Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 1 Wisła Kraków

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

Wisła Kraków

1

• Podbeskidzie Bielsko-Biała na swoim stadionie remisuje z Wisłą Kraków 1:1! Za uwagę dziękuje już Piotr Bąk, zapraszam na nasze pozostałe relacje live, których dzisiaj będzie całe mnóstwo

• Wiślacy zamiast grać do przodu cofają piłkę pod swoje pole karne

• 17 minut pozostaje do końca tego spotkania

• Wilk wchodzi na boisko za Gargułę

• Quioto schodzi z boiska w jego miejsca wchodzi Kirm

• Coraz wyraźniejszą przewagę osiągają goście z Krakowa

• Kirm oraz Wilk wejdą za chwilę na boisko

• I drugi raz w przeciągu kilkudziesięciu sekund gospodarze wybijają piłkę z linii bramkowej!

• Arkadiusz Głowacki wolał nie ryzykować i wybił piłkę na rzut rożny

• Chyba tym razem odbyło się bez indywidualnych kar. A kibice tradycyjnie jak w każdym meczu, podczas każdej kolejki "Pozdrawiają PZPN" :)

• Coraz więcej dyskusji na boisku i czyżby jakieś kartki?

• Dla Byrtka za zagranie piłki ręką

• Podbeskidzie ładnie odzyskało piłkę spod nóg Quioto, ale o podaniu w kierunku bramki nie mogę napisać nic pozytywnego

• Sędzia przyznaje rzut wolny gościom, co zdecydowanie nie podoba się kibicom w Bielsku-Białej

• Od początku drugiej połowy Podbeskidzie jest jakby schowane za podwójną gardą, czekając na swoją okazję

• Idzie, idzie! Podbeskidzie! Przynajmniej jak na razie na trybunach

• Jak na razie w drugiej połowie najwięcej roboty mają lekarze i masażyści obu ekip

• Fredriksen został brzydko potraktowany przez jednego z rywali, Polski walec wjechał na duńską lewą stronę jezdni :)

• A sędzia niemal natychmiast zakończył pierwszą część gry

• Już miałem pisać, że Podbeskidzie wygra pierwszą połowę 1:0, a tymczasem Łukasz Burliga doprowadza do wyrównania!

• Sędzia dolicza 2 minuty do pierwszej połowy tego spotkania

• Dośrodkowanie Quioto podobnie jak Fredriksena pozostawię bez komentarza bo po prostu zagranie to nie nadawało się to nawet na ligę podwórkową...

• Rozpoczyna się ostatnia minuta regulaminowych 45, pierwszej połowy tego spotkania

• Kontrę wyprowadzili gospodarze, jednak w ostatniej chwili zwolnił ją Nather i stąd zero korzyści z tej akcji oprócz oczywiście rzutu rożnego

• Wisła Kraków stara się w ostatnim fragmencie pierwszej połowy zepchnąć swojego rywala pod jego pole karne

• Już wszystko z Richardem Zajacem w porządku

• Mamy teraz przymusową przerwę w grze, ponieważ cierpi bramkarz gospodarzy

• Było bardzo groźnie pod bramką Wisły a chwilę później w starciu z Genkovem ucierpiał Zajac

• Aha, żeby było jasno kibice przede mną dawno usiedli i wszystko widzę doskonale :)

• Fredriksen wyjechał z piłką poza pole gry, jednak Michał Probierz był zupełnie innego zdania

• Sokołowski próbował uderzać, jednak trafił w jednego ze swoich kolegów i piłka wyszła za boisko

• Wisła ma problem z wyjściem z własnej połowy boiska, to mimo wszystko niecodzienny widok

• Podanie od Sobolewskiego do... No właśnie do kogo?

• Kompletnie niewidoczny jak na razie jest Romell Quioto, który miał być zbawieniem Wisły w ataku

• Uderzenie Nathera bardzo dobrze broni Sergei Pareiko

• Rzut wolny dla gości chyba dziesiąty z rzędu albo i lepiej około 20 metrów przed bramką Wisły. A, że sędzia nie wyciągnął kartki chyba nie muszę wspominać

• Richard Zajac dobrym wyjściem z własnej bramki zażegnał niebezpieczeństwo

• Kolejny corner dla Podbeskidzia, któremu zdecydowanie zależy na drugiej bramce jeszcze przed przerwą!

• Marek Sokołowski wznawia grę wrzutem piłki z autu, jednak chwilę później jego koledzy stracili piłkę

• A na trybunie tuż pod nami mamy dzisiaj chyba 124 asystentów trenera Kasperczyka, którzy doskonale wiedzą jak poprawić grę gospodarzy :)

• Faul za faulem Wiślaków, skoro ci zapomnieli wyjść z szatni, to arbiter chyba ze swojej zapomniał kartek...

