Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

• Schodzi Piotr Koman.

• Koniec spotkania. Podbeskidzie sensacyjnie zremisowało z Termalicą 0:0.

• 4 minuty doliczone.

• Pawlusiński zastąpiony przez Szczoczarza.

• Zajac broni piłkę meczową! Świetnie obronił strzał Szałęgi!

• Zanosi się na sensacyjny bezbramkowy remis w Bielsku-Białej.

• Kartka dla Chmiela.

• Łukasz Kowalski ukarany żółtą kartką.

• Dancik w ostatniej chwili powstrzymał Pawlusińskiego.

• Druga zmiana u gospodarzy. Na boisko wchodzi Damian Chmiel.

• Frantisek Metelka ogląda żółtą kartkę.

• Pawlusiński sprawdził teraz czujność Zajaca! Bramkarz Podbeskidzia na raty złapał strzał byłego zawodnika Cracovii.

• W odpowiedzi Zaremba zmienia niewidocznego Demjana.

• Cichos za Trafarskiego.

• W odpowiedzi równie niedokładna próba Szałęgi.

• Uderzenie z dystansu Ziajki przeszło wysoko nad poprzeczką.

• Przebojowa akcja Cieślińskiego, którą ponownie powstrzymał bezbłędny Budka.

• Wyrównany pojedynek przy Rychlińskiego. Przyjezdni nie zamierzają łatwo składać broni i są godnym przeciwnikiem dla Podbeskidzia.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Koniec pierwsze połowy. W Bielsku-Białej na razie bez bramek.

• Upomniany Cienciała.

• Nie najlepiej gra obrona Termaliki w tym meczu. Tym razem kolejna sytuacja sam na sam, której nie był w stanie wykorzystać Łatka.

• Dawid Kubowicz ukarany za agresywne wejście.

• Bartłomiej Konieczny wyjaśnił sytuację w polu karnym po niedokładnym przyjęciu Rybskiego.

• Niedokładny strzał będącego w polu karnym Cieślińskiego.

• Strzał z woleja Dariusza Łatki pewnie chwyta Budka.

• Cygnar za kontuzjowanego Metza.

• Tym razem mogło być 1:0 dla gości! Piotr Trafarski minął bramkarza w sytuacji sam na sam, będąc przed pustą bramką... przewrócił się na śliskiej murawie.

• Indywidualna akcja Sebastiana Ziajki zakończyła się tylko rzutem rożnym.

• Kolejna świetna interwencja Budki! Tym razem w sytuacji sam na sam nie był w stanie pokonać go Demjan.

• Arkadiusz Baran wybiciem na rzut rożny wyjaśnił zamieszanie po rzucie wolnym wykonywanym przez Osińskiego.

• Było groźnie. Cieśliński wbiegł zdecydowanie w pole karne, strzelił potężnie ale znakomitą interwencją popisał się bramkarz Niecieczy.

• Dobra interwencja na przedpolu Macieja Budki, który uprzedził skaczącego Adama Cieślińskiego.

• Rozpoczynamy spotkanie.

• Znamy już składy obu zespołów. Za kilka minut zaczynamy.

• Wczorajszy mecz Piasta Gliwice z ŁKS-em Łódź zakończył się zdecydowanie po myśli Górali. Podział punktów w tamtym spotkaniu oznacza, że dzięki ewentualnemu zwycięstwu z zespołem z Niecieczy, Podbeskidzie może zrównać się w tabeli z łodzianami i awansować na fotel lidera dzięki lepszemu bilansowi bramek (jesienią padł remis 1:1).

• Witamy w relacji z meczu pierwszej ligi w którym Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmuje Termalikę Bruk-Bet Nieciecza.