Pogoń Siedlce

2

Rozwój Katowice

0

• KONIEC MECZU! Pogoń ogrywa Rozwój 2:0! To tyle z naszej strony! Dziękuje, Sebastian Chmielak!

• Jeszcze 3 minuty doliczonego czasu gry i będzie po meczu.

• Gołębiewski ukarany kartką.

• Michał Gałecki ukarany kartonikiem.

• Augustyniak z 17. metra huknął tuż obok bramki.

• Pawłowski na raty łapie piłkę.

• Rybicki długo holował piłkę i z 15. metra przestrzelił, ale siedlczanie rozpoczną grę z narożnika.

• Misztal ratuje swój zespól po strzale jednego z gości!

• Kun wywalczył korner dla gości.

• Do końca meczu coraz bliżej. A pociąg o nazwie 1. liga zaczyna uciekać Rozwojowi.

• Żak zastępuje Winiarczyka.

• Augustyniak podawał, czy strzelał? Piłka wylądowała na aucie.

• Duda zmienia Dmowskiego.

• Wrzesiński zagrał do Gołębiewskiego, a ten skiksował z kilkunastu metrów!

• Gołębiewski w asyście dwóch rywali uderzył jakieś 2 metry nad bramką.

• Rozwój stara się teraz atakować wszystkimi zawodnikami "z pola".

• Misztal ratuje Pogoń! Zatrzymał on Czerkasa, a fatalny błąd popełnił Zembrowski!

• Dobra okazja gości, ale arbiter przerywa grę. Był faul.

• Jaroszek zastępuje Kozłowskiego.

• Wrzesiński niefortunnie interweniuje i będzie rzut rożny dla przyjezdnych.

• Rozpaczliwe interwencje przyjezdnych we własnej szesnastce.

• Gołębiewski strzelał z przewrotki na 17. metrze! Pawłowski broni!

• Chyła wywalczył kolejny korner dla gospodarzy.

• Rybicki spróbował z 16. metra zaskoczyć Pawłowskiego. Nie udało się.

• Wróbel soczyście strzelił z 17. metra, ale pewnie interweniuje Misztal.

• Augustyniak zagrał przed bramkę rywali, ale tam nie było żadnego z miejscowych.

• Augustyniak z 20. metra obok lewego słupka bramki katowiczan.

• Mecz ogląda 1618 widzów.

• Atak pozycyjny siedlczan zakończony niedokładnym zagraniem Rybickiego.

• Bomba Rybickiego wybita przez jednego ze stoperów.

• Jonkisz zastąpił Dzięgielewskiego w przerwie.

• Od środka zaczynają gospodarze! Gramy, gramy!

• Goście wrócili już na murawę. Czekamy na siedlczan.

• Koniec pierwszej odsłony! Do przerwy Pogoń Siedlce prowadzi z Rozwojem Katowice 2:0!

• Arbiter doliczył 2 minuty.

• Kontuzjowanego Osolińskiego zmienia Paczkowski.

• Były zawodnik Dolcanu wraca na murawę.

• Osoliński leży na murawie.

• Kopczyk zmienia Menzela.

• Dmowski uderzył bardzo niedokładnie, ale wychowanek Pogoni reklamuje, że powinien być korner.

• Celne uderzenie Winiarczyka.

• Niepewne wybicie jednego z zawodników Rozwoju. Goście w defensywie popełniają proste błędy.

• Żytko faulowany we własnym polu karnym. Do piłki podejdzie Misztal.

• Wróbel centrował z rzutu wolnego i przyjezdni rozpoczną grę od narożnika tym razem.

• Wrzesiński wybija piłkę poza boisko. Rozwój gra atakiem pozycyjnym.

• Czerkas próbował wymusić rzut karny.

• Gołębiewski z kilku metrów przestrzelił, to powinien być gol!

• Oczywiście mowa o rezerwowych.

• Zawodnicy Rozwoju ruszyli do rozgrzewki.

• Augustyniak strzela celnie z 18. metra i pewnie futbolówkę łapie golkiper rywali.

• Wróbel trafił tylko w mur.

• Zembrowski tuż przed polem karnym powalił Kuna, będzie dobra okazja dla gości!

• Kolejny błąd Pawłowskiego, który wypuścił piłkę i został przelobowany przez defensora Pogoni!

• WRZESIŃSKIIII!!!!

• Goście przez dłuższy czas próbowali rozegrać piłkę, ale nie zdołali zakończyć akcji strzałem.

• Akcja za akcję. Mecz naprawdę może się podobać.

• Gołębiewski kapitalnie zabrał się z piłką i rozegrał akcję z Dzięgielewskim, ale w kluczowej fazie ten drugi źle podał.

• Kapitalne uderzenie z dystansu Nowaka, ale jeszcze lepiej broni Misztal!

• Kolejny strzał na bramkę Pawłowskiego, ale tym razem nie musi interweniować.

• Od autu rozpoczną goście.

• Dziegielewski zablokowany i będzie korner dla miejscowych.

• Wrzesiński oddala zagrożenie od własnego pola karnego.

• Misztal złapał kolejną piłkę. Dobre, początkowe minuty w Siedlcach.

• Napastnik Pogoni wykorzystał nieporozumienie defensora Rozwoju z Pawłowskim, odebrał piłkę i wpakował ją do siatki!

• GOŁĘBIEWSKIIIIIII!!!!

• Kozłowski przedarł się prawą stroną, ale jego centrę wyłapał Misztal.

• Kapitalna atmosfera na trybunach! Zaczynają goście!

• Osoliński szukał Rybickiego, ale zagrał niedokładnie.

• W poprzedniej kolejce Pogoń przegrała z Olimpią Grudziądz 1:2, a Rozwój uległ Kluczborkowi 0:1.

• W Siedlcach słonecznie i wietrznie. Ciekawe, czy na boisku równie sporo będzie się działo.

• Rezerwowi Rozwoju: Soliński, Mielnik, Jaroszek, Kopczyk, Tkocz, Żak, Gielza

• Rezerwowi Pogoni: Frąckowiak, Dybiec, Paczkowski, Maćkowski, Świerblewski, Jonkisz, Duda

• Jest to starcie o życie. Oba zespoły w tym momencie zamykają ligową tabelę (nie licząc Dolcanu).

• Witamy serdecznie! Za kilka minut rozpocznie się mecz 1. ligi: Pogoń Siedlce - Rozwój Katowice!