Pogoń Siedlce

1

Olimpia Grudziądz

2

• KONIEC! Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 1:2! To tyle z naszej strony! Dobranoc!

• Kartka dla zawodnika gości.

• Nildo próbował zaskoczyć Misztala, ale za lekko uderzył.

• Złe zagranie Osolińskiego z rzutu wolnego.

• Darmochwał zmienia Banasiaka.

• Nildo głową pokonuje Misztala! Olimpia ponownie na prowadzeniu!

• NILDOOOO!!!!

• Paczkowski w miejsce Dybca.

• Wielbłąd Fabiniaka! Kanałem piłka wpada do bramki,ale trzeba przyznać, ze Rybicki ładnie rozegrał piłkę z Wrzesińskim.

• RYBICKIIIIII!!!!

• Dybiec w fatalny sposób stracił piłkę na rzecz Nildo. Ten podał do Banasiaka, który wpakował piłkę do siatki!

• GOOOOL!!! BANASIAK!!!!!

• Wrzesińki wywalczył korner.

• Osoliński ukarany kartonikiem za dyskusje.

• Akcja Rybicki-Wrzesiński zakończona niecelnym uderzeniem.

• Golkiper Olimpii broni strzał Jonkisza z ostrego kąta!

• Fabiniak wyłapał dośrodkowanie Świerblewskiego.

• Prawy defensor wraca na murawę.

• Wrzesiński wpadł w banery reklamowe. Chwila przerwy w grze.

• Jonkisz na spalonym.

• Nildo kąśliwie uderzył z 15. metra, ale broni Misztal.

• Świerblewski zmienia Dzięgielewskiego.

• Dosyć dobre tempo początkowych minut. Czekamy nadal na bramki.

• Dzięgiel zablokowany i będzie korner.

• Malec sytuacyjnie uderzył piłkę, jednak ta minęła siedlecką bramkę.

• Olimpia do gry przystąpiła bez zmian.

• Gramy, gramy!

• Rybicki zmienia Dudę.

• KONIEC! Do przerwy Pogoń - Olimpia 0:0!

• Banasiak wrzucał piłkę w szesnastkę z rzutu wolnego, a tam Piter-Bućko niewiele się pomylił!

• Gołębiewski zastopował kontrę gości.

• Kolejna akcja siedlczan! będzie korner po akcji Wrzesińskiego!

• Wrzesiński! Jego strzał z kilku metrów ponownie broni Fabiniak!

• Misztal pewnie interweniuje.

• Ciechanowski przyblokowany przez Dybca i będzie korner.

• Fabiniak obronił strzał Dudy z kilku metrów!

• Augustyniak odebrał piłkę Żitko, ale nie trafił w światło bramki po uderzeniu lewej nogi.

• Do końca pierwszej odsłony coraz bliżej, a sytuacji bramkowych jak na lekarstwo.

• Banasiak zacentrował z lewej strony boiska w pole karne, a tam Nildo uderzył nad bramką.

• Nildo na pozycji spalonej.

• Nadal czekamy na konkretne sytuacje bramkowe.

• Rozpadało się w Siedlcach.

• Jonkisz nie trafił czysto w piłkę i od bramki rozpocznie golkiper rywali.

• Misztal odważnie zatrzymał Nildo i przy okazji ucierpiał.

• Piłka adresowana w polu karnym do Dudy, ale w ostateczności grudziądzcy defensorzy wybili futbolówkę.

• Seria dwóch kornerów dla gospodarzy, jednak Fabiniak nie był zmuszony do interwencji.

• Przyjezdni bardzo źle rozegrali stały fragment gry.

• Żytko ukarany kartonikiem.

• Fabiniak interweniował po centrze z prawego skrzydła.

• Sporo walki w początkowych minutach.

• Sprzed pola karnego niecelnie uderzył Skórecki.

• Rezerwowi Olimpii: Królczyk, Szarpak, Zigon, Kaczmarek, Kurowski, Trzepacz

• Rezerwowi Pogoni: Frąckowiak, Rybicki, Świerblewski, Maćkowski, Wójcik, Paczkowski, Dmowski

• Osoliński za mocno zagrał w pole karne.

• Dzięgielewski przedarł się prawą stroną, a tuz przed polem karnym został powalony.

• Strata Wrzesińskiego na rzecz Banasiaka, który huknął z dystansu,a le z próbą zawodnika Olimpii radzi sobie Misztal!

• Od środka zaczynają gospodarze!

• Piłkarze na murawie, zaraz zaczynamy!

• Nie ma co ukrywać. Warunki do gry są wręcz idealne: około 14 stopni i lekki, wiosenny wiaterek.

• W poprzedniej kolejce siedlczanie ulegli na wyjeździe Sandecji Nowy Sącz 0:3, a Olimpia przegrała domowe spotkanie z Kluczborkiem 1:2.

• Jest to bój z gatunku "o sześć punktów" w końcu oba zespoły walczą o utrzymanie.

• Witamy serdecznie! O godz. 20:30 rozpocznie się mecz 1. ligi pomiędzy Pogonią Siedlce, a Olimpią Grudziądz!