Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków ONLINE. "Biała Gwiazda" walczy o kolejne punkty! Gdzie oglądać? TRANSMISJA TV NA ŻYWO [27.10.2023]

2

Wisła Kraków

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczora. Dobranoc!

• W następnej kolejce Wisła Kraków zagra u siebie z Zagłębiem Sosnowiec, natomiast Podbeskidzie Bielsko-Biała pojedzie do Gdyni na mecz z Arką.

• Bardzo dobry mecz w wykonaniu Podbeskidzia. Wisła pomogła rywalom czerwoną kartką w pierwszej połowie, ale gospodarze pokazali, że jeszcze nie są na straconej pozycji w tym sezonie, a trener Grzegorz Mokry może nieco odetchnąć, bo jego posada już wisiała na włosku.

• Koniec meczu! Podbeskidzie wygrywa z Wisła 2:1!

• Maksymilian Sitek ruszył do prostopadłego podania, był szybszy od bramkarza Wisły, ale pogubił się i nie oddał strzału na pustą bramkę!

• Patryk Procek z żółtą kartką za opóźnianie gry.

• Szymon Sobczak z rzutu wolnego uderzył wprost w mur.

• Wisła wywalczyła faul tuż przed polem karnym gospodarzy! Martin Chlumecky ukarany żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana w szeregach gospodarzy. Marcel Misztal zmienił Jakę Kolenca.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Wrzutka w pole karne Wisły tym razem zupełnie bez zagrożenia.

• Kolejna wrzutka w pole karne Wisły i kolejny wywalczony rzut rożny.

• Zakotłowało się w polu karnym Wisły po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale żaden zawodnik gospodarzy nie zdołał oddać strzału.

• Maksymilian Sitek ruszył lewą stroną boiska i wywalczył rzut rożny.

• Ostatnia roszada w Wiśle Kraków. Patryk Gogół zastąpił Dawida Szota.

• Natomiast Maksymilian Sitek pojawił się w miejsce Bartosza Bidy.

• Dwie zmiany w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Haris Kadrić zmienił Lionela Abate Etiundie

• W końcówce meczu coraz mocniej atakuje Wisła. "Biała Gwiazda" poczuła szansę na korzystny rezultat.

• Lionel Abate Etoundi potrzebował pomocy medycznej.

• Groźna wrzutka w pole karne Podbeskidzia, ale żaden z graczy Wisły nie dopadł do piłki.

• Wrzutka z narożnika nie przyniosła zagrożenia, ale chwilę później Piotr Tomasik świetnie zacentrował na głowę Bartosza Bidy, który minimalnie się pomylił!

• Po kolejnej ofensywnej akcji gospodarzy jest tylko rzut rożny.

• Ostry faul gracza Wisły, ale arbiter nie zdecydował się sięgnąć po kartkę.

• Bartosz Bida ukarany żółtą kartką.

• Natomiast David Junca pojawił się w miejsce Bartosza Jarocha.

• Bartosz Talar zastąpił Angela Baenę

• Szymon Sobczak pojawił się w miejsce Jesusa Alfaro

• Cztery zmiany w Wiśle Kraków. Dawid Olejarka zmienił Miki Villara

• Dawid Szot ukarany żółtą kartką.

• W odpowiedzi strzał zza pola karnego oddał Marc Carbo, ale zrobił to bardzo nieudanie.

• Maksymilian Banaszewski wpadł w pole karne Wisły, ale nie zdołał oddać strzału.

• Wrzutka z narożnika boiska w pole karne Podbeskidzia bez zagrożenia.

• W odpowiedzi wrzutka gracza Wisły trafiła wprost w ręce Patryka Procka.

• Gospodarze ruszyli lewą stroną boiska, ale bez zagrożenia.

• W ostatnich minutach Podbeskidzie ma absolutną przewagę. Gospodarze walczą o kolejne bramki.

• Maksymilian Banaszewski świetnie uderzył po podaniu Piotra Tomasika, ale ponownie świetnie interweniował Alvaro Raton!

