Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 2 Piast Gliwice

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

Piast Gliwice

2

• Koniec!!! Piast wraca na podium. Wygrana w Bielsku Białej jak najbardziej zasłużona!

• W ostatnich minutach korner dla Piasta

• 3 minuty dolicza sędzia

• Błażej Telichowski dopadł do odbitej piłki w polu karnym i z 5 metrów kopnął wysoko nad bramką

• Mido uprzedza Demjana i wybija piłkę na aut

• Podbeskidzie próbuje ale Piast w drugiej połowie gra kapitalnie

• Dośrodkowanie Koniecznego w pole karne i Telichowski będąc 2 metry od bramki nie trafił w światło bramki!!

• Izvolt za faul na Łatce

• Faulowany Podgórski i rzut wolny dla gości

• Piast kolejny raz udowadnia, że w tym sezonie kapitalnie potrafi odwrócić losy spotkania przegrywając.

• G o o o l l l l ! ! ! ! ! Marcin Robak biegł sam od połowy boiska i mimo asysty 2 rywali z 16 metrów trafił w okienko bramki Zajaca!!!

• Fragment spotkania w którym oglądamy dużo niedokładności

• Deja za Chmiela w zespole Podbeskidzia

• Niezwykle aktywny ale i zmęczony Cicman schodzi a na boisku melduje się Izvolt

• Telichowski faulowany przez Docekala

• Paweł Raczkowski pozwala dziś na bardzo ostrą grę

• Mido powalczył z Demjanem i będzie korner dla Podbeskidzia

• Ostatnie 20 minut przed nami. Od kilkunastu minut lepiej prezentują się goście. Podbeskidzie uśpione czeka...tylko na co?

• POLUB NAS NA FACEBOOKU

• Tylko dzięki kapitalnej interwencji Zajaca gospodarze nie stracili bramki po uderzeniu Cicmana z 16 metrów

• Górkiewicz za brzydki faul na Podgórskim

• Malinowski zmienia Sokołowskiego

• Ogromne zamieszanie pod bramką Zajaca wyjaśnione przez obrońców.

• Tomasz Podgórski z narożnika pola karnego trafia w słupek bramki Zajaca!!

• Piast w drugiej połowie wyszedł zupełnie inaczej ustawiony i są tego efekty na boisku. Podbeskidzie w pierwszych 15 minutach drugiej części bezbarwne.

• Mateusz Matras faulem taktycznym przerywa akcję Podbeskidzia i ogląda żółtą kartkę

• Bucko zmienia Slobode

• G o o o o l l l l ! ! ! ! ! Pavol Cicman zdecydował się na indywidualną akcję. Wpadł w pole karne i zagrał mocno przed bramkę Zajaca. Tam piłka trafiła w Koniecznego i wpada do bramki.

• Docekal za Jurado

• Urban za Lazdinsa od początku drugiej połowy oraz....

• Goście na boisku a czekamy na Podbeskidzie

• Piast jeżeli chce wywieźć z Bielska punkty musi poprawić grę. Mido mimo jednej akcji w której uratował swój zespół nie radzi sobie z wszędobylskim Demjanem a tylko dzięki łaskawości sędziego nie zakończył spotkania jeszcze w pierwszej połowie

• Wracający pod swoją bramkę Podgórski przerywa akcję Sokołowskiego

• Piast oddalił niebezpieczeństwo od własnej bramki.

• Telichowski trafiony nogą w głowę przez Cicmana za co zawodnik Piasta zobaczył kartkę

• Klepczyński podaje do Podgórskiego ale kapitan Piasta na spalonym

• Po akcji z Rubenem Jurado uderza na bramkę Pavol Cicman. Piłka jednak przelatuje obok słupka

• Piast próbuje odpowiedzieć. Przed chwilą próbował dośrodkować Zbozień ale uczynił to niedokładnie.

• Patrząc z jakim animuszem mecz rozpoczęło Podbeskidzie może wskazywać na szybką bramkę dla gospodarzy. Piast musi się obudzić

• Katastrofalny błąd Mido nie zakończony jednak golem bo Demjan niedokładnie zagrał w pole karne. Marokańczyk został ograny przez Demjana właśnie

• Znów doskonała okazja Podbeskidzia. Po błędzie obrony uderzał Wodecki ale w ostatniej chwili piłkę zablokował Polak

• Nerwowo przy linii bocznej pokrzykuje trener Brosz. Piast źle rozpoczął to spotkanie

• Najlepszy strzelec Podbeskidzia wychodzi sam na sam z Trelą po podaniu Wodeckiego ale arbiter pokazuje pozycję spaloną.

• Szybki początek Podbeskidzia. Piast schowany na swojej połowie

• Matras w środku pola fauluje Demjana

• Chmiel jednak uderza nad bramką. Rzut wolny wywalczył poprzez niekonwencjonalne rozwiązanie rozpoczęcia meczu Wodecki

• Wodecki faulowany na 23 metrze od bramki Treli

• Rozpoczynają gospodarze!!

• Witamy oba zespoły na boisko. Jak zwykle przed meczami w tej kolejce apel związany z olimpiadami specjalnymi i za moment zaczynamy!!

• Dobra pogoda do grania, nic tylko wyjść na boisko i walczyć o punkty

• W hicie kolejki Legia wygrała 1:0 i prawdopodobnie zostanie nowym Mistrzem Polski. A do spotkania pozostało już tylko kilka chwil

• Mecz dla Podbeskidzia to prawdziwe spotkanie za "6 punktów". Po wczorajszej wygranej Pogoni w Chorzowie tylko 3 punkty dają nadzieję gospodarzom na utrzymanie.

• Rezerwowi Piasta: Jakub Szumski, Rudolf Urban, Radosław Murawski, Tomas Docekal, Matej Izvolt, Jan Buryan, Bartosz Szeliga

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Krzysztof Baran, Michal Piter Bucko, Juraj Dancik, Dariusz Kołodziej, Piotr Malinowski, Adam Deja, Mateusz Janeczko

• Znamy już składy obu drużyn. Trenerzy nie zaskoczyli swoim wyborem.

• W pierwszym spotkaniu Piast wygrał 1:0 po bramce Rubena Jurado.

• Mecz o tytuł jak do tej pory bez bramek choć poziom może satysfakcjonować. Jak będzie w drugim spotkaniu soboty?

• Zaczynamy relację NA ŻYWO ze spotkania Podbeskidzie Bielsko Biała - Piast Gliwice.