Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 Piast Gliwice

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

Piast Gliwice

0

• Ten mecz z pewnością nie pozostanie długo w naszej pamięci. Po bezbarwnym i nieciekawym spotkaniu mecz kończy się wynikiem bezbramkowym. Dziękujemy za śledzenie transmisji i zapraszamy na kolejne.

• Koniec meczu.

• Kartka dla Kaszowskiego.

• Malinowski wpada w pole karne i zostaje staranowany przez Kozika, ale nie wiedzieć czemu gwizdek arbitra znów milczy.

• Sędzia dolicza trzy minuty.

• Żółta kartka dla Iwana.

• Rzut rożny dla Podbeskidzia, dośrodkowuje Rogalski wprost na głowę Górkiewicza, ale ten strzela wprost w ręce brakarza.

• Odważna szarża Rogalskiego, jednak zostaje on powstrzymany przed polem karnym przez obrońców gości.

• Na stadionie w Bielsku od paru minut słyszymy gwizdy, jako wyraz dezaprobaty dla tego, co dzieje się na boisku.

• Rogalski dośrodkowuje w pole karne z lewej strony, znów bardzo niecelnie.

• Strzał Ziajki i rzut rożny dla gospodarzy.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Roglaskiego, piłka trafia przed pole karne do Sokołowskiego, który uderza słabo i niecelnie.

• Ziajka znajduje się w polu karnym, ale jego strzał jest bardzo niecelny.

• Znów mamy fragment nieciekawej gry, oba zespoły walczą o piłkę głównie w środkowej strefie boiska.

• Muszalik za Pietronia.

• Faul Sokołowskiego na Biskupie w środku boiska i kartka dla gracza Podbeskidzia.

• Gospodarze próbują przedostać się pod bramkę Kozika, ale nic z tych prób nie wychodzi.

• Znów akcja prawą stroną Biskupa, ale jego próba dośrodkowania zostaje zablokowana.

• Dośrodkowanie w pole karne Biskupa, ale Zajac z łatwością łapie piłkę.

• Za Zarembę wchodzi owacyjnie witany Piotr Malinowski.

• Iwan zmienia Maycona.

• Pierwszy kwadrans po przerwie również nie jest zachwycający, po początkowej przewadze Piasta gra od jakichś 5 minut znów toczy się w środkowej strefie boiska.

• Zaremba zablokowany w polu karnym, kolejny rzut rożny.

• Zaremba wpada w pole karne z prawej strony, ale o strzale lepiej nie wspominać.

• Rzut rożny dla bielszczan i w zamieszaniu podbramkowym strzał Ziajki trafia w rękę jednego z obrońców Piasta, ale gwizdek sędziego milczy.

• Sokołowski zmienia Łatkę.

• Gracze Piasta długo konstruowali atak pozycyjny, jednak w żaden sposób nie zagrozili bramce Zajaca.

• Dośrodkowanie Rogalskiego z prawej strony z rzutu wolnego, ale Kozik na raty łapie piłkę.

• Akcja gliwiczan, ale dośrodkowanie Pietronia w pole karne bardzo niecelne.

• Strzał Rogalskiego z lewej strony boiska, ale Kozik odbija piłkę.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Rogalski za Chmiela.

• Kaszowski za Buryana.

• Zapraszamy na drugą połowę, która, miejmy nadzieje, będzie ciekawsza niż pierwsze 45 minut.

• Za nami pierwsza połowa, którą z pewnością nie zachwyciła kibiców w Bielsku. Obie drużyny grały wolno, bez pomysłu, próbując głównie strzałów z dystansu, ale wszystkie te uderzenia były niecelne.

• Koniec pierwszej połowy.

• Żółta kartka dla Dancika za faul w środkowej strefie boiska.

• Żółta kartka dla Lewczuka za faul na Danciku.

• sędzia do pierwszej połowy dolicza minutę.

• Strzał Ziajki zza pola karnego, ale bardzo niecelny.

• Maycon wychodzi sam na sam, ale sędzia przerywa grę - spalony.

• Gra przez większość czasu toczy się w środkowej strefie boiska, akcji bramkowych mamy jak na lekarstwo.

• Próba strzału Ziajki, mamy kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

• Strzał Chmiela z rzutu wolnego mija prawy słupek bramki strzeżonej przez Kozika.

• Faul Sielewskiego na Ziajce około 25 metrów od bramki Gliwiczan, mamy rzut wolny.

• Rzut rożny dla Gliwiczan, ale bez zagrożenia bramki Zajaca.

• Demjan wpada w pole karne z lewej strony, ale obrońcy gości wyjaśniają sytuację.

• Akcja Biskupa zakończona strzałem zza pola karnego, ale uderzenie było wyjątkowo niecelne.

• Maycon niedokładnie przyjmuje piłkę w polu karnym i szansa na sytuację bramkową przepadła.

• Okres mniej ciekawej gry, na boisku dominuje głównie walka w środkowej strefie boiska.

• Biskup próbował strzałem z dystansu pokonać Zajaca, ale strzela słabo i niecelnie.

• Tym razem Pietroń strzela z prawej strony pola karnego, ale obok słupka Zajaca.

• dośrodkowanie Osińskiego w pole karne, ale znów niedokładne.

• Zaremba wpada w pole karne z prawej strony, ale podaje wprost pod nogi obrońcy gości.

• Rzut rożny dla gospodarzy, dośrodkowuje Chmiel, a głową nad poprzeczką uderza Konieczny.

• Tym razem Demjan wpada w pole karne z prawej strony, ale strzela z ostrego kąta tuż nad poprzeczką.

• Strzał Maycona zza pola karnego, ale znów bardzo niecelnie.

• Znów Demjan próbował wyjść sam na sam, ale Kozik odważną interwencją za polem karnym wyjaśnia sytuację.

• Faulowany Łatka z lewej strony pola karnego, jednak sędzia nakazuje grać dalej.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Chmiela, powstaje kocioł w polu karnym, piłkę zmierzającą do bramki wybija któryś z obrońców.

• Pierwszy rzut rożny dla bielszczan

• Tym razem Demjan strzela z około 30 metrów, ale bardzo niecelnie.

• Strzał Pietronia zza linii pola karnego, ale obok lewego słupka Zajaca.

• Próba strzału z dystansu Sielewskiego, jednak obrońcy Podbeskidzia blokują piłkę.

• Gracze z Gliwic wykonywali 2 rzuty rożne,jednak bez efektów.

• Demjan próbuje wyjść sam na sam, jednak zostaje uprzedzony przez Kozika.

• Brzydki faul Zaremby na środku boiska, sędzia jednak nie pokazuje kartonika.

• Akcja Ziajki lewą stroną boiska, ale dośrodkowuje bardzo niecelnie.

• Zaczynamy!

• Witamy w słoneczne popołudnie w Bielsku, gdzie czeka nas niezwykle interesujące starcie pomiędzy Podbeskidziem Bielsko-Biała a Piastem Gliwice. Dla gospodarzy będzie to szansa zatarcia złego wrażenia po ostatnim meczu w Ząbkach, gdzie aspirujący do ekstraklasy bielszczanie niespodziewanie przegrali z Dolcanem 0:2. Z kolei Piast na wiosnę gra słabo i właściwie już stracił szanse na awans do ekstraklasy, podopieczni Marcina Brosza pozostają bez zwycięstwa już od 9 spotkań i na pewno w Bielsku zechcą przełamać tę fatalną passę.