• Lionel Abate Etoundi stanął oko w oko z Alvaro Ratonem, ale przegrał ten pojedynek!

• Maksymilian Banaszewski dośrodkował w pole bramkowe Wisły, ale tam Bartosz Bida nie doszedł do strzału.

• Wrzutka z narożnika boiska w pole karne Wisły zupełnie bez zagrożenia.

• Chaotyczny obraz gry na początku drugiej połowy. Żaden z zespołów nie jest w stanie przeprowadzić składnej akcji.

• Zagranie w rzutu rożnego nie zagroziło bramce Podbeskidzia.

• Angel Rodado wpadł w pole karne gospodarzy, zagrał do Mikiego Villara, ale ten wywalczył tylko rzut rożny.

• Maksymilian Banaszewski odebrał piłkę pod polem karny rywala, ruszył na bramkę Wisły, ale przegrał pojedynek sam na sam z Alvaro Ratonem!

• Zaczynamy drugą połowę!

• Natomiast Piotr Tomasik pojawił się w miejsce Titasa Milasiusa.

• W przerwie dwie zmiany w szeregach Podbeskidzia. Mateusz Ziółkowski zmienił Michała Willmanna

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Wisła Kraków świetnie rozpoczęła spotkanie, ale szybko wyrównała i straciła zawodnika i wtedy to gospodarze przejęli inicjatywę i to oni zasłużenie prowadzą do przerwy. Na relację z drugiej połowy zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy Podbeskidzie prowadzi z Wisłą 2:1!

• Świetny wrzut z autu w pole karne Wisły, jeden z graczy Podbeskidzia zgrał piłkę, a potem Bartosz Bida znakomitym wolejem umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Bartosz Bida zdobywa bramkę do szatni!!!

• Maksymilian Banaszewski dostał piłkę w polu karnym Wisły, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Bardzo złe dośrodkowanie Jesusa Alfaro.

• Wisła wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego rywala.

• Wisła spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola. Goście chcą już dociągnąć do końca pierwszej połowy.

• Kolejna żółta kartka w tym meczu. Tym razem ukarany Michał Willmann.

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej sześć minut!

• Teraz jeden z graczy Wisły potrzebuje pomocy medycznej.

• Angel Rodado ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.

• Alvaro Raton broni uderzenie Jaki Kolenca z rzutu karnego! Chwilę później kilku innych graczy Podbeskidzia oddawało strzały, ale żaden nie trafił do bramki!

• Bartosz Bida potrzebuje pomocy medycznej.

• Alvaro Raton ukarany żółtą kartką za faul na napastniku Podbeskidzia.

• Rzut karny dla Podbeskidzia po faulu Alvaro Ratona!

• Bartosz Jaroch także ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.

• Titas Milasius ukarany żółtą kartką za taktyczny faul.

• Lionel Abate Etoundi wpadł w pole karne Wisły, minął rywala i oddał strzał, który insytynktownie wybronił Alvaro Raton!

• Po wrzucie z autu w pole karne Podbeskidzia, piłka trafiła do Angela Baeny, ten oddał sytuacyjny strzał, ale piłkę spokojnie wybronił Patryk Procek.

• Michał Willmann potrzebuje pomocy medycznej.

• Angel Baena faulowany w środku pola, ale tym razem obyło się bez żółtej kartki.

• Titas Milasius dostał piłkę w polu karnym Wisły, ale uderzył tylko w boczną siatkę.

• Kacper Duda ukarany czerwoną kartką za brutalny faul w środku pola!

• Arbiter sprawdza faul Kacpra Dudy w kontekście czerwonej kartki!

• Dużo gry w środku pola. Żaden z zespołów nie potrafi utrzymać się dłużej przy piłce.

• W odpowiedzi Angel Rodado oddał strzał na bramkę Podbeskidzia, ale zrobił to bardzo nieudanie.

