Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 2 Ruch Chorzów

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

Ruch Chorzów

2

• Z Bielska-Białej to już wszystko na dzisiaj! Zapraszamy Was na kolejną relację LIVE z meczu Polonia Warszawa vs Widzew Łódź w Ekstraklasa.Net!

• Groźnie teraz pod bramka chorzowian, zabrakło jednak Demjanowi skuteczności i nie mamy wyrównania, a sędzia kończy spotkanie i Ruch Chorzów pokonuje Podbeskidzie w Bielsku-Białej 2:1!

• Górale jeszcze raz do przodu, interweniuje jednak obrona chorzowian i nie pozwala oddać strzału.

• Wrzutka Podbeskidzia z rzutu wolnego z okolic narożnika boiska, przestrzelił piłkarz Górali. Od bramki Pesković.

• Teraz od rzutu z autu gospodarze.

• Brzydko faulowany Sokołowski i od rzutu wolnego ze swojej połowy Podbeskidzie.

• Akcja Ruchu i piłkę pewnie chwyta Mateusz Bąk, szybka kontra Podbeskidzia zatrzymana przez defensywę chorzowian.

• Do meczu sędzia dolicza cztery minuty!

• Groźnie było jeszcze w polu karnym chorzowian, piłka jednak w rękach bramkarza.

• Mocne dośrodkowanie i głową oddaje strzał Kikut, jednak obok bramki!

• Gra znów na połowie Podbeskidzia, Zieńczuk wywalczył rzut rożny.

• Ostatnia zmiana w ekipie gości, na boisko za strzelca drugiej bramki Arkadiusza Piecha wchodzi Żelijko Djokić.

• Starają się bielszczanie odrobić, jednak stanowczo brakuje skuteczności i dośrodkowanie pewnie wyłapuje Peskovic.

• Teraz Demjan do Cohena, ten do Paweli, niecelny jednak strzał bielszczanina i nie mamy wyrównania.

• Pięknie zgrał Jankowski i piłkę mocnym strzałem skierował do bramki lewą nogą Arkadiusz Piech!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Piech na 2:1 dla Ruchu Chorzów!

• Nieudana próba dośrodkowania Cohena i piłkę przejmują goście.

• Udaje się oddać strzał bielszczanom, nie zaskoczyli jednak Peskovica.

• Kolejne dośrodkowanie chorzowian prosto w ręce Mateusza Bąka.

• Zmiana w składzie Podbeskidzia. Za Piotra Komana wchodzi na boisko Liran Cohen.

• Małe zamieszanie teraz pod bramka Bąka, jednak bramkarz szybko choć ryzykowanie łapie piłkę i mocno do przodu. Nie doszedł jednak do piłki Malinowski.

• Rzut rożny dla gości.

• Teraz mocne dośrodkowanie chorzowian zablokowane przez gospodarzy.

• Najprawdopodobniej to skurcze złapały Piotra Komana i najprawdopodobniej będziemy mieli zmianę.

• Teraz na murawie leży Piotr Koman i konieczna jest znowu interwencja służb medycznych.

• Zamieszanie teraz w polu karnym chorzowian, strzał Starzyńskiego zablokowany przez piłkarzy Podbeskidzia.

• Podbeskidzie pomimo rzutu z autu na połowie chorzowian wycofuje się i piłka trafia do Mateusza Bąka.

• Dobre zagranie do Piecha i niecelna próba podania do Jankowskiego.

• Piotr Malinowski starał się wyjść ze swojej połowy, odebrał mu jednak piłkę Filip Starzyński.

• Na boisku leży teraz Damian Byrtek i trzyma się za klatkę piersiową.

• Szybka kontra gospodarzy i starał się dośrodkować Chmiel, piłka jednak trafia prosto w ręce Peskovica.

• Muszą coś zmienić w swojej grze piłkarze Podbeskidzia jeżeli chcą wygrać to spotkanie, coraz częściej Ruch przy piłce.

• Mocną wrzutkę Kikuta wybija głową obrońca Podbeskidzia.

• Teraz rzut wolny dla gości na połowie Podbeskidzia, głową wybijają gospodarze.

• Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch ChorzówPodbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów

• Kibice Ruchu Chorzów oglądający mecz zza płotu obiektu w Bielsku-Białej wyraźnie ucieszeni wyrównaniem swojej drużyny odpalają race.

• Groźnie teraz zderzył się Arkadiusz Piech z Mateuszem Bąkiem i obaj piłkarze leżą na boisku!

• Świetne odegranie do Piecha, wycofanie do Jankowskiego i wyrównanie w Bielsku-Białej.

• GOOOOOL! Maciej Jankowski i mamy 1:1!

• Znowu groźnie pod polem karnym Podbeskidzia, nie udało się dojść do piłki Piterowi-Bucko, jednak piłka daleko pod linię boczną boiska i na szczęście dla gospodarzy chorzowianie nie oddają strzału.

• Fatalnie teraz Damian Byrtek głową we własnym polu karnym pod nogi chorzowianina, strzał Piecha zablokowany jednak przez defensora, kolejny strzał - tym razem Malinowskiego - już ponad bramką.

• I kolejna zmiana w składzie bielszczan. Za Sachę wchodzi na boisko Piotr Malinowski.

• Piękna teraz kontra chorzowian, Piech do Macieja Jankowskiego i interweniuje Mateusz Bąk!

• I kolejna zmiana w składzie gości. Za Gabora Strake na boisku pojawia się Filip Starzyński.

• Mała poprawka, strzelał Arkadiusz Piech.

• Mocny strzał sprzed pola karnego Straki, prosto w ręce bramkarza Mateusza Bąką.

• Mocna wrzutka z autu Króla i zgranie do Chmiela, w zamieszaniu próba strzału głową, dobra interwencja obrony i piłka dla Niebieskich.

• I mamy zapowiadaną zmianę, boisko opuszcza Jakub Smektała, a w jego miejsce Maciej Jankowski.

• Szykuje się nam zmiana w składzie gości.

• Długa piłka do Paweli jednak zawodnik nie zorientował się gdzie jest piłka i przejmują ją Niebiescy.

• Chciał wyjść do przodu Sultes jednak pięknym wślizgiem powstrzymał go Damian Byrtek.

• Mocno prosto w żebra trafił piłką chorzowianin Fabiana Pawelę.

• Pierwsza zmiana w składzie gospodarzy. Boisko opuszcza asystujący przy pierwszej bramce Kamil Adamek, a w jego miejsce Fabian Pawela.

• Teraz faul Kikuta na połowie chorzowian i od rzutu wolnego Damian Chmiel, mocne dośrodkowanie w pole karne jednak skutecznie wybija defensywa Ruchu.

• Początek drugiej połowy chorzowianie utrzymują się przy piłce dużo dłużej niż gospodarze, nie przekłada się to jednak na razie na zmianę wyniku.

• Nie było zagrania ręką u Malinowskiego, dobra decyzja sędziego i przy piłce Ruch Chorzów.

• Piotr Koman ukarany żółtą kartką za faul na Sultesie.

• Kontra Ruchu i ponad bramką strzela Smektała po podaniu od Arkadiusza Piecha!

• Wyszli teraz do przodu piłkarze Podbeskidzia, arbiter podniósł chorągiewkę i od rzutu wolnego chorzowianie. Demjan przytrzymywał za koszulkę.

• Żółta kartka dla Damiana Chmiela za bezsensowny faul na Sadloku.

• Rozpoczynamy drugą połowę! Od środka piłkarze gości.

• Kibice szykują się do ubarwienia spotkania flagowiskiem, wiemy też że planowane było konfetti, co z tego wyjdzie - zobaczymy

• Piłkarze wracają na murawę i już za chwilę rozpoczynamy druga połowę spotkania. Jak na razie w Bielsku-Białej Podbeskidzie prowadzi z Ruchem Chorzów 1:0!

• Dziwna teraz decyzja sędziego, który nie pozwolił wznowić gry z rzutu rożnego Góralom i zakończył pierwszą połowę spotkania, nie doliczając ani minuty.

