Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 1 Polonia Warszawa

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

Polonia Warszawa

1

• Sędzia kończy spotkanie. Polonia Warszawa zasłużenie wygrywa z Podbeskidziem 1:0 po bramce Łukasza Piątka. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje.

• Chmiel zagrywał w pole karne, lecz piłkę wybili obrońcy.

• Ostatnie 60 sekund spotkania.

• Sędzia doliczył trzy minuty.

• Todorovski zagrywa przed pole karne do Łukasza Piątka, ale jego strzał przelatuje nad poprzeczką.

• Teodorczyk opuszcza boisko w jego miejsce Injac.

• Znakomita okazja dla Podbeskidzia. Jeleń wpadł w pole karne, uderzył po długim rogu, piłkę do boku odbił Przyrowski wprost na głowę Adamka, lecz piłka po jego uderzeniu wybijają obrońcy.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne, tam do piłki dopadł Teodorczyk, ale piłka po jego strzale przeleciała nad poprzeczką

• Ireneusz Jeleń pada w polu karnym, ale sędzia uznaje to za próbę wymuszenia i ukarał go żółtą kartką.

• Chwile później boisko opuścił właśnie Wszołek, a w jego miejsce Gołębiewski.

• Żółta kartka dla Wszołka.

• Wszołek wpada w pole karne, lecz piłkę wybija mu jeden z obrońców.

• Rzut rożny dla zespołu gości. Dośrodkowanie w pole karne, ale obrońcy oddalają niebezpieczeństwo od swojego pola karnego.

• Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale ostatecznie piłkę traci Teodorczyk.

• Na razie zawodnicy Podbeskidzia nie mają pomysłu jak odrobić straty. Czy uda im się jaszcze doprowadzić do remisu?

• Wszołek zagrywa piłkę do Dwaliszwiliego, ten ma przed sobą tylko Zajaca i bramkarz gospodarzy popisuje się doskonałą interwencją.

• Na boisku pojawia się Cohen.

• Dwaliszwili uderza na bramkę Podbeskidzia, piłkę przed siebie wybija Zajac i obrońca gospodarzy wybija piłkę na rzut rożny.

• Próba wyjścia z kontratakiem gospodarzy,ale ostatnie podanie było bardzo niedokładne.

• Nather zmienia Łatkę.

• Dośrodkowanie Dwaliszwiliego na długi słupek do Baszczyńskiego, ten zgrywa do Piątka, który uderza z pierwszej piłki i zdobywa bramkę.

• GOOOOOOOL! Łukasz Piątek!

• Jeleń zagrywał w pole karne, ale ani Chmiel, ani Adamek nie zdołali dojść do piłki.

• Łatka na środku boiska minął Łukasza Piątka, ale był faulowany. Z rzutu wolnego w pole karne zagrywał Chmiel, lecz piłkę wybili obrońcy gości.

• Na boisku pojawia się Kamil Adamek w miejsce Demjana.

• Tuż przed polem karny faulowany Dwaliszwili. Cotra uderza na bramkę piłkę piąstkuje Zajac.

• Piłkarze Podbeskidzia nie potrafią wyprowadzić piłki z własnej połowy. Tym razem Teodorczyk zbiegł z piłką ze skrzydła przed pole karne, ale jego strzał minął bramkę Zajaca.

• Dwaliszwili próbował zagrać prostopadłą piłkę w kierunku Wszołka, ale piłkę wybili obrońcy.

• Polonia od początku drugiej połowy agresywnie zaatakowała Podbeskidzie.

• Wszołek uderzył w prawy róg bramki i pewnie piłkę złapał Zajac.

• Nie wykorzystany rzut karny przez Pawła Wszołka.

• Dwaliszwili faulowany w polu karnym i będzie szansa na bramkę dla gości.

• Sędzia rozpoczął drugą część spotkania. Przy piłce zawodnicy gości.

• Koniec pierwszej części spotkania.

• Ziajka zagrywał na długi słupek w kierunku Jelenia,który uderzył na bramkę przyrowskiego, lecz piłka minęła bramkę.

• Kolejny rzut rożny dla gości. Dośrodkowanie w pole karne na długi słupek, ale strzał Baszczyńskiego bardzo niedokładny.

• Wszołek dośrodkowywał w pole karne, do piłki doszedł Teodorczyk, który strącił piłkę na długi słupek, ale tam był dobrze ustawiony obrońca gospodarzy, który wybił piłkę.

• Dwaliszwili ukarany żółtą kartką za faul na Damianie Byrtku.

• Rzut wolny dla Polonii. Cotra zagrywa w pole karne, ale tam był dobrze ustawiony Pietrasiak i zażegnał niebezpieczeństwo.

• Polonia cały czas nie potrafi stworzyć sobie dogodnej sytuacji do zdobycia bramki.

• Byrtek ukarany żółtą kartką.

• Próba wyjścia z kontratakiem gospodarzy, ale ostatnia faza akcji była zbyt niedokładna.

• Cotra zagrywa z rzutu rożnego wprost na głowę Kokoszki, ale jego strzał zbyt niedokładny by zagroził Zajacowi.

• Uderzenie Dwaliszwiliego z przed pola karnego i będzie rzut rożny dla Polonii.

• Pazio zagrywa przed pole karne do Dwaliszwiliego, ale ten traci piłkę na rzecz obrońców gospodarzy.

• Rzut wolny dla Podbeskidzia. Dośrodkowanie Chmiela w pole karne i dobrze interweniują obrońcy gości.

• Polonia zepchnięta do defensywy, ale jak na razie nie przynosi to efektu bramkowego dla Podbeskidzia.

• Kolejna próba ataku ze skrzydła Jelenia, ale po raz kolejny piłkę zabierają mu obrońcy Polonii.

• Król zagrywał w kierunku Demjana, ale pewnie piłkę łapie Przyrowski.

• Rzut wolny dla Polonii. Dośrodkowanie w pole karne, ale dobrze interweniują obrońcy.

• Uderzenie z dystansu Adama Pazio, piłkę przed siebie "wypluwa" Zajac, ale po chwili naprawia swój błąd.

• Ziajka atakował lewym skrzydłem, ale dobra interwencja obrońców Polonii.

• Rzut wolny dla Polonii. Pazio zagrywa w pole karne, lecz piłka ląduje w rękach Zajaca.

• Prostopadła piłka ze skrzydła do Jelenia, ale jego strzał przeszedł obok bramki.