• Lionel Abate Etoundi ruszył lewą stroną boiska, zagrał w pole karne, tam strzał oddał Michał Willmann. Jego strzał jeszcze został wybity, ale dobitka Maksymiliana Banaszewskiego znalazła drogę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Podbeskidzie doprowadza do wyrównania!!!

• Miki Villar ruszył na bramkę Podbeskidzia, wpadł w pole karne, minął rywala i precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Miki Villar otwiera wynik meczu w Bielsku-Białej!!!

• Angel Baena ruszył prawą stroną boiska, minął rywala, ale chwilę później źle podał.

• Prostopadłe podanie w kierunku pola karnego gospodarzy, ale wciąż bez zagrożenia.

• Angel Rodado dostał piłkę w okolicach pola karnego Podbeskidzia, ale łatwo ją stracił.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne Podbeskidzia, ale żaden z rywali nie zdołał oddać strzału.

• Wisła próbuje kontrolować grę. "Biała Gwiazda" w swoim stylu długo rozgrywa piłkę.

• Świetna wrzutka w pole karne Wisły, ale tam żaden z graczy gospodarzy nie oddał celnego strzału.

• Podbeskidzie wywalczyło rzut wolny blisko pola karnego Wisły.

• Bartosz Jaroch ruszył prawą stroną boiska, ale łatwo stracił piłkę.

• Pierwsza ofensywna akcja gości, ale Angel Baena znalazł się na spalonym.

• Wisła spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola.

• Zaczynamy pojedynek Podbeskidzia z Wisłą!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu miejskiego w Bielsku-Białej. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Kibice Wisły Kraków jednak znaleźli się pod stadionem w Bielsku-Białej.

• W dwóch poprzednich meczach 13. kolejki FORTUNA 1. Ligi Polonia Warszawa wygrała w Katowicach z GKS-em 2:0, natomiast Wisła Płock na własnym stadionie pokonała Chrobry Głogów 2:1.

• Najładniejszą bramką poprzedniej kolejki FORTUNA 1. Ligi zostało uznane trafienie Bartosza Jarocha z Wisły Kraków.

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie sędzia międzynarodowy Krzysztof Jakubik z Siedlec. Przed tygodniem prowadził mecz Puszczy Niepołomice z Cracovią zakończony remisem 1:1. Wtedy arbiter pokazał aż siedem żółtych kartek.

• Natomiast oto zestawienie Wisły Kraków:

• Tak prezentuje się skład Podbeskidzia Bielsko-Biała na dzisiejsze spotkanie:

• W poprzednim sezonie Wisła Kraków wygrała w Bielsku-Białej aż 3:0 po dwóch bramkach Angela Rodado i trafieniu Dawida Szota. W Krakowie po niezwykle emocjonującym meczu padł remis 3:3. W tamtym spotkaniu Wisła całą drugą połowę grała w osłabieniu, po czerwonej kartce dla Borisa Moltenisa, który latem przeniósł się do austriackiej Bundesligi.

• Zwłaszcza, że to spotkanie ma także gorący podtekst kibicowski, bo Podbeskidzie zdecydowało się zakazać wpuszczaniu kibiców Wisły Kraków na to spotkanie, a nawet utrudniło własnym kibicom zakup biletów, bo możliwość nabycia biletów mają jedynie fani, którzy byli na co najmniej jednym meczu Podbeskidzia w tym sezonie.

• Natomiast Wisła Kraków w ostatnich tygodniach prezentuje znakomitą formę. W ostatnich czterech meczach "Biała Gwiazda" zanotowała trzy zwycięstwa i jeden remis. Ostatnie zwycięstwa Wisły były bardzo okazałe i widowiskowe. W zwycięskich meczach "Biała Gwiazda" zdobyła aż czternaście bramek, a dzisiaj rywalem jest drużyna z dolnych rejonów tabeli, a więc Wiślacy mają nadzieję na kolejną okazałą wygraną.

