Pogoń Siedlce

0

Pelikan Łowicz

0

• Koniec spotkania, piłkarzy żegnają gwizdy, gdyż na pewno nie pokazali pełni swoich umejętności. Mecz kończy się bezbramkowym remisem. Dziękuję za relację i zapraszam na kolejne z udziałem Pogoni Siedlce.

• Wydaje się, że Nowak czysto wybił piłkę, jednak arbiter uznał to za niebezpieczne zagranie i ukarał zawodnika żółtą kartką

• Oba zespoły wydają się być usatysfakcjonowane remisowym wynikiem spotkania, kibicom zgromadzonym na trybunach średnio się to podoba i powoli zaczynają opuszczać stadion przy ul. Jana Pawła II.

• Za bardzo aktywnego w tym meczu Kosieca wchodzi Demianiuk. Była to ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy.

• Przed chwilą dobrej okazji nie wykorzystał Kopeć, za niego na boisku pojawił się Wyszogrodzki

• Za faul na Kowalczyku żółtą kartką ukarany Steć

• Od kilkunastu minut gra toczy się w środkowej części boiska, żaden z zespołów nie potrafi opanować sytuacji.

• Druga zmiana w Pogoni, schodzi Kwiatkowski, wchodzi Jędrzejczyk

• Zamieszanie w polu karnym Pelikana po rzucie wolnym, sytuację wyjaśnia Dremliuk

• Obie drużyny ambitnie walczą o trzy punkty, brakuje jednak skuteczności.

• Zmiana także w Pelikanie, Zwolński za Jackiewicza.

• Strzał Dziubińskiego z okolic jedenastego metra zablokowany przez obrońców.

• Lekkiego urazu nabawił się Nowak, ale za chwilę powinien wrócić do gry

• Pierwsza roszada w drużynie Piotra Szczechowicza, za Lacha wchodzi Augustyniak

• Ostrzejszy fragment gry. Za faul od tyłu ukarany został Kwiatkowski.

• Która to juz "setka" Pogoni.. Ładne rozegranie piłki przez Dziubińskiego, jednak jego późniejszy strzał trafił wprost w bramkarza. Do odbitej piłki dopadł jeszcze Kosiec, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Kolejne upomnienie, tym razem za faul w środkowej części boiska żółty kartonik obejrzał Krystian Wójcik

• Za faul taktyczny arbiter ukarał Ceglarza żółtą kartką

• Fantastczna okazja gospodarzy! Dziubiński przejął piłkę przed polem karnym przeciwnika i choć miał mnóstwo czasu fatalnie przestrzelił.

• Druga odsłona zaczyna się od serii rzutów różnych dla Pogoni, z których jednak niewiele wynika.

• Rozpoczynamy drugą połowę.

• Sędzia zaprasza piłkarzy obu drużyn do szatni, do relacji wrócimy za 15 minut.

• Arbiter dolicza minutę.

• Dobra wrzutka Stecia w pole karne jednak żaden z piłkarzy Pogoni nie zdołał dojść do piłki.

• Bardzo aktywny w dzisiejszym spotkaniu Kosiec zostaje faulowany po rajdzie prawym skrzydłem.

• Wrzutka Kosieca z rzutu wolnego pewnie wyłapana przez Jędrzejewskiego

• Niecelny strzał Rodaka z linii pola karnego

• Widzowie domagają się wejścia na boisko Jacka Kosmalskiego, najlepszego strzelca Pogoni ubiegłego sezonu z bogatą przeszłością w Ekstraklasie.

• Po błędzie Dremliuka świetną okazję miał Lach, jednak zdołał on tylko lekko trącić futbolówkę.

• Dobra akcja gospodarzy lewym skrzydłem przerwana przez Ceglarza

• Pogoń osiągnęła przewagę, jednak narazie nie jest w stanie udokumentować jej bramką.

• Dzisiejsze spotkanie ogląda ponad dwa tysiące kibiców.

• Z wybicia piłki Nowaka wyszedł strzał, po którym musiał interweniować brakarz Pelikana.

• Wrzutka w pole karne Pelikana wybita przez obrońców, dopada do niej Kosiec jednak strzela niecelnie.

• Zorganizowana grupa kibiców Pogoni Siedlce tak jak zapowiadała nie prowadzi dopingu w trakcie tego spotkania

• Natychmiastowa odpowiedź gości! Kopeć w sytuacji sam na sam strzela nad poprzeczką!

• Strzał Guzka z dystansu niecelny.

• Gramy! Rozpoczęli piłkarze Pelikana Łowicz

• Najlepszy strzelec Pogoni ubiegłego sezonu, Jacek Kosmalski rozpocznie mecz na ławce rezerwowych.

Zawodnicy rezerwowi:

Pogoń: Olszewski, Demianiuk, Augustyniak, Paczkowski, Dołubizna, Kosmalski, Jędrzejczyk

Pelikan: Różalski, Kosiorek, Domińczak, Trakul, Mycka, Wyszogrodzki, Zwoliński