• Mocne dośrodkowanie Chmiela jednak nie doszli do piłki gospodarze.

• Faulowany teraz na połowie gości Sacha i od rzutu wolnego Podbeskidzie. Damian Chmiel.

• Mocne wybicie Bąka jednak fauluje przy wyskoku piłkarz gospodarzy i od rzutu wolnego goście.

• Widać że chorzowianom zależy na wyrównaniu, po raz kolejny wyjście pod bramkę gospodarzy i rozpocznie Bąk.

• Gra znów przeniosła nam się na połowę gospodarzy i małe zamieszanie pod polem karnym Podbeskidzia, rzut wolny dla gości.

• Szybka kontra i już mamy rzut rożny dla Górali! I Bliskie było Podbeskidzie strzelenia bramki po zgraniu Demjana wzdłuż pola karnego!

• Piech ośmieszył obrońcę Pitea-Bucko i po indywidualnej akcji piękny strzał, ale piłka mija o centymetry bramkę Mateusza Bąka!

• Zamieszanie teraz pod bramką Podbeskidzia i na szczęście dla gospodarzy piłka wybita na aut.

• Piłka odbiła się od obrońców Ruchu i świetny strzał Komana zza pola karnego, minimalnie obok słupka!

• Kolejna akcja Podbeskidzia, jednak dośrodkowanie Górali głową wybija obrońca gości i od rzutu rożnego gospodarze.

• I po raz kolejny Podbeskidzie na połowie gości. Od autu dośrodkował Krzysztof Król jednak w zamieszaniu w polu karnym piłka wybita w stronę środka boiska.

• Piękne teraz wyjście Sachy i dośrodkowanie do Demjana, znalazł się niepilnowany w polu karnym, jednak przestrzelił i od bramki chorzowianie.

• Zieńczuk dośrodkowywał płasko po ziemi jednak piłka nie doszła do żadnego z piłkarzy chorzowian i od bramki Mateusz Bąk.

• Bielsko-Biała odwiedzili tez dzisiaj kibice Ruchu Chorzów, którzy chociaż nie weszli na stadion to ustawili się za płotem za trybuną otwartą by obejrzeć mecz swojej drużyny.

• Sultes w polu karnym, piłka odbiła się od obrońców Podbeskidzia, doszedł do niej Szyndrowski i chyba chciał strzelać, ale Mateusz Bąk nie dał się zaskoczyć. Podbeskidzie powoli się cofnęło i teraz gra znów na połowie gospodarzy.

• Zanosiło się na ciekawą akcję po wyjściu Krzysztofa Króla i podaniu do Kamila Adamka, jednak skutecznie przeszkadza obrona Ruchu Chorzów.

• Kolejna akcja chorzowian przerwana przez arbitra i z rzutu wolnego rozpocznie bramkarz Mateusz Bąk.

• Straka do Malinowskiego i zmarnował rewelacyjną i najlepszą dotąd okazję dla Ruchu! Wysoko ponad poprzeczką bramki Mateusza Bąka!

• Żółta kartka dla Marka Sokołowskiego i z rzutu wolnego chorzowianie.

• Piękne dośrodkowanie w pole karne Marka Sokołowskiego, jednak prosto w ręce Peskovica.

• Rzut wolny dla piłkarzy gospodarzy ze środka boiska.

• Piłkarze Podbeskidzia nie spoczęli na laurach i starają się zdobyć kolejnego gola, Demjan do Adamka, nie udało się jednak zbudować dobrej akcji i goście po raz kolejny przy piłce.

• "Wszyscy wstają" na trybunach i nic nie widzę... :)

• Już mamy rzut wolny dla chorzowian na połowie gospodarzy! Za mocno jednak dośrodkowuje Zieńczuk i od bramki Mateusz Bąk.

• Piękny strzał Roberta Demjana wyprowadził gospodarzy na prowadzenie! Kibice na trybunach domagają się kolejnej bramki, trzeba jednak ostudzić ich zapał przypominając, że choć Podbeskidzie prowadziło już, m.in. z Jagiellonią czy Legią, nie udało się utrzymać wyniku do końca meczu i ostatecznie kończyło się porażkami.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Robert Demjan po asyście Adamka!!!

