzutu wolnego Jarosiewicz w mur.

• Żółtą kartką ukarany Kołodziej.

• Zarychta uchronił swój zespół przed kolejną bramką. Cieśliński w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z bramkarzem Kolejarza.

• Rafał Zawiślahttp://ekstraklasa.net/mecz.html?mecz_id=4d6e7c67b564da945c000000#underlinen w miejsce Piotra Madejskiego. Trener Motyka postanowił spróbowac zmienic losy meczu. Czy zmiany wystarczą.

• Sporo szczęścia miał Kolejarz po główce Komana. Na szczęście na linii brakowej strzał zablokowany przez obrońcę.

• Strzał Sokołowskiego z dystansu minimalnie niecelny. Było blisko.

• Początek drugiej połowy.

• W przerwie zmiana w Podbeskidziu. Kołodziej za Ziajkę.

• Przerwa. Na razie Podbeskidzie ma sporą przewagę i pewnie prowadzi 2:0.

• Minuta doliczona.

• Szansa Kolejarza, jednak na wysokości zadania stanął Zajac. Tylko korner.

• Mamy 2:0! Cienciała świetnie dośrodkowuje w pole karne, gdzie strzałem głową do bramki piłkę wpakował Cieśliński.

• Samobójcza bramka! Po dośrodkowaniu Sokołowskiego w pole karne Kolejarza piłkę trącił Cichy i zmylił własnego bramkarza!

• Wrzutka w pole karne i Demjan zdołał sięgnąć piłki głową. Strzał był jednak zbyt lekki by zagrozić bramce Zarychty.

• Rzut rożny dla Podbeskidzia. Wrzutka Rogalskiego, główka Komana i piłka mija bramkę.

• Kolejna groźna akcja gospodarzy. Tym razem niewiele brakowało by piłka wpadła do bramki po strzale głową Cieślińskiego. Kolejarz wyraźnie zepchnięty do defensywy.

• Podbeskidzie wyszło z akcją w przewadze liczebnej, jednak Demjan zamiast podawać do lepej ustawionych kolegów strzelił niecelnie.

• Cieśliński znalazł się dobrze w polu karnym, jednak jego strzał zdołali zablokowac obrońcy.

• Złe dośrodkowanie w pole karne Kolejarza i piłka ląduje poza polem gry.

• Cieśliński złapany na spalonym. Z głową w obronie grają goście, którzy ograniczają się jednak tylko do gry w destrukcji.

• Jedną z nielicznych akcji próbował wyprowadzać lewym skrzydłem Kolejarz, jednak pewny w obronie Dancik.

• Podbeskidzie w natarciu. Zespołowa akcja zapoczątkowana przez Cienciałe zakończona próbą strzału Rogalskiego, który jednak nie trafił w piłkę.

• Żółtą kartką upomniany Basta. Czy gra faul będzie receptą na sukces gości?

• Goście przyjechali się bronić, Podbeskidzie ustawione ofensywnie, uż od pierwszych minut gra do przodu. Po pierwszym podaniu na spalonym Cieśliński.

• Początek spotkania. Od środka Kolejarz.

• Już za chwilę rozpocznie się spotkanie pomiędzy mierzącym w awans Podbeskidziem a broniącym się przed spadkiem Kolejarzem. Kto zwycięży w Twierdzy Bielsko?