• Kolejny stały fragment gry dla gospodarzy, a Wisła chyba została w szatni

• Ale przynajmniej bardzo rytmicznie wszyscy w Bielsku potrafią klaskać :)

• Kibice wstali a ja nic nie widzę :)

• Przepraszam bardzo przeoczyłem żółtą kartkę dla Pitera-Bucko z 18 minuty tego spotkania

• Podbeskidzie jest jak na razie zdecydowanie bardziej groźne, kiedy przeprowadza akcje prawą stroną boiska

• Sobolewski fauluje, oj zbiera się gościom na kartki oj zbiera...

• Dośrodkowanie Fredriksena po drodze odbiło się od nóg jednego z rywali i Zajac nie miał problemów ze złapaniem piłki

• Groźna akcja gospodarzy! Adamek dośrodkowywał w pole karne jednak minimalnie za mocno

• Sergei Pareiko spokojnie łapie to niskich lotów dośrodkowanie

• Socha faulowany przez Gargułę i grę wznowi Krzysztof Król

• Melikson próbował ładnie bez przyjęcia podać do Genkova, uczynił to jednak zbyt niedokładnie

• Katastrofalne dośrodkowanie Fredriksena... Bez komentarza

• Tym razem Wisła Kraków ma rzut rożny, a na trybunach kibice tańczą małego walczyka ;)

• Wisła musi poważnie wziąć się do roboty, z kolei kibice Podbeskidzia domagają się kolejnej bramki od swoich ulubieńców

• Podbeskidzie dosyć niespodziewanie wychodzi na prowadzenie po pięknym uderzeniu Demjana!

• Brzydki faul Czekaja i przez chwilę na murawie leżał jeden z zawodników Podbeskidzia

• Zapowiadano komplet na ten mecz, jednak stadion nie jest zapełniony w 100%. Może z czasem na trybunach pojawią się spóźnialscy?

• Sobolewski do spółki z Gargułą wywalczyli piłkę w środkowej strefie boiska

• Wisła jak na razie nie gra jak faworyt, drużyna lepsza (na papierze). To gospodarze lepiej weszli w ten mecz grając uważnie w defensywie i naprawdę całkiem nieźle w ataku

• Byrtek wznowił grę z rzutu wolnego wycofując piłkę w okolice swojego pola karnego

• Niecelne podanie Fredriksena do kolegów z linii pomocy, i mamy pierwszy faul Wiślaków w tym meczu

• Pierwsza dobra akcja gospodarzy, jednak Adamek zamiast znaleźć się w sytuacji sam na sam z Pareiką uciekł do linii bocznej

• Spotkanie od środka boiska rozpoczęli goście

• Piłkarze obu ekip wychodzą na murawę stadionu miejskiego w Bielsku-Białej, tak jak obiecałem przy swojsko brzmiącej muzyce z Janosika :)

• Stowarzyszenie kibiców Podbeskidzia zaprosiło dzisiaj na mecz weteranów, bohaterów wojennych. Piękna inicjatywa!

• Już za chwilę nad stadionem zabrzmi pieśń rodem z filmu Janosik ;)

• Murawa w Bielsku-Białej jest aktualne zraszana co wprawiło w niemałe zakłopotanie trenera bramkarzy krakowskiego zespołu

• Zarówno w pierwszym meczu Wisły jak i Podbeskidzia padł taki sam wynik: 2:1. Tyle, że "Górale" polegli w Białymstoku (1:2), z kolei "Biała Gwiazda" wygrała u siebie z PGE GKS-em Bełchatów (2:1)

• Na murawie pojawiły się już w komplecie oba zespoły, początek spotkania za 40 minut

• Na rozgrzewce przedmeczowej pojawili się bramkarze Wisły z trenerem, a za chwilę po drugiej stronie boiska pojawią się piłkarze gospodarzy

• Z kolei wśród rezerwowych krakowskiej Wisły znaleźli się: Michał Miśkiewicz, Kew Jaeliens, Rafał Boguski, Andraż Kirm, Daniel Sikorski, Cezary Wilk, Michał Szewczyk

• Na ławce Podbeskidzia zasiądą dzisiaj: Mateusz Bąk, Liran Cohen, Wojciech Reiman, Damian Chmiel, Piotr Malinowski, Sławomir Cienciała, Damian Szczęsny

• Przed meczem z Podbeskidziem Wisła zdobyła 3099 goli w polskiej ekstraklasie. Cwetan Genkov zapowiada, że ma chrapkę, na bramkę numer 3100 dla krakowskiego zespołu. A potem na gole numer 3101 oraz 3102 ;)

• Na murawie pojawili się teraz piłkarze z Bielska-Białej, na trybunach pojawiają się pierwsi kibice

• Na stadionie miejskim w Bielsku-Białej ma zasiąść dzisiaj komplet publiczności. Jak na razie najbardziej zagorzała grupa fanów przygotowuje oprawę na mecz z Wisłą Kraków

• Michał Probierz na razie nie wygląda na specjalnie zdenerwowanego spotkaniem. Szkoleniowiec Wisły ucina sobie pogawędkę z dziennikarzami

• Zapraszam do typowania wyniku spotkania, kto waszym zdaniem wygra mecz i w jakim stosunku?