• Podbeskidzie Bielsko-Biała fatalnie spisuje się w tym sezonie FORTUNA 1. Ligi. "Górale" zajmują przedostatnie miejsce w ligowej tabeli, a w tym sezonie wygrali tylko jedno spotkanie przeciwko Zagłębiu Sosnowiec. Trzy ostatnie spotkania bielszczan to trzy kolejne porażki i niewiele wskazuje na to, że dzisiaj będzie inaczej.

• Za około trzy kwadranse na tej arenie zobaczymy batalię Podbeskidzia z Wisłą.

• Witamy serdecznie! W jednym z najciekawszych meczów 13. kolejki FORTUNA 1. Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzą się na własnym stadionie z Wisłą Kraków. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Podbeskidzie - Wisła LIVE! "Biała Gwiazda" walczy o kolejne punkty

Podbeskidzie - Wisła LIVE! "Biała Gwiazda" walczy o kolejne punkty ©andrzej banas

Fortuna 1. Liga. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków ONLINE. "Biała Gwiazda" w piątkowy wieczór przyjedzie do Bielsko-Białej rywalizować o kolejne punkty w ligowej tabeli. Podopieczni Radosława Sobolewskiego po słabym początku odbili się od dna i pną się w górę. Gdzie oglądać? Zapraszamy na relację LIVE na GOL24 w piątek od godziny 20:30.

Fortuna 1. Liga. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków ONLINE

Wisła Kraków w ostatnich meczach imponuje formą na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. "Biała Gwiazda" w ostatniej kolejce rozgromiła Resovię Rzeszów, aż 4:1, a przed przerwą na reprezentację pewnie sobie poradziła ze Zniczem Pruszków 6:2. Podopieczni Radosława Sobolewskiego wydaję się, więc że najgorsze chwile mają już dawno za sobą i pewnie zmierzają po kolejne ligowe punkty.

Na chwilę obecną drużyna z Reymonta zajmują piąta lokatę na zapleczu PKO BP Ekstraklasy i do miejsca premiowanego bezpośrednim awansem traci jedynie dwa "oczka". Liderem z kolei jest Odra Opole z dorobkiem 27 punktów.

Radosław Sobolewski, trener Wisły: - Przestrzegałem zresztą zawodników, żeby skupili się na swoich zadaniach, żeby broń cię panie Boże nie zlekceważyć tego przeciwnika, bo gramy na wyjeździe i wiadomo, że przeciwnik chce się odbić, chce zmienić te swoje losy. I OK, były niepowodzenia do tej pory, natomiast jak w przypadku każdego zespołu - kolejny mecz to szansa na trzy punkty, szansa na odbudowanie w formie punktowej, ale i odbudowanie morale.

Podbeskidzie Bielsko-Biała radzi sobie w obecnym sezonie dramatycznie. Drużyna, która w poprzedniej kampanii do samego końca biła się o baraże, obecnie zajmuje przedostatnie (17.) miejsce na zapleczu Ekstraklasy. Ekipa z województwa śląskiego wygrała tylko... jeden mecz. Bilans bramkowy drużyny to aż 9:18.

Według doniesień medialnych zarząd może niedługo stracić cierpliwość do trenera Grzegorza Mokrego. Wcześniej 38-letni szkoleniowiec był związany z Miedzią Legnica. Latem 2023 roku jego kontrakt nie został przedłużony, dlatego Mokry zaczął szukać nowego klubu. Na zatrudnienie zdecydowało się Podbeskidzie Bielsko-Biała. Bilans niedoświadczonego trenera jest fatalny. 12 meczów, jednak wygrana, sześć remisów i pięć przegranych. To oznacza, że "Górale" pod dowództwem Mokrego notują 0,75 pkt na mecz.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków TRANSMISJA TV

Transmisja na kanale Polsat Sport Extra. W internecie mecz dzięki aplikacji i stronie Polsat Box Go. Relacja LIVE w GOL24 w piątek od godziny 20:30 - zapraszamy!