• Wrocławianie kontynuują niedokładną grę. Wszystko rozpoczął Madej podaniem do "nikogo"

• Słaba pierwsza połowa i 0:0 do przerwy

• Faulował Diaz dobrze interweniującego Bąka

• Dariusz Łatka - za faul na Gikiewiczu

• Mocny strzał Patejuka z szesnastu metrów zablokował Pawelec

• Elsner za bardzo uwierzył w siebie i za mocno wypuścił sobie piłkę w środku pola. Ostatecznie ją stracił w bardzo łatwy sposób - kolejny słaby mecz w wykonaniu Elsnera

• Patejuk znowu centrował z rzutu wolnego i tym razem za mocno, bo prosto w ręce Kelemena

• Centra Patejuka z rzutu wolnego zatrzymała się na pierwszym rywalu

• Strzał z rzutu wolnego Diaza w środek bramki, gdzie pewnie interweniował Bąk

• Kapitalna akcja lewą stroną Patejuka, który znowu mijał jak tyczki wrocławian, zagrał "klepkę" z Demjanem, a wszystko zakończył minimalnie niecelnym uderzeniem. Kibice na stadionie byli przekonani, że piłka wpadła do siatki, niestety dla nich było to tylko złudzenie

• Kolejny kiks Dancika w obronie i znowu bez żadnych konsekwencji

• Rozpędzony na skrzydle Patejuk minął dwóch rywali, ale chciał jeszcze jednego, który jednak okazał się już nie do przejścia

• Łukasz Madej za Sebastiana Milę. Zmiana wymuszona prawdopodobnie kontuzją, Mila po zejściu zamienił jeszcze kilka słów z trenerem Lenczykiem

• Socha w akcji prawym skrzydłem zrobił wszystko dobrze do momentu dośrodkowanie, które kompletnie zepsuł, podając prosto pod nogi Koniecznego

• Dośrodkowanie z prawej strony przedłużył głową Demjan, ale Dancik nie zdołał dojść do piłki, został uprzedzony przez jednego z obrońców Śląska

• No cóż jak na razie dość przeciętny mecz w Bielsku. Sporo walki, gry w środku pola, jednak cały czas brakuje podbramkowych spięć. A co za tym idzie także goli

• Z autu mocno w pole karne Podbeskidzia wrzucił piłkę Pawelec, prosto na głową Kaźmierczaka, który próbował zgrywać. Ale czujny Bąk pewnie złapał piłkę

• Kibice z Wrocławia wykorzystali całą pulę wejściówek i przyjechali w sile nieco ponad 200 osób, wspierają od początku meczu swoich ulubieńców

• Demjan w pole karne do Patejuka, który już składał się do strzału, ale w ostatniej chwili świetnie "zdjął" mu piłkę Fojut

• Akcja prawą stroną Sokołowskiego, który dośrodkował prosto pod Demjana. Napastnik Podbeskidzia przepychał się ile miał tylko sił w polu karnym gości, ale przegrał ten pojedynek i stracił piłkę

• Podbeskidzie - Śląsk

• Padł w polu karnym Ziajka, ale sędzia słusznie nie odgwizdał faulu.

• Dobre prostopadłe podanie Mili do Gikiewicza, który wpadł w pole karne i oddał celny strzał. Dobrze jednak sparował to uderzenie Bąk

• Konieczny i Dancik zamiast kopnąć piłkę, trafili we własne nogi, a piłka minęła obu. Na szczęście dla gospodarzy nie zorientowali się w tej sytuacji goście i bielszczanie ostatecznie wybili futbolówkę do przodu

• Gikiewicz usiłował zgrać piłkę do Diaza w pole karne gospodarzy, ale nie sięgnął futbolówki, która leciała za wysoko

• Na początku trochę kopaniny w środku pola z obu stron. Wrocławianie podawali do bielszczan, a bielszczanie do wrocławian

• Rozpoczęli wrocławianie

• Rozbrzmiewa na stadionie w Bielsku-Białej motyw muzyczny z filmu "Janosik", a piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę. Wyprowadził ich oczywiście... Reksio, klubowa maskotka Podbeskidzia

• A na trybunach widzimy sporo wolnych miejsc...

• Pogoda w Bielsku-Białej jest całkiem dobra. Jest co prawda chłodno, ale na szczęście nie pada. Dwa tygodnie temu jak tutaj gościliśmy, spotkanie z ŁKS było rozgrywane na wodzie po opadach deszczu

• Zanim rozpocznie się mecz warto przeczytać zapowiedź

• Podbeskidzie - Śląsk Rozgrzewka gości

• Podbeskidzie - Śląsk Rozgrzewka gospodarzy

• Śląsk - ławka rezerwowych: Gikiewicz - Dudek, Madej, Pietrasiak, Voskamp, Wasiluk, Stevanović

• Podbeskidzie - ławka rezerwowych: Zajac - Sacha, Malinowski, Nather, Byrtek, Nowak, Mikoda

• Znamy już składy obu drużyn. Gospodarze zagrają tak jak zawsze, czyli 4-2-3-1, a goście z kolei wydaje się zagrają systemem 4-4-2. Do tej pory wrocławianie generalnie grali jednym napastnikiem, ale trener Orest Lenczyk postanowił jednak zmienić wyjściowe ustawienie. Zobaczymy z jakim skutkiem