Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 0 Sandecja Nowy Sącz

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji, Bielsko zaczyna fetę!!!!!!! Dobranoc!!!!!!!!!

• Szampany i confetti poszły w ruch, i tradycyjnie z głośników słyszymy "we are The Champions"!!!!

• Koniec! Wielka feta w Bielsku, Podbeskidzie w Ekstraklasie, na stadionie króluje "sto lat"!!!!!

• Sędzia dolicza do regulaminowego czasu 4 minuty.

• Koman za Demjana.

• Eismann dośrodkowuje z rzutu wolnego w pole karne, ale wolny dla Podbeskidzia po faulu na Zajacu.

• Osiński dośrodkowuje w pole karne, piłkę przyjmuje Demjan, ale strzela wprost w Kozioła.

• Strzał Sokołowskiego z dystansu, ale bardzo niecelny.

• Cebula za Janicia.

• Makuch za faul na Łatce otrzymuje żółtą kartkę.

• Malinowski za Ziajkę.

• Strzał Janicia zza pola karnego, ale obrońcy blokują piłkę.

• Zamieszanie podbramkowe i z bliska strzela Demjan, ale obok słupka.

• Trochim za Kukola.

• Strzał Demjana zza pola karnego, tuż nad poprzeczką.

• Seria rzutów rożnych dla Podbeskidzia, ale bez sytuacji bramkowej.

• Rogalski dośrodkowuje z rzutu rożnego, ale zbyt płasko i obrońcy Sandecji wybijają piłkę.

• Kibicie bielscy już świętuje awans, nad stadionem unoszą się chóralne śpiewy!

• Cieśliński za Patejuka.

• Dośrodkowanie Janicia w pole karne, ale znów Zajac na posterunku.

• Aleksander za Kowalczyka.

• Gra toczy się teraz głównie w środku boiska, Sandecja próbuje atakować, ale czyni to nieskutecznie.

• Dośrodkowanie Kukola w pole karne, Zajac łapie piłkę.

• Szarża Patejuka lewą strona, ale piłka opuszcza plac gry.

• Mieliśmy przerwę w grze, bowiem w starciu podbramkowym ucierpiał Zbozień.

• Sandecja próbuje atakować, Janić dwa razy dośrodkowuje z lewej strony, ale bez efektu.

• Atmosfera na trybunach przypomina karnawał, Bielsko świętuje!!!!

• Groźny strzał Makucha z lewej strony, z ostrego kąta, ale broni Zajac.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Zapraszamy za 10 minut na druga połowę, emocji z pewnością nie zabraknie!!!!

• Bielsko szaleje, feta na trybunach!!!! Górale jak na razie w Ekstraklasie!!!!!!!

• Koniec 1 połowy.

• Dośrodkowanie Janicia w pole karne, ale obrońcy gospodarzy wybijają piłkę.

• ! minuta doliczona.

• GOOOLLLL!!!!!!!! Znakomite podanie Rogalskiego do Patejuka, ten wpada w pole karne, a ten płaskim strzałem po ziemi pokonuje Kozioła!!!!

• Kowalczyk wpada w pole karne, ale zamiast strzelać lub podawać holuje piłkę i obrońcy Podbeskidzia wyjaśniają sytuację.

• Gawęcki powstrzymuje kontrę gospodarzy i ogląda zółtą kartkę.

• Rzut rożny dla Podobeskidzia wykonuje Rogalski, ale obrońcy znów wybijają piłkę na róg.

• Strzał Woźniaka zza pola karnego, ale obok prawego słupka bramki Zajaca.

• Tym razem szarża Woźniaka, który wpada w pole karne,ale jego próba strzału zostaje zablokowana.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Janicia piłka minimalnie mija lewy słupek bramki Zajaca.