• Mocne wybicie bramkarza jednak po raz kolejny brak szczęścia Kamila Adamka, który nie zorientował się gdzie jest piłka.

• Od bramki zaczyna Peskovic i szybka kontra Ruchu, skutecznie jednak interweniuje defensywa bielszczan i ostatecznie od bramki Bąk.

• Zepsuł teraz Kamil Adamek w polu karnym gości, chciał podać do Demjana, nie zdołał jednak Słowak dojść do piłki i od autu gospodarze.

• Mimo że już pierwsze dziesięć minut za nami, jak na razie nie zobaczyliśmy żadnej ciekawej akcji na stadionie w Bielsku-Białej.

• Teraz akcję rozgrywają chorzowianie, tracą jednak piłkę na korzyść gospodarzy, którzy starają się wyjść znowu ze swojej połowy, nie udało się jednak wyprowadzić akcji.

• Od bramki Mateusz Bąk.

• Szybka kontra Ruchu. Jednak po raz kolejny mamy chaotyczną grę w wykonaniu obu drużyn, tym razem na połowie gospodarzy.

• Dobrze podał do środka Robert Demjan jednak w zamieszaniu w polu karnym gospodarze utracili piłkę i nie zagrozili bramce gości.

• I kolejne dwa rzuty z autu pod rząd dla bielszczan.

• Nie wiem co teraz chciał zrobić Dariusz Łatka kierując piłkę mocnym strzałem prosto w reklamy mocno na lewo od bramki Peskovica.

• Mocne ale niecielne dośrodkowanie Górali i kolejny aut dla gospodarzy, tym razem na połowie chorzowian.

• Z autu gospodarze.

• Dużo zagrań z pierwszej piłki chorzowian i gra wraca na połowę Górali.

• Mocne dośrodkowanie i Pesković pewnie interweniuje, w dodatku faulowany i od bramki goście.

• Początek meczu dość chaotyczny w wykonaniu Górali. Faulowany Demian i teraz gospodarze od rzutu wolnego na połowie gości.

• Od środka boiska rozpoczynają piłkarze gospodarzy!

• Przy słynnej melodii z Janosika, prowadzeni przez Reksia, wychodzą na boisko piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała i Ruchu Chorzów! Już za chwilę pierwszy gwizdek arbitra Marcina Borskiego!

• Jeszcze dziesięć minut do meczu, a na stadionie w Bielsku wręczane są nagrody w konkursie fotograficznym "Wakacje z Podbeskidziem".

• Na murawie rozgrzewają się już piłkarze obu drużyn.

• Dzisiaj w Bielsku pogoda znakomita. Minimalne zachmurzenie, lekkie słońce i umiarkowana temperatura, więc miejmy nadzieję, że frekwencja na trybunach dopisze.

• Ławka rezerwowych Ruchu Chorzów: Krzysztof Kamiński, Zeljko Djokić, Maciej Jankowski, Grzegorz Kuświk, Paweł Lisowski, Igor Lewczuk, Filip Starzyński

• Ławka rezerwowych Podbeskidzia: Richard Zajac, Liran Cohen, Juraj Dancik, Piotr Malinowski, Sławomir Cienciała, Fabian Pawela, Matej Nather

• Znamy już składy, w jakich obie drużyny wyjdą na dzisiejsze spotkanie! Niespodzianka czeka nas już w bramce gospodarzy, w której tym razem stanie... Mateusz Bąk!

• Mamy jeszcze trochę czasu do rozpoczęcia spotkania, więc wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z naszą zapowiedzią meczu, zapraszam: Podbeskidzie - Ruch LIVE! „Górale” powalczą o pierwszą wygraną w sezonie

• Już za półtorej godziny bielskie Podbeskidzie, walczące o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, podejmie na swoim stadionie wicemistrza Polski, Ruch Chorzów. Czy Góralom, którzy od marca pozostają bez ligowej wygranej, uda się wreszcie przełamać negatywną passę? Z Bielska-Białej wita Was Ekstraklasa.Net!