Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 3 Lech Poznań

Lech Poznań

3

• Za uwagę dziękuje państwu Wojciech Maćczak. Jednocześnie zapraszam na kolejne relacje LIVE w Ekstraklasa.net!

• Koniec meczu! Lech wywozi z Bielska trzy punkty!

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła do Ślusarskiego, ten wyłożył ją Trałce, ale strzał środkowego pomocnika Lecha pozostawmy bez komentarza.

• O cztery minuty przedłużone zostało dzisiejsze spotkanie.

• Seria błędów defensywy podbeskidzia, na szczęście dla gospodarzy bez konsekwencji.

• Zmiana w Podbeskidziu - boisko opuszcza Jeleń, zastępuje go Cohen.

• GOOOL!!! Podbeskidzie jeszcze walczy! Kamil Adamek zdobywa bramkę!

• Żółta kartka dla Możdżenia za faul na Adamku.

• Ostatnia roszada w składzie Lecha - Drewniak zastępuje Murawskiego.

• Druga zmiana w ekipie z Bielska - Pawela w miejsce Chmiela.

• Po dośrodkowaniu Możdżenia Bereszyński oddał strzał głową, piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki Zajaca. To pierwszy gol młodego zawodnika w Ekstraklasie.

• LECH PROWADZI JUŻ 3:1!!!! BARTOSZ BERESZYŃSKI!!!

• Zmiana w Lechu - Bereszyński za Linettiego.

• To za to mecz Bartosza Ślusarskiego. Napastnik Lecha kilka chwil temu znalazł pozycję na siedemnastym metrze, oddał mierzony strzał tuż przy słupku i pokonał Zajaca. Będzie hat-trick?

• Lekki, zbyt sygnalizowany strzał Jelenia nie mógł zaskoczyć Buricia. Słabo wykonany rzut karny, to nie jest mecz byłego reprezentanta Polski.

• Burić broni słaby strzał Jelenia z jedenastu metrów!

• Ceesay faulował Adamka, rzut karny dla bielszczan!

• GOOOL!!! Bartosz Ślusarski zdobywa gola... nogą!

• Przedostatni zespół Ekstraklasy gra w dziesiątkę i stwarza więcej sytuacji niż Lech. Trochę to dziwne.

• Ależ okazję zmarnował teraz Jeleń! Po świetnym dograniu ze środka pola wyprzedził Ceesaya i strzelił lekko obok bramki Lecha. Takie sytuacje trzeba wykorzystywać!

• Zmiana w drużynie gospodarzy: Adamek w miejsce Demjana.

• Świetna okazja dla Podbeskidzia, ale po dośrodkowaniu Jelenia piłkę wślizgiem wybił Ceesay!

• Możdżeń dośrodkowuje w pole karne... wprost na głowę Byrtka.

• Cienciała zablokował strzał Ślusarskiego po dośrodkowaniu Możdżenia.

• Żółta kartka dla Chmiela za przytrzymywanie za koszulkę Tonewa.

• Burić niepewnie wychodził z bramki, ale na szczęście dla Lecha w końcu się zdecydował i zdołał uprzedzić Demjana.

• Kolejna szansa Ślusarskiego, ale znów miał piłkę na nodze... A chwilę później z oddaniem strzału zbyt długo czekał Trałka i efekt był taki, że stracił piłkę.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Możdżenia do Ślusarskiego, tyle że ten oddał strzał nogą. Jaki był skutek chyba pisać nie musimy...

• Na spalonym Bartosz Ślusarski.

• POLUB NAS NA FACEBOOKU!

• Możdżeń przewrócił się w polu karnym Podbeskidzia po starciu z Piterem-Bucko, faulu jednak nie było.

• Zaczynamy drugą połowę meczu.

• Czy sędzia słusznie postąpił, wyrzucając z boiska Pietrasiaka? Zapraszamy do dyskusji na Lech Poznań Ekstraklasa.net

• Koniec pierwszej połowy, do przerwy mamy remis 1:1.

• Z rzutu wolnego w mur trafił Tonew.

• CZERWONA KARTKA dla Dariusza Pietrasiaka! Obrońca Podbeskidzia dał się wyprzedzić Lovrencsicsowi, a później próbował wybić piłkę spod nóg wychodzącego na czystą pozycję Węgra, co sędzia zinterpretował jako faul i wyrzucił doświadczonego zawodnika z boiska. Wydaje się, że Pietrasiak trafił w piłkę, ale nie podejmujemy się dokładnej oceny tej sytuacji.

• Djurdjević faulowany przez Cienciałę, który próbował ofensywnego wejścia pod pole karne Lecha.

• Linetty dobrze zagrywał do Lovrencsicsa, ten jednak stracił piłkę na rzecz Byrtka.

• Tonew dostał kolejne już w tym meczu podanie od Linettiego, ale bardzo dobrze wypchnął go Cienciała. Ze strzałem z ostrego kąta Bułgar już sobie nie poradził.

• Bramka dla Podbeskidzia sprawiła, że mecz zaczyna nam się od nowa. Teraz to gospodarze starają się atakować, a Lech został zepchnięty do defensywy.

• Dośrodkowanie Króla z lewej strony trafiło do zamykającego akcję Chmiela, ten zagrywał a kierunku Demjana. Futbolówka odbiła się od napastnika Podbeskidzia i poszybowała w górę, a wtedy Demjan wygrał walkę o pozycję z Ceesayem, wykorzystał niezdecydowanie wychodzącego z bramki Buricia i skierował piłkę do siatki.

