Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 2 Wisła Kraków

2

Wisła Kraków

2

• Koniec!! Gospodarze w półfinale. Za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej

• Obrońca fauluje wychodzącego sam na sam Cieślińskiego i kończy swój udział w tym meczu.

• 240 sekund szans Wisły

• Czy Wisła zdąży???

• Łobodziński bardzo źle

• Czyżby zabawa Wiślaków przy kontrze 4-2 miała mieć dla tej drużyny straszne skutki??

• Dancik w ostatniej chwili zatrzymał Gargułę, kontra TSP i Wilk wyjaśnia sytuację. Ciekawe minuty

• Małecki, Małecki, Małecki ale szczęśliwie gospodarze...

• Wisła próbuje uspokoić grę i odzyskać prowadzenie gry

• Metelka przed ogromną szansą, świetnie broni Pereiko, który potem znów dwukrotnie ratuje swój zespół

• Druga zmiana w Wiśle

• Pierwsza zmiana

• W Podbeskidzie wstąpił nowy duch. Czy zdążą gospodarze??

• Jeszcze nie wszystko stracone!!

• zmiana w Podbeskidziu

• Tak cieszyli się wiślacy po zdobyciu pierwszej bramki. Zobacz galerię zdjęc! w

• Piękna kontra Wisły 4-2 ale Genkow przekombinował I Konieczny wybił piłkę na róg.

• Podbeskidzie przegrywa 0:1. Zapraszam za 15. minut

• Ależ okazja Wisły...piłka trafia w słupek...

• Zamieszanie w polu karnym Wisły ale Siwakow wyjaśnia sytuację i Wisła wychodzi z kontrą

• Potężnie uderza znów Patryk Małecki ale ładnie poradził sobie Zajac.

• Mecz zacznie TSP

• Oba zespoły na boisku - za moment zaczynamy wielkie emocje!!

• Oba zespoły zakończyły rozgrzewkę - za 10 minut początek wielkich emocji

• Legia i Lech są już w półfinale. Dziś poznamy dwójkę, która uzupełni stawkę. Czy będzie w tym gronie pierwszoligowiec z Bielska Białej?

• Arbiter z Warszawy, który poprowadzi dzisiejsze spotkanie to sędzia mało szczęśliwy dla Wisły. W tym sezonie w 2. spotkaniach prowadzonych przez sędziego z Warszawy Wisła zdobyła zaledwie 1. punkt.

• -Mecz ligowy z Niecieczą jest dla nas ważniejszy niż pucharowe starcie z Wisłą - stwierdził prezes Podbeskidzia Janusz Okrzesik. cytowany przez sports.pl

• Znamy składy obu zespołów - brak niespodzianek w zestawieniu obu jedenastek

• Już tylko 30. minut do rozpoczęcia spotkania. W dwumeczu do przerwy mamy wynik 1:0 dla gospodarzy. W Bielsku Białej powinno się wiele dziać.

• Już dziś wieczorem w Bielsku Białej spotkanie, które może przynieść sensację. Czy pierwszoligowiec pokona Wisłę??