• GOOOOL!!! Mamy remis w Bielsku! Robert Demjan strzelcem gola!

• Linetty obsłużył bardzo dobrym prostopadłym podaniem Tonewa, a tego powstrzymał wślizgiem Byrtek.

• Podbeskidzie chwilowo w dziesiątkę, przy linii bocznej opatrywany jest Demjan.

• Po straconej bramce Podbeskidzie nie może złapać rytmu, z kolei Lech nabrał wiatru w żagle. Przewaga poznaniaków rośnie.

• Głową Ślusarski strzelać potrafi, ale nogą już nie. Po dograniu Lovrencsicsa miał bardzo dobrą okazję, ale przegrał pojedynek z ofiarnie interweniującym Zajacem.

• Z rzutu rożnego dośrodkował Henriquez, a Ślusarski strzałem głową pokonał Zajaca. Lech prowadzi 1:0, a 31-letni napastnik zdobył swojego szóstego gola w tym sezonie.

• GOOOOL!!! Co się odwlecze to nie uciecze! Bartosz Ślusarski daje prowadzenie Lechowi!

• Pierwsza bardzo dobra akcja Lecha w dzisiejszym meczu. Murawski zagrał do Ślusarskiego, ten świetnie odegrał do Tonewa, a strzał Bułgara obronił Zajac.

• Odnotujmy pierwszy strzał Ireneusza Jelenia. To tyle, bo więcej uwagi tej próbie nie opłaca się poświęcać.

• Bardzo niefortunna interwencja Pietrasiaka, któwy zatrzymał piłkę we własnym polu karnym wślizgiem. Na szczęście dla niego w okolicy nie było żadnego lechity i Zajac zdążył z interwencją.

• Ceesay wybił piłkę głową wprost pod nogi Ziajki, ale ten chybił.

• Lovrencsisc huknął w 25 metrów - bardzo mocno i bardzo niecelnie.

• Zmiana w drużynie Lecha: boisko utykając opuszcza Ubiparip, a zastępuje go Tonew.

• Wygląda na to, że Ubiparip nie będzie jednak w stanie kontynuować meczu, przygotowany do wejścia na boisko jest już Tonew.

• Z ostrego kąta próbował Lovrencsics, piłka minimalnie mija bramkę Zajaca.

• Ceesay dobrze powstrzymał Demjana, od bramki rozpocznie Burić. Pewnie gra na środku obrony przesunięty z prawej strony Gambijczyk.

• Po dośrodkowaniu Nathera piłkę pewnie łapie Jasmin Burić.

• Ubiparip odczuwa jeszcze skutki starcia z rywalem, na chwilę opuszcza boisko, by skorzystać z pomocy masażystów.

• Ubiparip upada w polu karnym Podbeskidzia, ale wydaje się, że sędzia podjął słuszną decyzję, nie dyktując rzutu karnego.

• Cienciała dobrze blokuje dośrodkowanie Ubiparipa, a później po wrzutce Murawskiego z własnego pola karnego piłkę wybili obrońcy Podbeskidzia.

• Ceesay dobrze zatrzymuje rajd Ziajki prawą stroną boiska.

• Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu, za faul na Linettim ukarany został Byrtek.

• W pierwszych minutach przycisnęło nieco Podbeskidzie.

• Po dośrodkowaniu Chmiela z rzutu wolnego zakotłowało się nieco w polu karnym Lecha, ostatecznie sytuację wyjaśnił Ceesay.

• Na połowie Lecha Djurdjević fauluje Demjana.

• Rozpoczęli piłkarze Lecha.

• Mamy przywitanie kapitanów, w Podbeskidziu pod nieobecność Sokołowskiego z opaską na ramieniu zagra Cienciała.

• Podbeskidzie zagra dzisiaj w białych koszulkach i niebieskich spodenkach, z kolei Lech na granatowo.

• Sędzia Daniel Stefański z Bydgoszczy wyprowadza już oba zespoły na murawę, za chwilę zaczynamy!

• Nie tak dawno Ireneusz Jeleń chciał 600 tysięcy Euro za podpis na umowie z Lechem Poznań. Kolejorz warunków nie przyjął, w związku z czym temat sprowadzenia byłego reprezentanta Polski do stolicy Wielkopolski upadł tak szybko, jak się pojawił. Ciekawe, czy dziś udowodni, że był wart tych pieniędzy.

• Rezerwowi Lech: Krzysztof Kotorowski, Marcin Kamiński, Szymon Drewniak, Patryk Wolski, Aleksandar Tonew, Bartosz Bereszyński, Piotr Reiss.

• Rezerwowi Podbeskidzie: Mateusz Bąk, Liran Cohen, Juraj Dancik, Kamil Adamek, Damian Szczęsny, Fabian Pawela, Piotr Koman.

• Podbeskidzie również nie zagra dziś w optymalnym składzie, trener Marcin Sasal nie może skorzystać z usług Marka Sokołowskiego i Dariusza Łatki.

• Znamy już wyjściowe składy obu zespołów. Trener Mariusz Rumak zdecydował, że pod nieobecność Manuela Arboledy i Huberta Wołąkiewicza na środku obrony zagrają Kebba Ceesay i Ivan Djurdjević. Na prawej stronie defensywy wystąpi z kolei Mateusz Możdżeń.

• Nieco ponad pół godziny zostało do rozpoczęcia meczu Podbeskidzia Bielsko-Biała z Lechem Poznań. Relację LIVE z tego spotkania poprowadzi dla państwa Wojciech Maćczak.